Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 7 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 7 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 2466r05Ady.Biju

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Kaqpztbratari magice



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 69m8w9 Shop/candles



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 2moa4jsbiosens.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 2ef53k2reginamaria.ro



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

+24
emyly
lilique
flo09
raruta
roxanik
popescumelinda
cecilia_7625
elena
theodora
scumpetea
celina74
Maria
panky(Laura)
ari05
paul_A
teodoraion
muraru raluca
mona_mami
alinapopa1969
buburuza
florares
adriana
ianis28
STEF30IASI
28 participanți

Pagina 16 din 29 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Urmatorul

In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Dec 23, 2009 4:15 pm

buna dimineata........am sosit si eu cu voi la o cafeluta :capuccino:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Mier Dec 23, 2009 6:06 pm

ce faceti gagici ? :pupicei:

eu ma pregatesc sa ma duc la cosmetica... am programare de la 1... dar asa n=am chef sa ies din casa, ca e frig, ploua ... e urat rau afara :lacrimi:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de theodora Mier Dec 23, 2009 6:09 pm

eu ma pregatesc sa impodobesc bradul,Petrica la taiat,am pus colinde si facem treaba :bradut verde c
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Mier Dec 23, 2009 6:11 pm

si eu mai fac un brad azi Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 377534 la ai mei ... eu il fac in fiecare an si aici :zambet larg:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Dec 23, 2009 8:24 pm

la mine acasa e de mult impodobit bradul,am impodobit si aici smilie putina atmosfera de sarbatoare si cand savurati cafelutasmilies :pupicei:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de Maria Mier Dec 23, 2009 8:31 pm

In asa atmosfera fac o pauza de cafea Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 4527
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de sandy Joi Dec 24, 2009 12:22 am

buna fetelor...am aparut si eu,am avut probleme cu calculatorul..si nu am putut sa mai intru...v-am simtit lipsa,pup :pupicei:
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de Maria Joi Dec 24, 2009 12:44 am

bine ai venit!
dupa cum vezi e cam liniste aici fetele sunt ocupate... :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de buburuza Joi Dec 24, 2009 12:51 am

da ,suntem ocupate care mai de care.
eu abia acum o ora am intrat in casa si m-am apucat de treaba.am facut compozitia de sarmale si trebuie doar sa le invelesc.maine fac bradul si ceva prajituri
va pup! mai vorbim!
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de muraru raluca Joi Dec 24, 2009 1:23 am

si eu fetele am fost sa imi cumpar prajiturile,anul asta nu am putut sa stau sa imi coc nimic cutoate ca mi-as fi dorit,astept sotul sa invelim sarmalele ca el le face mici,eu le fac cat roata carului asa zice el Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 377534
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de elena Joi Dec 24, 2009 1:25 am

Am venit si eu la o cana cu ceai, acum pe seara.Azi am fost la Ploiesti la cumparaturi, am facut doua compozitii de alba ca zapada, maine fac mancare , dupa ce venim de la biserica.
Spor la treaba dragele mele :pupicei:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de teodoraion Joi Dec 24, 2009 2:06 am

off eu chiar nu am avut timp ..nici nu simt atmosfera dde craciun si maine lucrez pana la 18...e ultima zi
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de buburuza Joi Dec 24, 2009 2:20 am

off teo stiu cum esa lucrezi pana in ajunul craciunului...am prins si eu cativa ani buni cand vedeam copii ca merg cu colinda iar eu tot la munca eram.... noroc ca nu mai lucrez la patron si sper sa nu mai lucrez.

gata ,am terminat si sarmalele,maine ne pun la foc.acum pregatesc ceva pentru prajituri dar ina nu m-am decis ce sa fac......
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de adriana Joi Dec 24, 2009 2:27 am

eu am acum cozonacul in cuptor, maine mai fac niste saratele si cred ca cam atat...maine dimineata vreau sa merg si eu cu gabita la biserica sa-l impartasesc
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de celina74 Joi Dec 24, 2009 2:44 am

Buna seara ! ...mie cozonacul nu mi-a iesit deloc ...e prima data cand mi se intampla asta ...sunt foarte dezamagita.. mi-e necaz mai mult de timpul pierdut ...acum sunt rupta de oboseala si maine ma asteapta o zi tot asa incarcata.
E posibil sa nu mai pot intra pe aici ,asa ca va urez de pe acum

CRACIUN FERICIT ! :mos craciun 1: :lumanari: :mos craciun 2: :bradut verde c
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de teodoraion Joi Dec 24, 2009 3:10 am

lasa celina ca se mai intampla
asa e buburuza..doar ca anul asta m-mANGAJAT 2 sapt ca sa pot plati facultatea....
spor la trreaba adriana si voua tuturor gospodinelor
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Joi Dec 24, 2009 3:39 am

buna seara mamicute :pupicei: mai inainte am intrat si eu in casa... am terminat o parte din pregatiri la mama, am ajutat-o si la curatenie ... maine mai am de facut salata de vinete, salata de boef, oau umplute (asta am primit comanda :bate cap: ) si platoul cu gustari reci... sper sa am spor de Darius... e naspa ca al meu lucreaza pana la 16 cel putin ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Joi Dec 24, 2009 11:15 am

Buna dimineata harnicutelor Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 449374
M-am trezit devreme si am pregatit cafelutza pentru toateCafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 20685 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 20685 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 20685 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 20685 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 20685 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 20685 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 20685 Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 20685
Va mai las putin...dar nu mult ca aveti treaba si se raceste cafeaua Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 449374
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de sandy Joi Dec 24, 2009 2:49 pm

BUNA DIMINEATA LA MOS'AJUN..........LA NOI COPIII CANTA"FOAIE VERDE PORTOCALA NOI SUNTEM COPII DE SCOALA SI AM VENIT SA COLINDAM,PE LA CASE SA URAM....BUUUNNNNA DIIIMIIINEEEAAATAAA LAAA MOSS'AJUN....SARBATORI FERICITE DRAGILE MELE MAMICI...SA VA BUCURATI DE CEI DRAGI... :pupicei: :glob rosu mare :un an nou feri
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Joi Dec 24, 2009 3:12 pm

Buna dimineata fetelor !!! Nu e nimeni la o cafeluta? Sau v-ati apucat deja de treaba ?
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de muraru raluca Joi Dec 24, 2009 3:16 pm

buna dimineata si eu sunt laura acum am facut ochi :pupicei:
o zi buna va doresc :pupicei: Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 4527
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de ari05 Joi Dec 24, 2009 3:23 pm

neata Raluca :pupicei:

eu am pus colinde acum, si ma apuc de treaba... sper sa ma lase rautatea sa imi fac treaba, ca de dimineata e tot printre picioarele mele Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 16974

spor la treaba mamicute !!!
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de Maria Joi Dec 24, 2009 3:35 pm

Buna dimineata!
beau si eu o cafeluta repede si fuga la treaba Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 4527
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de roxanik Joi Dec 24, 2009 3:53 pm

si eu la o cafeluta.....
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de alinapopa1969 Joi Dec 24, 2009 4:43 pm

si eu tot pe fuga! Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 449374
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cafeluta mamicilor cochete  ( 7 ) - Pagina 16 Empty Re: Cafeluta mamicilor cochete ( 7 )

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 29 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum