Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

+13
bebelusha18
muraru raluca
panky(Laura)
denisadarius
ari05
scumpetea
elena
alinapopa1969
Maria
teodoraion
mona_mami
adriana
STEF30IASI
17 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Ian 04, 2010 6:38 am

alinapopa1969 a scris:multumesc! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 449374 sunt atat de racita ca nu ma pot bucura!Ieri am zacut toata ziua si abia acum am reusit sa ma dau jos din pat cu mari eforturi...ma dor toate oasele, capul,gatul...imi curge nasul... maine cred ca merg la doctor ...daca nu-mi trece! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 449374
sanatate multa, alina! :pupicei:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de adriana Mier Ian 06, 2010 1:59 pm

alina si elena astept adresele voastre pentru a le putea trimite sponsorei.....adresa ralucai o am!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de theodora Mier Ian 06, 2010 2:12 pm

felicitari fetelor!!!!! :pupicei:
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Ian 06, 2010 2:44 pm

http://www.rogoblen.ro/detalii/6904/

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 6904_1

uitati-va ce minunatie de toamna aurie...
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de mona_mami Mier Ian 06, 2010 2:57 pm

e superb goblenul! alina, ce faci cu atatea goblenuri? le faci tablouri si le pui pe pereti sau le pui la colectie? te intreb doar asa ... de curiozitate! cred ca ai multe! :pupicei:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Ian 06, 2010 3:02 pm

le lucrez!Sper sa am timp...in viata asta sa le lucrez pe toate :pupicei: As sta zile intregi si as gobleni...e cea mai placuta indeletnicire a mea :pupicei:
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de adriana Mier Ian 06, 2010 3:17 pm

foarte frumos alina....este placut si relaxant sa cosi....este o pasiune frumoasa!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de adriana Sam Ian 09, 2010 1:05 pm

fetele imi cer scuze dar abia astazi am reusit sa-i trimit meil sponsorei....inca o data felicitari si sa coaseti cu placere goblenurile!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de elena Mar Ian 19, 2010 10:10 pm

am primit azi goblenul, e super frumos,multumes mult sponsorului,cele mai frumoase goblenuri sunt de Focsani Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 7deede23f029166130f969002108b038
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Imag016-2
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Ian 19, 2010 11:48 pm

felicitari fetelor ca ati castigat!!!.bucurati-va si spor la goblenit!!!! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 20, 2010 12:13 am

elena a scris:am primit azi goblenul, e super frumos,multumes mult sponsorului,cele mai frumoase goblenuri sunt de Focsani Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 7deede23f029166130f969002108b038
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Imag016-2
spor la treaba Elena! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Ian 20, 2010 12:34 am

bravo!! e super!! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 642704
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de flo09 Mier Ian 20, 2010 4:24 am

BRAVO SI SPOR LA TREABA
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Ian 20, 2010 4:32 am

felicitari fetelor ca ati castigat!!!.bucurati-va si spor la goblenit Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 210919
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Ian 26, 2010 1:31 pm

am primit premiul!Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 364497
revin cu poze!Abia astept sa-l lucrez! Multumesc mult de tot Rogoblen si Adrianei! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de mona_mami Mar Ian 26, 2010 1:42 pm

si noi asteptam sa-l vedem! felicitari inca o data, alina! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Ian 26, 2010 2:32 pm

Spor la treaba alina Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 abia astept sa il vad !
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Ian 26, 2010 2:48 pm

acesta este goblenul primit ca premiu!multumesc mult inca o data! :pupicei:
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 HPIM2349
iar la acesta lucrez acum
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 HPIM2351
" Miresele verii" tot de la Rogoblen! va pun si linkul...
http://www.rogoblen.ro/detalii/6239/
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de Maria Mar Ian 26, 2010 2:50 pm

sa te bucuri de el Alina si spor la treaba Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de mona_mami Mar Ian 26, 2010 2:51 pm

superbe, alina! iti lucrezi poza din avatar! e foarte frumos goblenul! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 dar ... acum vad .... nu are nimic imprimat .... poti asa ???? .... esti grozava! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Ian 26, 2010 2:56 pm

Nu e greu Mona!Doar timp si un pic de pasiune!
Lucrez dupa diagrama unde fiecare culoare este reprezentata printr-un simbol! Acelasi simbol apare si pe paleta de ate! e foarte usor si provocator! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de mona_mami Mar Ian 26, 2010 3:02 pm

te cred, daca e pasiune si rabdare si timp .... dar eu nu cred ca as putea .... Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Ian 26, 2010 3:05 pm

Incerca! Pofta vine mancand!
Noi suntem singure...sau mai avem virusi printre noi?
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de mona_mami Mar Ian 26, 2010 3:07 pm

din pacate ....... mai sunt virusi ...... nu au plecat ..... oricate devirusari am dat ....... :bataie: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 407405 :nervi:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Ian 26, 2010 3:09 pm

mda! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 407405 greu!foarte greu! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 407405
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 2 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum