Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

+13
bebelusha18
muraru raluca
panky(Laura)
denisadarius
ari05
scumpetea
elena
alinapopa1969
Maria
teodoraion
mona_mami
adriana
STEF30IASI
17 participanți

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de adriana Mar Ian 26, 2010 5:46 pm

foarte frumos premiul alina....si goblenul care il cosi acum este destul de greu...felicitari inca o data si spor la cusut!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de amalia-carmen Mar Ian 26, 2010 11:03 pm

spor sa aveti fetele...eu nu am rabdare...doar cu tricotatul...si nici timp nu mai am...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Ian 27, 2010 2:18 pm

http://www.rogoblen.ro/detalii/475/
cred ca acest goblen se asorteaza bine cu cel pe care l-am primit ca premiu. Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de mona_mami Mier Ian 27, 2010 5:33 pm

intr-adevar seamana ... sunt foarte frumoase lalelele! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de amalia-carmen Joi Ian 28, 2010 11:13 pm

supebe...mai ca-mi vine sa ma apuc de cusut!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de adriana Mar Feb 02, 2010 12:51 am

Buna ziua,

Coletul pentru
Loc 2
Muraru Raluca ,
str.mihai viteazu, bl.b27, ap.46, jud.neamt, loc. piatra neamt
s-a intors la noi cu rezolutia postei: avizat, reavizat, neprezentat.
Muraru Raluca mai poate intra in posesia acestui colet doar daca achita cheltuielile de retur in valoare de 10 lei.

O zi buna in fiecare zi,
Monica Antonache
Top Terra Trade
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de adriana Mar Feb 02, 2010 12:51 am

raluca ce sa intamplat de nu ai mers la posta dupa premiu????...nu ai primit aviz?....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Feb 02, 2010 12:55 am

nuuuuuuu
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Feb 02, 2010 12:57 am

la naiba ca la noi se fura tot din posta
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 407405
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de adriana Mar Feb 02, 2010 1:00 am

imi pare tare rau raluca....ai citit mesajul sponsorei....acum este hotararea ta ce vei face....daca vrei premiul te rogsa imi spui ca sai trimit meil sponorei....dar vei plati cei 10 lei
eventual mergi si vorbeste cu postarita, vezi ce zice ....imipare tare rau!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Feb 02, 2010 1:05 am

pai in cat timp ajunge coletul ca stau cu ochii pe posta Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 407405 ce oameni mai am si eu in blocul asta ...da sunt deacord sa mil trimita iar
:lacrimi: ca o sa fiu cu ochii in patru ca pe butelie Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 407405
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Feb 02, 2010 1:08 am

ce faza naspa raluca ... Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 740747 ia intreab-o pe postasita de sanatate... :bataie: :bataie: :bataie: ca asa am facut si eu cand nu mi-au venit niste avize ... de m-am trezit cu niste amenzi si penalizari..... ::nervi: ce oameni....
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Feb 02, 2010 1:11 am

da laura am niste bastarzi in bloc care fura tot ce gasesc in poste
:nervi: degeaba ma enervez ca nici nu stiu care Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 407405 dar si facturile ia tot :lacrimi:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de adriana Mar Feb 02, 2010 1:13 am

bine raluca ii voi trimite meil sponsorei si o rog sa til trimita din nou....pupici
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Feb 02, 2010 1:13 am

pai raluca, nu ai lacat la posta ? Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 587635
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Feb 02, 2010 1:17 am

ba cum sa nu am ...dar toata lumea se plange nu stiu cu ce ia cred ca cu o andrea Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 407405 mama da ce nervi am :nervi:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Feb 02, 2010 1:18 am

adriana a scris:bine raluca ii voi trimite meil sponsorei si o rog sa til trimita din nou....pupici
multumesc mult adry Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395 Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Dum Feb 07, 2010 7:11 pm

Raluca ai primit premiul?
Aseara am facut primele puncte la goblenul castigat! Voi reveni cu poze mai tarziu ca acum nu am ce sa va arat! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de ari05 Dum Feb 07, 2010 7:26 pm

abia asteptam Alina sa vedem ce ai lucrat Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de elena Dum Feb 07, 2010 7:37 pm

ai terminat margaretele Alina?sau lucrezi pe doua frronturi
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Dum Feb 07, 2010 8:15 pm

nu le-am terminat Elena, dar seara la TV nu pot lucra la ele...ca-s prea grele...asa ca lucrez la frezii, care sunt mult mai usor de facut! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de elena Dum Feb 07, 2010 8:48 pm

am inteles...
la fel si eu...seara sau ziua cand e lumina mai slaba lucrez la umplutura
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Feb 07, 2010 9:14 pm

alinapopa1969 a scris:Raluca ai primit premiul?
Aseara am facut primele puncte la goblenul castigat! Voi reveni cu poze mai tarziu ca acum nu am ce sa va arat! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395
din pacate sa intors inapoi....acum astept din nou Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 407405
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Dum Feb 07, 2010 9:43 pm

un nou episod din Miresele verii
Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 HPIM2358
in curand si din Frezii! Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de adriana Dum Feb 07, 2010 11:28 pm

superb alina...inca o data felicitari Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!! - Pagina 3 Empty Re: Castigatoarele concursului : Asteptam sarbatorile !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum