Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce cadouri vei face perechii tale ???

+32
brigitta
raruta
lilia
cecilia_7625
narcy
Monicutza
anka9mai
mofturaki
teodoraion
jolinutza
roxanik
Dana34
claudia_mami
Maria
pupkiss
popescumelinda
elena
sandy
izabela08
dalia.dalia78
amalia-carmen
crysa80
marccora
paul_A
alinapopa1969
Rody
muraru raluca
adriana
panky(Laura)
bebelusha18
mona_mami
STEF30IASI
36 participanți

Pagina 3 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Feb 11, 2010 7:49 pm

si acasa poate fi romantic ,.....daca ne pregatim cum se cuvine si ne straduim ....sa iasa totul bine ......
mai ales daca avem si copii .....pe care nu avem unde sa ii ducem sa ii lasam .....
petreceti fetelor acasa si iubiti-va sotul sau iubitul mult de tot ......asta ....daca merita .... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 230899 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 230899 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 230899 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 230899

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Joi Feb 11, 2010 9:58 pm

sunt foarte suparata...ziceam ca vine cadoul asta si mai pun ceva langa si scap...nici azi nu a venit, mai intreb si maine , daca tot nu vine ... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 16974 :bataie:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de sandy Joi Feb 11, 2010 10:12 pm

ce nesititi...cred ca s au gandit ca mai e si anul viitor s au o fi impotriva zilei indragostitiilor si au zis sa ajunga de dragobete Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 230899
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Joi Feb 11, 2010 10:13 pm

pai mie i mi trebuia acum...ma face sa si merg in fiecare zi la posta...cred ca am obosit-o pe postarita sa o tot intreb daca nu am colet Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 16974
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de elena Sam Feb 13, 2010 11:32 pm

eu nu am pregatit nici un cadou,stam f prost cu banii..o sa ii pregatesc o surpriza culinara si cateva declaratii de dragoste..mi se pare mai mult decat suficient....astea materiale se duc...cele sentimentale se aduunaa :zambet larg:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de mona_mami Dum Feb 14, 2010 3:50 am

mie mi-a dat sotul mana libera la bijuteriile adrianei!!!! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 199844 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 199844 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 199844
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Rody Dum Feb 14, 2010 6:23 am

Am primit deja cadoul de la sotul meu.Iesrire la restaurant Chinezesc.Am fost super :pupicei: Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 85035 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 85035 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 85035 :2inimioare mic :2inimioare mic :2inimioare mic
Rody
Rody
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Feb 14, 2010 4:59 pm

Rody a scris:Am primit deja cadoul de la sotul meu.Iesrire la restaurant Chinezesc.Am fost super :pupicei: Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 85035 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 85035 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 85035 :2inimioare mic :2inimioare mic :2inimioare mic


felicitari !!!
si sa va fie de bine !!!! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 509995
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de claudia_mami Dum Feb 14, 2010 5:02 pm

astept sa ma sune el si cred ca cateva cuvinte frumoase ne vor fi de ajuns an situatia noastra el find la mii de km de noi :lacrimi:
claudia_mami
claudia_mami
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Dana34 Dum Feb 14, 2010 5:57 pm

Super cadou am primit multa ,tandrete,multe pupicuri..un sampon si un parfum ...eu i-am daruit multa,multa dragoste ..multe cuvinte frumoase, pline de tandrete si o sticla de Florio ..bautura noastra Traditionala care am gustat-o in ziua cand ne-am cunoscut. Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Am uitat sa specific fetelor ca ne-am cunoscut pe 7 Februarie Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 201371 ..Deci tot in preajma zilei indragostitilor.. :itiofer:
Dana34
Dana34
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de alinapopa1969 Dum Feb 14, 2010 6:01 pm

Noi nu sarbatorim aceasta zi! Dar cred ca masa luata in familie e cea mai frumoasa dovada de iubire! Asa, la modul general! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de elena Lun Feb 15, 2010 3:45 am

ai mare dreptate Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Lun Feb 15, 2010 3:47 am

alinapopa1969 a scris:Noi nu sarbatorim aceasta zi! Dar cred ca masa luata in familie e cea mai frumoasa dovada de iubire! Asa, la modul general! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395

masa in familie asa in general noi o luam in fiecare...zilele astea mai speciale sunt facute tocmai pentru a trai ceva mai special si poate doar o data pe an... :lim: Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 257143
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de elena Lun Feb 15, 2010 3:49 am

eheee..fiecare zi in familie are ceva special...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Feb 15, 2010 5:58 pm

paul_A a scris:
alinapopa1969 a scris:Noi nu sarbatorim aceasta zi! Dar cred ca masa luata in familie e cea mai frumoasa dovada de iubire! Asa, la modul general! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395

masa in familie asa in general noi o luam in fiecare...zilele astea mai speciale sunt facute tocmai pentru a trai ceva mai special si poate doar o data pe an... :lim: Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 257143

cand spun familie ma gandesc la mai multzi membri, nu doar sot-sotie-copii! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de adriana Mar Feb 16, 2010 1:35 am

mie mi-a adus emil aseara un superb buchet de trandafiri rosii....

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 28u4rar

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 2m2x5jp
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de roxanik Mar Feb 16, 2010 2:24 am

foarte frumos buchetul primit adriana, bravo.sa va iubiti mult!!!! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de sandy Mar Feb 16, 2010 2:30 am

felicitari adriana... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 210919 .......bravo Emil
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Feb 16, 2010 2:43 am

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 642704 felicitari emil adevarat sot care isi adora sotia ...frumos buchet ...bravo adry :inimpt: au fost din inima
:3inim: :3inim: :3inim: :3inim: :3inim: :3inim: :3inim: :3inim: :3inim: :3inim: :3inim: :3inim:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Feb 16, 2010 4:08 am

adriana ,...sa ii transmiti lui emil toate felicitarile noastre ......si sa ii spui sa faca asta cat mai des .....ca asa este frumos .... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de adriana Mar Feb 16, 2010 12:11 pm

multumesc mult fetele Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de mona_mami Mar Feb 16, 2010 1:48 pm

ce sot atent ai ... ar putea sa transmita din atentia lui si altor soti!! :itiofer:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Feb 16, 2010 3:35 pm

adriana a scris:mie mi-a adus emil aseara un superb buchet de trandafiri rosii....

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 28u4rar

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 2m2x5jp

felicitari sotului tau adriana......foarte frumos din partea lui Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395

eu am primit un mesaj de ziua indragostitiilor.......dar a insemnat foarte mult pt mine.....un mesaj in care imi multumeste ca ,sunt alaturi de el.........imi mai multumeste ca i-am oferit doi ingerasi minunati........imi mai multumeste ca am stiut sa-l iert si ca ma iubeste din tot sufletelul lui..........
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de adriana Mar Feb 16, 2010 5:07 pm

foarte frumos laura.....un astfel de mesaj te unge la suflet si parca treci mai usor peste toate
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Feb 16, 2010 5:09 pm

adriana a scris:foarte frumos laura.....un astfel de mesaj te unge la suflet si parca treci mai usor peste toate

asa este adriana........conteaza foarte mult Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 3 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum