Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 8 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 8 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Schimb de plante intre mamicile cochete!

+16
mofturaki
elena
roxana ,mamica finuta
raruta
claudia_mami
sandy
madalina
teodoraion
Maria
paul_A
celina74
alinapopa1969
STEF30IASI
muraru raluca
florares
adriana
20 participanți

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 10:14 pm

intotdeauna ana, doar ca le voi trimite dupa 10 septembrie cand vin din concediu Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Lun Aug 23, 2010 10:40 pm

Sigur Adriana! Cand poti tu ! Nu E GRABA! Concediu placut iti doresc!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 10:42 pm

multumesc mult ana Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de paul_A Mar Aug 24, 2010 6:13 pm

Adriana, mai ai cactusii de la mine? au inflorit?
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Mar Aug 24, 2010 6:26 pm

da paula sigur ca ii am .... au mai crescut si incep sa faca puiuti, dar nu au inflorit inca!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mar Aug 24, 2010 7:39 pm

ce frumos , sa facem schimb de plante , intru si eu in jocul asta , cine doreste "nu ma deranja " violete de palma roz bleu sau albe , muscata si mai vedem noi , ne gasim pe aici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] vine toamna si putem rantregii colectia de plante [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Mar Aug 24, 2010 8:07 pm

Am avut o violeta de parma tare draguta dar din pacate a murit. NU stiu e ce. Chiar i-a mers foarte bine 2 ani de zile.
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de elena Mar Aug 24, 2010 8:51 pm

S-a prins leandrul de la tine Adriana, ce culoare este? Cealalta planta era prea uscata, nu a rezistat..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mar Aug 24, 2010 10:14 pm

 daca doresti violete Ana iti trimet cu mare drag , numai sa lasi un pm cu adresa ta  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si eu sunt mare amatoare de flori pentru cine are pui sau lastari multi , chiar si samanta pt flori de gradina  [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] accept orice cu mare drag
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Mar Aug 24, 2010 10:18 pm

Da Roxana. Tocmai am cules samanta de la craite. Iti pot da daca doresti! Numai craite am avut anul acesta in gradina. Cu ajutorul vostru poate voi reusi anul sa imi fac gradina la care am visat!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Mar Sept 07, 2010 2:47 pm

elena cred ca leandrul este roz ....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Joi Sept 16, 2010 4:08 pm

Fetelor am strans ieri samnata de la craite si craisor. Cine sta la curte si are gradina de flori va ofer cu cea mai mare placere. Numai sa ziceti!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Vin Sept 17, 2010 7:57 pm

Ana , eu vreau dau si eu la schimb niste flori superbe care stau toata vara inflorite si miros gen regina noptii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de celina74 Dum Sept 19, 2010 11:57 pm

mi-ar fi placut si mie sa stau la curte , asa la bloc nu am spatiu pentru flori Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 663254
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Lun Sept 20, 2010 12:04 am

nici eu nu am lucica dar le inghesui Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de celina74 Lun Sept 20, 2010 12:08 am

Adriana , tu esti topita dupa flori !...eu mai putin , imi plac ,dar am perioade cand uit sa le mai ud...le uda sotul meu
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Lun Sept 20, 2010 12:10 am

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 199844 bine ca le uda macar el :floridar:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de celina74 Lun Sept 20, 2010 12:12 am

Da , si ma ameninta ca mi le arunca daca nu le ingrijesc.... dar am cateva flori de care am mare grija ..dracena , ficusul si floarea de la tine , palmierul si inca una care nu stiu cum se numeste...restul au dezvoltat rezistenta la seceta Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 199844
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Lun Sept 20, 2010 12:14 am

ma bucur ....ai grija de ele sa nu le pierzi .... sunt plante frumoase
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Mier Sept 22, 2010 3:48 pm

roxana ,mamica finuta a scris:Ana , eu vreau dau si eu la schimb niste flori superbe care stau toata vara inflorite si miros gen regina noptii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Roxiii as dori si eu seminte de floricele!!!!!!!!!!!!
Anul acesta am avut o gradina frumusica as putea spune, avand in vedere ca e primul an, insa la anul vreau sa o fac superrr!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de mofturaki Joi Sept 23, 2010 4:29 am

aaa imi place mult acest topic. Si eu sunt topita dupa flori!!! Florile mele preferate sunt FREZIILE

Sa vad daca gasesc o poza pe care am facut-o in aceasta vara cu toate loricicile mele Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 693395

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de Maria Joi Sept 23, 2010 1:15 pm

foarte frumoase florile Ioana,te mai asteptam cu poze Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 531472 Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Joi Sept 23, 2010 1:34 pm

superbe ...... imi plac mult cele in cosulet
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Joi Sept 23, 2010 1:56 pm

raruta a scris:Fetelor am strans ieri samnata de la craite si craisor. Cine sta la curte si are gradina de flori va ofer cu cea mai mare placere. Numai sa ziceti!
Ana am sa strang samanta , de la tot ce am , si cu mare drag am sa-ti trimet , sa ai amintire frumoasa din partea mea Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 693395
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Joi Sept 23, 2010 4:07 pm

Multumesc frumos Roxi! Abia astept!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 3 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum