Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 2466r05Ady.Biju

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Kaqpztbratari magice



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 69m8w9 Shop/candles



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 2moa4jsbiosens.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 2ef53k2reginamaria.ro



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce cadouri vei face perechii tale ???

+32
brigitta
raruta
lilia
cecilia_7625
narcy
Monicutza
anka9mai
mofturaki
teodoraion
jolinutza
roxanik
Dana34
claudia_mami
Maria
pupkiss
popescumelinda
elena
sandy
izabela08
dalia.dalia78
amalia-carmen
crysa80
marccora
paul_A
alinapopa1969
Rody
muraru raluca
adriana
panky(Laura)
bebelusha18
mona_mami
STEF30IASI
36 participanți

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Feb 16, 2010 7:41 pm

foarte frumos din partea lui , laura ...... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395


are timp sa iti dea si cadoul ...cand va veni ......
dar o vorba frumosa si din duflet spusa la timp face cat 1000 de cadouri .......

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de panky(Laura) Vin Feb 19, 2010 7:23 am

STEF30IASI a scris:foarte frumos din partea lui , laura ...... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395


are timp sa iti dea si cadoul ...cand va veni ......
dar o vorba frumosa si din duflet spusa la timp face cat 1000 de cadouri .......

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395


asa este stef.......vb lui spuse din suflet fac mai mult decat un cadou.......si mia dovedit-o de prea multe ori ca ma iubeste.........faptele vorbesc....multumesc Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395 Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de elena Mar Feb 23, 2010 10:29 pm

acum asteptam alte cadouri, nu fetelor? de dragobete, de 1 si 8 martie Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 257143 :itiofer:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Feb 23, 2010 10:54 pm

asai fetelor..o vorba buna e cat 1000 de cadouri la olalta..... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 693395 :pupd:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de jolinutza Dum Ian 16, 2011 1:49 am

iam comandat un parfum sotului meu,i sa terminat al lui si mam gandit ca e cadoul potrivit anul acesta!
jolinutza
jolinutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 37
Joburi/Distractii : pc

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de teodoraion Dum Ian 16, 2011 3:19 am

de pe acum va pregatiti! bravoo
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Dum Ian 16, 2011 4:14 am

eu sa tot astept cadouri perioada asta, in cateva zile vine ziua mea, apoi Sf Valentin, Dragobetele, 1 si 8 martie , apoi Floriile ... il bag tare de tot pe sot la cheltuiala Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de teodoraion Dum Ian 16, 2011 4:32 am

dada Florina..stiam ca vine z iua ta Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 869129
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de adriana Dum Ian 16, 2011 11:53 am

eu ii voi cumpara o pereche de blugi Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de sandy Mier Feb 02, 2011 3:22 am

eu nu stiu niciodata ce ii voi lua ...totul e pe moment...

eu o sa primesc un parfum!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de mofturaki Mier Feb 02, 2011 3:26 am

noi nu prea suntem cu sf. valentin asta... ne pupam si cam atat! sa traisca sf. valentin!!!! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de sandy Mier Feb 02, 2011 3:46 am

ei sf valentin,,si nic dragobetele..asa..ca sa zicem si noi ca ne-am bagat in seama..Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de adriana Mar Feb 08, 2011 2:34 pm

mai este putin pana la sf valentin , v-ati gandit ce cadouri le faceti? sau va faceti? Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Maria Mar Feb 08, 2011 2:50 pm

eu am cam aceeasi parere cu a lui Mircea Badea despre Valentin,daca nu o stiti nu pot sa o reproduc aici Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de sandy Mar Feb 08, 2011 2:57 pm

eu i-am luat un gel de dus mare ...de la el primesc un parfum care imi place mie....Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844 daca M-a intrebat..eu sunt o femeie hotarata..i-am spus..Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de anka9mai Joi Feb 10, 2011 1:09 am

si eu voi primi sigur cadou de Sf Valentin de la sotul meu, flori, ciocolata si ceva surpriza
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Monicutza Joi Feb 10, 2011 2:29 am

Pai de Sf Valentin..nu prea sarbatorim noi..pai spotu imi ea flori,un parfum ceva de genu...si eu tot asa...nu flori da un set ceva .
Monicutza
Monicutza
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de narcy Joi Feb 10, 2011 12:58 pm

eu i-am cumparat un gel de ras de la avon si pana luni mai vedem ....
narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de cecilia_7625 Joi Feb 10, 2011 3:16 pm

ii iau un set de spuma si after shave de la ,,nivea,, firma lui preferata
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de anka9mai Joi Feb 10, 2011 4:09 pm

eu chiar nu stiu ce ii voi cumpara..
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 11, 2011 1:52 am

eu nu am idee ce sai cumpar dar stiu ce mi-am cumparat pentru mine .... cadou de la el am zis ! Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844 mi-am cumparat o pereche de cizme si o fusta super frumoasa .....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de paul_A Vin Feb 11, 2011 1:54 am

nici eu nu stiu ce o sa-i cumpar, mai ales ca noi mergem intotdeauna impreuna la cumparaturi...singura nu pot sa merg ca e departe magazinul, numai cu masina pot ajunge

Adriana, sa ne arati si noua cadoul Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 199844
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 11, 2011 1:59 am

sigur ca da florina, o sa fac poze si vi le arat
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 11, 2011 2:40 am

sa le porti cu drag..tot de la el sunt!!...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de mofturaki Vin Feb 11, 2011 4:10 am

eu am sa primesc, ca de fiecare data, cate un pupic... si si ala ca ii zis eu... el nu e cu sf. valentin, cu ziua indragostitilor... Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 767878
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Ce cadouri vei face perechii tale ??? - Pagina 4 Empty Re: Ce cadouri vei face perechii tale ???

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum