Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 8 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 8 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

+20
panky(Laura)
roxana ,mamica finuta
elena
madalina
muraru raluca
marccora
Rody
STEF30IASI
sandy
paul_A
buburuza
ari05
narcy
macoveianca
amalia-carmen
mona_mami
teodoraion
Maria
adriana
alinapopa1969
24 participanți

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de madalina Vin Apr 02, 2010 12:28 pm

mai fetelor ce ati mai facut pe aici,numai bunatati,unele din poze eu nu le vad
ati terminat de facut cartea? Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 693395 Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 693395
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de adriana Vin Apr 02, 2010 12:44 pm

nici nu ne-am apucat mada Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 377534
trebuie sa fie cineva si sa se ocupe de ea..... poate dupa paste se va oferi cineva
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de elena Dum Apr 04, 2010 1:15 am

Am facut tort azi,am facut o crema dupa reteta Mariei.Sa nu radeti de mine, sunt tare neindemanatica la ornat
:timi:
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Imag013-5
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de adriana Dum Apr 04, 2010 1:29 am

vai elena arata super bine....cum sa radem?....eu nici pe jumate nu reuseam ..... eu nu am mai facut nimic dulce.....nu am mai avut timp
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Apr 04, 2010 1:42 am

eu am facut salam de biscuiti,prajitura cu nuca de cocos si prajitura "capucino"...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de elena Dum Apr 04, 2010 2:06 am

adriana a scris:vai elena arata super bine....cum sa radem?....eu nici pe jumate nu reuseam ..... eu nu am mai facut nimic dulce.....nu am mai avut timp
ce super Adriana? :timi: ca doar am topit ciocolata si am turnat deasupra si fructee congelate...abia astept sa mananc, nu se compara cu cele cumparate, imi plac astea facute de noi, in casa.Am facut si cozonac, pasca glazurata si cam atat dulce!
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de adriana Dum Apr 04, 2010 2:08 am

pai ai facut destule elena....bravo tie....eu am cumparat 3 cozonaci si cu asta gata!!!!!! Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de elena Dum Apr 04, 2010 2:11 am

Esti mai practica Adriana :2iep:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de sandy Dum Apr 04, 2010 3:14 am

vreau si eu..............
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de paul_A Mar Apr 06, 2010 7:43 pm

elena a scris:Am facut tort azi,am facut o crema dupa reteta Mariei.Sa nu radeti de mine, sunt tare neindemanatica la ornat
:timi:
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Imag013-5

hmmmm arata foarte bine :timi: bravo Elena tare harnicuta ai fost Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 870859
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de elena Mar Apr 06, 2010 9:19 pm

Multumesc!Am fost harnica la gatit dar si la mancat, deja a disparut din frigider :timi:
Maria, este foarte laudata amandina ta.Azi a facut si sora mea, i-am trimis reteta, este foarte multumita de ea, a iesit suuper.Trebuie sa o incerc si eu,dar sa mai treaca putin, ca prea am mankt mult dulce zilele acestea.
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de Maria Mar Apr 06, 2010 9:57 pm

elena a scris:Multumesc!Am fost harnica la gatit dar si la mancat, deja a disparut din frigider :timi:
Maria, este foarte laudata amandina ta.Azi a facut si sora mea, i-am trimis reteta, este foarte multumita de ea, a iesit suuper.Trebuie sa o incerc si eu,dar sa mai treaca putin, ca prea am mankt mult dulce zilele acestea.
ma bucur caci va place fetelor,si eu am facut in 2 sambete la rand inainte de paste si la ce trecere are sigur am sa fac din nou peste o saptamana,profit acum pana aduc oua de la tara Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 07, 2010 4:01 am

la ce bine arat crede-ma ca as da yama pana la tine
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de elena Mier Apr 07, 2010 9:35 pm

Mi-am potolit pofta de amandine :lim: Am fost la Florina azi si am mancat Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 870859 O sa fac si eu, dar sa mai treaca ceva..ca am cam mancat muult dulce zilele acestea...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 07, 2010 9:39 pm

sa-ti fie de bine Elena!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de Maria Joi Apr 08, 2010 2:29 am

elena a scris:Am facut tort azi,am facut o crema dupa reteta Mariei.Sa nu radeti de mine, sunt tare neindemanatica la ornat
:timi:
Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Imag013-5
acum vad si eu tortul tau Elena,dar arata destul de bine si sigur a fost si bun :tort:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Apr 08, 2010 2:32 am

ce-mi place acest topyc Elena felicitari , tortul arata bestial , cred ca la gust... Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 870859 am multe de invatat pe aici Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 750338
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de Maria Joi Apr 08, 2010 2:34 am

roxana ,mamica finuta a scris:ce-mi place acest topyc Elena felicitari , tortul arata bestial , cred ca la gust... Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 870859 am multe de invatat pe aici Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 750338
daca nu ai probleme cu kilogramele in plus poti intra,dar daca esti la dieta e interzis Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de elena Joi Apr 08, 2010 3:42 am

Multumesc fetelor :timi: A fost foarte bun, s-a mancat foarte repede, delicoss a fost! Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 870859
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Apr 08, 2010 4:08 am

cam am probleme cu kilogramele , si mari am 1,73m si 80 kg Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 594803 sper sa dau jos macar 10
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de adriana Joi Apr 08, 2010 2:35 pm

roxi hai ca nu ai mari probleme....esti inalta asa ca nu cred ca se cunoaste prea mult Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de Maria Joi Apr 08, 2010 4:06 pm

roxana ,mamica finuta a scris:cam am probleme cu kilogramele , si mari am 1,73m si 80 kg Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 594803 sper sa dau jos macar 10
Atunci intri doar sa te uiti Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de sandy Joi Apr 08, 2010 4:18 pm

cred ca si 7 kg ar fi bine..ptr inaltimea ta
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de Maria Joi Apr 08, 2010 4:21 pm

roxana ,mamica finuta a scris:cam am probleme cu kilogramele , si mari am 1,73m si 80 kg Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 594803 sper sa dau jos macar 10

eu am 1.72 si 64 de kg.,sper sa fii mers bine cantarul Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 91489
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de sandy Joi Apr 08, 2010 4:49 pm

te vaiti degeaba Maria..pei la inaltimea ta ptr greutatea ideala...ar trebui 62kg...deci 64 nu e mult
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Dulciuri...Mamici cochete!!!!!  - Pagina 3 Empty Re: Dulciuri...Mamici cochete!!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum