Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 2466r05Ady.Biju

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Kaqpztbratari magice



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 69m8w9 Shop/candles



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 2moa4jsbiosens.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 2ef53k2reginamaria.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

+27
buburuza
flori
raruta
flo09
marccora
scumpetea
roxanik
cosmedicpetra
amalia-carmen
mona_mami
narcy
alinapopa1969
deriana
david
elena
panky(Laura)
adriana
bellatrix
Maria
celina74
ari05
macoveianca
florares
teodoraion
theodora
lilique
STEF30IASI
31 participanți

Pagina 21 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Urmatorul

In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Vin Noi 27, 2009 3:37 pm

adriana asa zice si al meu ..cu toate ca are totul facut zice ca in timpul liber nu fac altceva decat calc.....


cred ca asa vor ei sa ne raneasca/....

o zi buna va doresc tuturor
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Noi 27, 2009 3:47 pm

buna dimineata !!! :pupicei:
ce faceti fetelor ?

:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Maria Vin Noi 27, 2009 3:49 pm

STEF30IASI a scris:buna dimineata !!! :pupicei:
ce faceti fetelor ?

:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:

neata!
suntem la cafea Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 20685
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 27, 2009 3:54 pm

este cafeluta pt toata lumea fetelor :pupicei:

naspa adriana... si al meu ma mai ia ca in afara de comp nu stiu nimic, ca nici de darius nu ma ocup... hehehe... si atunci incep eu sa ma crizez Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974 pai cine face curat in casa, cine spala, calca, face mancare, sta toata ziua cu copilul ??? nu EU ??? cine merge in fiecare saptamana la fotbal si vine dupa miezul noptii ? cine merge de cate ori poate noaptea la poker cu baietii ? nu EL ??? EU unde ma duc? NICIUNDE !!! asa ca... MUCLES !!! Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 199844
al meu nu are ce comenta atata timp cat el nu face nimic in casa si nu sta cu copilul decat fff putin seara si in WE...
iar de socri... demult nu ne mai certam pe tema asta ca stie ca-s in stare sa bag divort dk ma scoate din minti cu ma-sa si tac-su (la noi au fost si sunt probl mult mai grave din cauza socrilor) si el stie ca am dreptate Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974 s-a convins si el de ai lui ... acum tot timpul e la ai mei , si dk merge fara mine :zambet larg:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de theodora Vin Noi 27, 2009 4:02 pm

fetelor o sa auziti de greva barbatilor nostrii... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 377534
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Noi 27, 2009 4:08 pm

buna dimineata mai aveti o cafeluta sau am venit prea tirziu Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 4527
lasatile incolo de soacre Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974
:happy day: o zi buna va doresc mamicutelor
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Noi 27, 2009 4:08 pm

ei na...pai ei sunt tot timpul in greva...doar proteste...sa puna mana sa fac daca nu le convine! Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Noi 27, 2009 4:10 pm

dar ce theo a iesit cumva in strada Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 377534
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Noi 27, 2009 4:36 pm

mai fetelor , dar cum sa va spuna asa ceva sotii ??
nu mi se pare normal.......
cel mult soacrele ......dar nu sotii ....
nu mi se pare normal .....eu nu cred ca va neglijati copiii sau problemele din familie sau nu va faceti treburile in casa .......
trebuie sa ne relaxam si noi un pic ......si e bine sa o facem asa pe forum ....
mai discutam , mai vorbim ,.....mai aflam una de la alta multe , si chiar sa ne simtim bine ......
se leaga si prietenii virtuale ......
eu una cred ca vor sa va supere ......
eu nu am astfel de probleme cu sotul meu ......
:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 27, 2009 5:27 pm

da stefy tu ai dreptate dar se pare ca nu toti sotii inteleg asta....al meu zice ca in afara de bucatarie si calculator nu mai stiu nimic!!!!....de cate ori ma vede la pc il apuca crizele si iese cu scandal......cred ca o perioada nu voi mai intra deloc de acasa, sau doar cand nu este el
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de florares Vin Noi 27, 2009 5:28 pm

vai ce bine de sotul meu ca nu le are cu fotbalul cu pokarul......oooffff e greu,al meu spala si vasele daca e acasa,ma ajuta enorm ......cum sa divortezi ARI ....dai de lucru acasa sau sasi ia 2 servici sa vezio cum numai are timp de plimbari...[sper ca nu te superi ceam sc]
florares
florares
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 27, 2009 5:38 pm

eheee... florares... nu din cauza asta am vrut sa divortez... ci din cauza soacrei... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974 nu stiu ce om ar rezista mai bine de jumate de an cu scandaluri (deci nu certuri, ci scandaluri) zi de zi aproape din cauza scroafei .. Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974

acum e bine, si-a taiat el singur obilicu de la ma-sa , ca a realizat in sfarsit ca eu si Darius suntem familia lui acum...
iar cu ajutatul... ce sa ajute? ca vine tot seara pe la 7 acasa... si abnia astept sa i-l plasez pe Darius, sa ma estind si eu un pic... in WE iar, tre sa strig pe el sa ma ajute ... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974 nah... bine e si asa... nu ma plang prea tare, ca sunt altele cu soti alcoolici, sau curvari , sau drogati, sau obsedati de jocuri de noroc... al meu pot zice ca e totusi cuminte :zambet larg:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Maria Vin Noi 27, 2009 5:43 pm

eu va las fetelor caci ma duc la gradi,am iarasi sedinta,sigur au nevoie de bani caci doar atunci se face sedinta... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 811244
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Vin Noi 27, 2009 5:46 pm

asa e laura..nu te planga ca tot te ajuta al meu nu sta cu astea mici decat de forta majora..in 10 min mi le aduce in bucatarie sau le duce la soacra-mea..iar soacra-mea ori le da dulciuri ori le lasa usa deschisa si ajung tot la mine in bucatarie..mai ales larisa care m-a innebunit de tot
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 27, 2009 6:32 pm

uuufff... al meu sta cu darius, ca altfel e vai de el... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 377534

bine... se mai fofileaza de multe ori ,ca merge cu el acasa la ai mei Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974 nah... asa-s barbatii... nu au rabdare sa stea cu copiii, de parca n-ar fi a lor Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 199844 eusunt curiosa cand va creste, daca se va juca mai mult cu el.. .ca tot asta zice, cand mai creste o sa stea toata ziua in parc cu el si o sa joace fotbal... ahaammm... vreau sa o vad si pe asta Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Noi 27, 2009 6:40 pm

mai doriti o cafeluta Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 4527 sau capucino :capuccino:
asa sunt barbati .....sa vedeti voi atuncea cand or naste ei Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 199844 ce vaicareala....ei de ce nu fac un forum? Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 377534 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 377534
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Vin Noi 27, 2009 6:48 pm

ar fi tare sa isi faca forumul taticilor...ar fi dezavantaj ca nu avem 2 calc...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Noi 27, 2009 6:49 pm

adica sa stea pe forum...acasa...cand pot iesi la o bere...ca baietii? Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 230899 dar ce crezi sa sunt fraieri? Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 16974
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de teodoraion Vin Noi 27, 2009 7:41 pm

cuscra sa iti arat cum mananca larisa fructe

astea sunt facute cu aparatul nou astazi

deci a mancat deja 1 para

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Fetele011

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Fetele012

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Fetele013

si 1 mar

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Fetele016

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Fetele015

si aici isi pusese in cap un port-cosmetice..farduri..in care eu tin medicamente

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Fetele004

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Fetele006

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Fetele008
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 27, 2009 8:04 pm

iuuuiiii ce scumpa-i noruta mea :pupicei:

poop ochisorii aia frumosi !!!!! :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 27, 2009 8:26 pm

vai teo super tari pozele.,..larisa este o scumpa
sa folositi aparatul cat mai des. ...si cat mai multe poze vrem de acum inainte....mosul a venit mai devreme se pare :mos craciun 1:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Noi 27, 2009 8:34 pm

Teo ce poze frumoase!! :pupicei: Ce fetita frumoasa ai :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Maria Vin Noi 27, 2009 8:55 pm

vai ce fetita mancacioasa ai Teo !bravo ei ca mananca fructe Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 530204 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 530204 Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 530204 in privinta aparatului esti multumita de el ?
pozele sunt frumoase... Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 24869
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de celina74 Vin Noi 27, 2009 9:48 pm

foarte bune pozele ,teo...si chiar e mancacioasa Larisa !...in comparatie cu fata mea .
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Noi 27, 2009 10:30 pm

FOARTE FRUMOASE POZELE !!!! :pupicei: :pupicei: :pupicei:

e o dulcica , pitica ta ....... :pupicei: :pupicei: :pupicei:

:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 5 ) - Pagina 21 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 5 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum