Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 2466r05Ady.Biju

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Kaqpztbratari magice



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 69m8w9 Shop/candles



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 2moa4jsbiosens.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

+28
blondyna
claudia_mami
madalina
monica_2008
stefanescu_alina
alinapopa1969
mona_mami
celina74
ellemissela
anka9mai
bebelusha18
sandy
theodora
ari05
popescumelinda
elena
amalia-carmen
florares
paul_A
teodoraion
denisadarius
Maria
panky(Laura)
raruta
muraru raluca
STEF30IASI
dani23ela
adriana
32 participanți

Pagina 5 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Urmatorul

In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Lun Ian 11, 2010 6:12 pm

foarte frumos gestul amaliei....felicitari draga mea, ai facut multe surprize frumoase mamicilor de pe acest forum.....inca o data cinste tie Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395
celina asteptam sa vedem poze cu cadoul primit de micuta
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de celina74 Lun Ian 11, 2010 9:15 pm

Gata ,am revenit cu poze ...Amalia mi-a facut o surpriza foarte frumoasa in preajma Craciunului....bineinteles le-am pus sub brad ca fiind de la Mos..am reusit sa decupez din poza cadourile de la ea

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 RSCN0713

Ne-am luat la lovituri in cap de la Alexia ...e incantata de sunetul de cioburi pe care il scoate jucaria Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 377534

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 DSCN0719

Un set de bucatarie
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 RSCN0712

mai lipsesc cateva piese ...sunt ratacite prin casa
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 DSCN0731

o caciulita superba
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 DSCN0721

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 DSCN0725

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 DSCN0727

Mai era si o ciocolata ...dar nu am cum s-o reconstitui acum :zambet larg:


Si o poza cu florile de la Adriana...

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 DSCN0716


Multumesc mult fetelor ! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Ian 11, 2010 11:12 pm

foarte frumoase cadourile ,.....sa va bucurati de ele .... Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395
smilessmilessmiles
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Lun Ian 11, 2010 11:29 pm

superbe cadourile....sa va bucurati de ele :pupicei:
inca o data felicitari amaliei....a facut niste cadouri nemaipomenite :pupicei:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Ian 12, 2010 12:08 am

felicitari amalia pentru inca un cadou foarte frumos !! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395 esti o mamica extraordinara si o prietena pe cinste Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 642704
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Ian 12, 2010 12:13 am

FELICITARI PENTRU GESTUL TAU AMALIA Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 210919
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de sandy Mar Ian 12, 2010 12:58 am

felicitari amalia....imi pare bine k am cunoscut oameni ca tine....si mai sunt pe forum multe mamici care stiu ce inseamna sa fi prieten
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Mar Ian 12, 2010 2:46 pm

celina74 a scris:Fetelor ,eu acum am vazut topicul asta...as vrea sa va spun ca si eu am avut o surpriza de la o mamica draga mie ...Amalia Carmen...o sa recuperez cadourile de la Alexia si o sa fac poze...de Craciun am primit un cadou foarte frumos....

Celina acum dupa sarbatori nu ai mai primit nici un aviz? :lacrimi:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de mona_mami Mar Ian 12, 2010 2:47 pm

celina era vizata!!!! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 377534 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Mar Ian 12, 2010 2:48 pm

da , Celina era , dar ma asteptam ca macar ieri sa fii ajuns coletul...
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de adriana Mar Ian 12, 2010 3:00 pm

o asteptam pe celina cu raspunsul...poate la primit astazi....daca nu sa mearga la posta si sa intrebe....foarte frumos gestul paula....esti o draguta :pupicei:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de celina74 Mar Ian 12, 2010 3:00 pm

Paul_A nu am primit nimic ...poate vine azi..... multumesc frumos ca te-ai gandit la mine ! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395 ...stii ca si eu am patit la fel cand ti-am trimis florile .... au stat o saptamana pe drum...cred ca de vina sunt cei de la posta din localitatea ta...merg sa ma uit la cutia postala :pupicei:
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Mar Ian 12, 2010 3:01 pm

ok Celina ...oricum nu vroiam sa-ti spun...asta e...
poate vii cu o veste buna Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de theodora Mar Ian 12, 2010 3:02 pm

paul_A a scris:da , Celina era , dar ma asteptam ca macar ieri sa fii ajuns coletul...
:pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei: bravo paul_a
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 210919 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 210919 Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 210919
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Ian 12, 2010 3:14 pm

felicitari paula pentru gest...felicitari celina


:pupmare: :pupmare: :pupmare:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Ian 12, 2010 3:33 pm

ASTEPTAMMMMM..ai vazut florina ca am simtit eu?! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 377534
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Mar Ian 12, 2010 3:58 pm

stii cum era melodia aia cu " instinctul meu de fata mare nu ma-nseala"
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Ian 12, 2010 4:00 pm

paul_A a scris:stii cum era melodia aia cu " instinctul meu de fata mare nu ma-nseala"
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 377534
Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 693395 sunt convinsa ca asta te-a ghidat! Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 377534
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Ian 12, 2010 4:06 pm

pe mine alina??fata mare cu doi copii..asa imi mai spun unii ..sunt cu fetele dupa mine..aud ca imi spun mami..dar tot domnisoara imi zic Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 377534
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Ian 12, 2010 4:12 pm

teodoraion a scris:pe mine alina??fata mare cu doi copii..asa imi mai spun unii ..sunt cu fetele dupa mine..aud ca imi spun mami..dar tot domnisoara imi zic Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 377534
ei lasa, ca e de bine! Pentru ca arati sic!
eu eram la spalatorie cu bobocelul meu...si un pusti de vreo 20-22 ani imi zicea"fetita cu matizul"... :Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 60616
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de sandy Mar Ian 12, 2010 4:21 pm

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 210919 felicitari florina,si celinei...care este o persoana placuta
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de celina74 Mar Ian 12, 2010 5:31 pm

Paul_A a venit avizul ...e inca in cutia postala ..pana vine sotul meu (el are cheia de la cutie ...eu am pierdut-o pe a mea)..oricum diseara ma duc la posta ,sa o las pe Alexia cu tati.

sandy_bell,multumesc pt compliment !
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Ian 12, 2010 6:33 pm

eu sunt nerabdatoare sa vad ce ati primit!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de paul_A Mar Ian 12, 2010 7:38 pm

[quote="celina74"]Paul_A a venit avizul ...e inca in cutia postala ..pana vine sotul meu (el are cheia de la cutie ...eu am pierdut-o pe a mea)..oricum diseara ma duc la posta ,sa o las pe Alexia cu tati.

am niste emotii....

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 364497
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de celina74 Mar Ian 12, 2010 8:22 pm

teodoraion a scris:eu sunt nerabdatoare sa vad ce ati primit!!

Orice va fi , ma va bucura mult ,pentru ca vine din partea unei prietene..pot spune ca am mai multe prietene aici ,pe forum,decat in alta parte ....sotul meu nu prea intelege asta .....mama ,si ea ,daca e sa ma intalnesc cu vre-o fata (cunoscuta pe internet) se gandeste ca cine stie ce psihopata e ,si imi va face rau...(se pot intampla si de-astea ...dar nu e cazul nostru :pupicei: )
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Concurs surpriza pentru o mamica draga mie! - Pagina 5 Empty Re: Concurs surpriza pentru o mamica draga mie!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum