Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce cadouri vei face perechii tale ???

+32
brigitta
raruta
lilia
cecilia_7625
narcy
Monicutza
anka9mai
mofturaki
teodoraion
jolinutza
roxanik
Dana34
claudia_mami
Maria
pupkiss
popescumelinda
elena
sandy
izabela08
dalia.dalia78
amalia-carmen
crysa80
marccora
paul_A
alinapopa1969
Rody
muraru raluca
adriana
panky(Laura)
bebelusha18
mona_mami
STEF30IASI
36 participanți

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de adriana Dum Ian 31, 2010 1:34 am

frumos cadoul florina...cu siguranta ii va placea, si eu prefer cadourile personalizate
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Dum Ian 31, 2010 2:49 am

si mie imi place si am ales asta cana ca sa o poata lua cu el... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Ian 31, 2010 3:05 am

paul_A a scris:eu i-am dat comanda de o cana personalizata cu noi , sa o ia cu el cand va pleca de langa noi :lacrimi: si mai vad ce mai gasesc Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395
imi pare bine ca mi-ai dat o idee stateam si ma gandeam ce sa ii fac cadou
multumesc paul_a pt idee Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Dum Ian 31, 2010 3:46 am

cu mare placere Raluca Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Ian 31, 2010 10:53 pm

avand in vedere ca in curand incepe deplasarile,cel mai frumos cadou ramane faptul ca vom fi impreuna,acasa...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Lun Feb 01, 2010 11:01 pm

asta asa este Amalia...sa profitam cat mai mult de aceste momente :inrosu:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de dalia.dalia78 Lun Feb 01, 2010 11:04 pm

As vrea un cadou surpriza ceva ce nu sar gindi niciodata caas putea sa-i ofer. Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 :2inimioare mic
dalia.dalia78
dalia.dalia78
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 46

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Lun Feb 01, 2010 11:06 pm

si la ce te-ai gandit? ne spui si noua? :zambet larg:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Rody Mar Feb 02, 2010 4:13 am

Eu deja asa fac cum va-m scris mai sus Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534
Rody
Rody
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de izabela08 Vin Feb 05, 2010 6:07 pm

Buna fetelor. eu de exemplu ii fac o surpriza scriind pe fiecare tigare cate o declaratie...sotul meu e fumator....scot tigarile si pe una scriu- te iubesc, pe alta- te dores, etc etc,, si apoi le bag in pachet si il dau,,,,mi l si imaginez ca ridica o spranceana sus..ca alta idee nu am,, poate asa se lasa si de fumat,,,,, Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534 credeti ca e o idee buna?
izabela08
izabela08
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Rody Vin Feb 05, 2010 9:14 pm

izabela08 a scris:Buna fetelor. eu de exemplu ii fac o surpriza scriind pe fiecare tigare cate o declaratie...sotul meu e fumator....scot tigarile si pe una scriu- te iubesc, pe alta- te dores, etc etc,, si apoi le bag in pachet si il dau,,,,mi l si imaginez ca ridica o spranceana sus..ca alta idee nu am,, poate asa se lasa si de fumat,,,,, Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534 credeti ca e o idee buna?
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 91489 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 91489 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 91489 Super cadou! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 611610 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 199844
Rody
Rody
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 05, 2010 9:29 pm

eu nu stiu ce cadou...anul trecut i-am luat un set de boxeri Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 230899 si o rama superba pt fotografie...acum o sa ma mai gandesc...astept sugestii Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 919660
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Rody Vin Feb 05, 2010 10:22 pm

Sandy,anul astafal praf cu o lengerie sexy si incepeti "Jocul Seductiei" Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534
Rody
Rody
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Feb 05, 2010 10:38 pm

sandy_bell a scris:eu nu stiu ce cadou...anul trecut i-am luat un set de boxeri Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 230899 si o rama superba pt fotografie...acum o sa ma mai gandesc...astept sugestii Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 919660

Rody a scris:Sandy,anul astafal praf cu o lengerie sexy si incepeti "Jocul Seductiei" Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534


asa ar trebui , sandy ......da-l gata ....arata-i cine e sotia lui si cat de mult il iubesti ...... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de elena Vin Feb 05, 2010 10:50 pm

cate idei pe aici...eu inca nu stiu...poate ma inspir de la voi...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de popescumelinda Vin Feb 05, 2010 11:03 pm

eu cred ca voi lua niste cani in forma de inimioara..ca stiu ca-i place..si din acelea care se imbina..ca sau spart alea vechi....cu multe inimioare pe ele....si niste papuci de ziua lui..ca tot va veni in curand pe 7...ca stam prost cu bani momentan,dar recuperam dupa!! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 05, 2010 11:20 pm

Rody a scris:Sandy,anul astafal praf cu o lengerie sexy si incepeti "Jocul Seductiei" Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534

multumesc fetele...aveti dreptate...asa am sa fac...pt ca nu am nevoie sa fie exact in acea zi intrucat nu o sa mai fie acasa...va pleca in strainatate...oricum nu am nevoie de o zi speciala....special ar trebui sa fie in fiecare zi....asa ca o sa aplic ceea ce ati sugerat...multam' ink o data Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Feb 05, 2010 11:36 pm

noi nu serbam Sf. Valentin...suntem "batrani si bolnavi" Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 91489
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de pupkiss Joi Feb 11, 2010 12:02 am

aveti idei nastrusnice :x nici eu nu am uitat si am comandat o carte personalizata in care scrie te iubesc si sunt poze cu noi 2 :x :
pupkiss
pupkiss
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 33

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de bebelusha18 Joi Feb 11, 2010 12:36 am

eu il duc la film de sf valentin...ca am castigat la milka Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534 si mai vad eu ce ii dau dupa Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Maria Joi Feb 11, 2010 12:44 am

bebelusha18 a scris:eu il duc la film de sf valentin...ca am castigat la milka Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534 si mai vad eu ce ii dau dupa Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 377534

Felicitari Andreea,dar doar o invitatie la film sa castigat? Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Joi Feb 11, 2010 1:28 am

eu am comandat o cana personalizata pe net de vreo 2 saptamani si nu a venit deloc...daca nu vine nici vineri... :bataie:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de sandy Joi Feb 11, 2010 1:34 am

pai cuscra daca vine prea tarziu le dai cu ea in cap... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 16974
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Joi Feb 11, 2010 1:50 am

pai daca ajung si dupa ce pleaca sotul...le trimit inapoi Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 496116
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de muraru raluca Joi Feb 11, 2010 3:34 pm

8 Idei pentru un altfel de 14 februarie

Sfantul Valentin se apropie cu pasi repezi. Si o data cu el isi face aparitia si o alta traditie specifica tuturor sarbatorilor si anume cresterea preturilor la flori, pensiuni si chiar restaurante. Comercializarea excesiva a acestei sarbatori se vede poate cel mai bine in multitudinea de inimioare ce au aparut pe piata sub forma de pernute, cani, jucarii, lumanari etc. Iar lansarea filmului “Valentine’s Day” spre sfarsitul saptamanii confirma atitudinea celor ce comercializeaza aceasta sarbatoare dar ne indica si presiunea pe care o resimtim noi, consumatorii.

Sfantul Valentin era, la inceputurile sale, o ocazie intima pentru indragostiti sa isi declare iubirea prin cuvinte, fie verbal, fie prin mici biletele de dragoste. Astazi a devenit a doua cea mai comerciala sarbatoare, dupa Craciun. Cele cateva cuvinte s-au transformat in felicitare si ciocolata, apoi in felicitare, ciocolata si trandafiri iar acum la toate acestea se adauga neaparat si o cina la un restaurant (cu cat mai scump cu atat mai bine), plus un cadou (daca se poate bijuterii).

E timpul sa revenim la semnificatia initiala a sarbatorii si sa petrecem anul acesta un Sfantul Valentin cat mai simplu si intim. Boicoteaza ‘traditia’ si incearca sa petreci o zi alaturi de cel drag sarbatorind relatia voastra altfel decat de obicei. Ti-am pregatit cateva idei pe care le poti incerca de Sfantul Valentin. Adapteaza-le nevoilor tale astfel incat ziua de 14 februarie sa fie de neuitat.

1. Renunta la cadourile generice in forma de inima si cumpara-i iubitului tau ceva ce isi doreste cu adevarat. Daca e inebunit dupa computer atunci te poti orienta catre un gadget nou. Pentru amatorul de filme cauta un dvd cu cel mai recent film care i-a atras atentia. Daca e tipul de barbat care pune mult accent pe felul in care arata incearca sa ii cumperi un parfum sau alte produse de ingrijire sau chiar haine in cazul in care ii cunosti bine gusturile.

2. Daca insisti asupra unui cadou romantic atunci pregateste-te sa-ti pui mainile si imaginatia la munca. Spre exemplu, poti realiza un mini-album foto in care sa pui poze cu voi doi pe care sa le insotesti cu mici declaratii. O prietena mi-a povestit la un moment dat ca si-a surprins iubitul cu un cadou romantic neasteptat. A cumparat o cutie de servetele, a desfacut cutia si a scris pe fiecare servetel un motiv pentru care il iubeste. Le-a pus inapoi in cutie iar apoi a impachetat-o frumos. Rezultatul a fost pe masura asteptarilor.

3. Transforma pranzul intr-un picnic. Chiar daca vremea de afara nu e tocmai adecvata unui picnic puteti face unul chiar in sufragerie. Organizeaza picnicul ca si cum ati fi la iarba verde. Intinde o patura pe jos, aseaza o fata de masa si ai grija sa ai la indemana tot ceea ce iti trebuie astfel incat sa nu strici magia momentului.

4. Inlocuieste cina la restaurant cu o cina romantica acasa. Pentru a simti cu adevarat sarbatoarea nu e insa de ajuns ca unul dintre voi sa gateasca in timp ce partenerul se uita la televizor. Munciti amandoi pentru aceasta cina. Hotarati impreuna meniul, mergeti impreuna la cumparaturi si alegeti ceea ce va trebuie, gatiti impreuna cina etc. La final ocupati-va amandoi de vase.

5. Scrie o scrisoare de dragoste adresata barbatului din viata ta. Lasa felicitarile si mesajele prefabricate si scrie cateva randuri din inima. Identifica acele aspecte ale relatiei voastre care te fac fericita si spune-i iubitului tau de ce relatia voastra e unica si speciala.

6. Daca nu poti concepe Sfantul Valentin fara flori atunci iti recomandam sa ii explici prietenului tau ca e mai bine sa iti cumpere un ghiveci cu flori mai degraba decat eternii trandafiri rosii. Oricat de frumosi ar fi acestia tot se usuca pana la urma. O planta in ghiveci va rezista mai mult si o vei vedea inflorind in fiecare an.

7. O idee putin diferita si posibil mai costisitoare e sa incercati sa retraiti prima intalnire. Aranjati-va ca atunci, mergeti in aceleasi locuri si faceti exact ce a-ti facut atunci. Oare exista un mod mai bun de a sarbatori iubirea voastra decat prin retrairea unuia dintre momentele cruciale ale relatiei?

8. Pentru cei mai copilarosi avem si o idee mai traznita. Cum iarna nu prea ne lasa sa iesim din casa iar excursiile la munte nu sunt intotdeauna accesibile, mai ales intr-un weekend in care preturile ameninta sa creasca, incearca sa aduci spiritul naturii la tine acasa. Improvizeaza un cort in mijlocul camerei. Foloseste cateva cearsafuri pentru a crea exteriorul cortului, aseaza paturi, perne si tot ce ai mai moale pentru a fi cat mai comod si lasati-va dusi de val.
Valentine glitter
Valentine's Day Graphics
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 2 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum