Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

+41
Raluca30
scumpetea
jolinutza
roxana ,mamica finuta
flori
raruta
roxanik
micka27
alyna
Crina
radumihaela36
pupkiss
anuta22
mary24
brigitta
anka9mai
madalina
popescumelinda
bebelusha18
florares
claudia_mami
florentina
buburuza
izabela08
amalia-carmen
paul_A
flo09
alinapopa1969
mona_mami
panky(Laura)
ari05
marccora
theodora
muraru raluca
celina74
sandy
adriana
STEF30IASI
elena
Maria
teodoraion
45 participanți

Pagina 3 din 19 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Urmatorul

In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Lun Feb 08, 2010 12:27 am

e dar tot ce face el e bine???......nu stiu eu nu sunt obisnuita sa mi se spuna sa nu mai fac cutare si cutare...atat timp cat ma ocup de ceea ce trebuie......daca mi-ar spune sa nu mai stau stie ca as face mai rau......ii convine sa stau cat mai mult la calculator...asa se uita el la ce vrea pe tv [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Lun Feb 08, 2010 1:01 am

sa stii ca e o idee si asta..el e obisnuit sa se uite unde vrea la tv..ca eu oricum nu ma uit deloc..ia sa vad dac aii convine sa iau telecomanda si sa ma uit la telenovele..ca altadata..e o strategie si assta..daca nu vrea sa ma vvada la pc Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 611610
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Lun Feb 08, 2010 1:20 am

asa sormy.....nick de aia nu zice nimik...macar asa se uita...si el la ce vrea ca inainte sa avem net...se uita la nora pt mama si acasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Feb 08, 2010 3:58 pm

fatelor nu va lasati ......nu e normal sa iasa discutii ....pentru ca stati la calculator ....
doar va ocupati de toate si apoi calculatorul ....
nu suntem copii.....totusi ....
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de paul_A Joi Feb 11, 2010 10:12 pm

eu am pus monopol pe toate si pe PC si pe Tv...mai zice cateodata k pleaca si o sa-mi doresc sa stau langa el la Tv si sa na uitam la ce vrea el Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 377534
de comentat mai mult comenteaza soacra-mea decat el :bataie:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Joi Feb 11, 2010 10:13 pm

ia uite afurisita...comenteaza...dar ce nu ai super glu in casa??? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de paul_A Joi Feb 11, 2010 10:14 pm

mai nou incui usa k fuge asta mica afara si daca vine ma fac ca nu aud ...si nu deschid Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 199844
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Joi Feb 11, 2010 10:15 pm

asa cuscra...ptr soacra sa nu auzi niciodata [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de paul_A Joi Feb 11, 2010 10:17 pm

am un motiv acum sa incui usa si cu ocazia asta...sunt si eu linistita Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 199844
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de amalia-carmen Vin Feb 12, 2010 4:05 am

si al meu sot mai comenteaza...dar ii trece... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 257143 ca nu exagerez...nu-i asa? :lim:
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de izabela08 Vin Feb 12, 2010 5:45 am

mie imi zice mereu ca vorbesc cu amantii,,, Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 91489
izabela08
izabela08
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de celina74 Vin Feb 12, 2010 2:15 pm

Acum cateva zile a trebuit sa ma duc la Zepter sa ridic un premiu (un sampon)..,este foarte aproape de mine ...si cum aia cand te prind nu te mai lasa sa pleci ,a trebuit sa stau si la o prezentare..care de la o ora s-a lungit la 2 ,ma apucat ora 20.30 pe acolo...cand am ajuns acasa sotul meu fierbea..."e ultima oara cand mai pleci udeva ...se referea la intalniri din astea de pe net.....cine stie unde ai fost tu ,si mie imi sppui ca ai fost la Zepter..
..deja iese la iveala gelozia din el ,si asta ma deranjeaza cel mai tare....cred ca lui e frica sa nu-mi fac vre-un amanat pe internet si sa ma intalnesc cu el ....a ramas cu sechele de la prima nevasta care il insela)
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de izabela08 Vin Feb 12, 2010 6:07 pm

loool celina ,, cunosc,,,
izabela08
izabela08
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Feb 12, 2010 6:28 pm

pai cred ca in toate casele sunt astfel de discutii Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 407405 eu lucram si stateam peste program ca asai la patron si cand ajungeam acasa tot la fel mi se puneau intrebari Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 9955 dar nu lam bagat in seama ....ii spuneam atat doua vorbe sii inchideam gura :zambet larg: ,,,parerea ta pe mine nu ma intereseaza ce comentezi ,eu ma stiu pe mine si atata tot ,, :zambet larg:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de buburuza Vin Feb 12, 2010 8:44 pm

acum nu mai am nici eu asa de mult timp de stat pe forum dar inainte cand sotul venea acasa si am gasea la calc intreba ce mai fac prietenele tale?cateodata ma mai ajuta si la concursuri,chiar la unul de aici cu vedete .daca era la calc ma stiga din camera alaturata sa vin ca mi-a aparut vedeta, alteori mai raspundea si el. Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 377534 .acum marturisesc ca m-a ajutat si el. Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 199844
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de paul_A Vin Feb 12, 2010 9:15 pm

al meu nici nu comenteaza dar nici nu se baga...are treburile lui pe net...10 minute , restul eu Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 12, 2010 9:37 pm

celina74 a scris:Acum cateva zile a trebuit sa ma duc la Zepter sa ridic un premiu (un sampon)..,este foarte aproape de mine ...si cum aia cand te prind nu te mai lasa sa pleci ,a trebuit sa stau si la o prezentare..care de la o ora s-a lungit la 2 ,ma apucat ora 20.30 pe acolo...cand am ajuns acasa sotul meu fierbea..."e ultima oara cand mai pleci udeva ...se referea la intalniri din astea de pe net.....cine stie unde ai fost tu ,si mie imi sppui ca ai fost la Zepter..
..deja iese la iveala gelozia din el ,si asta ma deranjeaza cel mai tare....cred ca lui e frica sa nu-mi fac vre-un amanat pe internet si sa ma intalnesc cu el ....a ramas cu sechele de la prima nevasta care il insela)

da ..cely...e greu ptr el...dar sa nu confunde marfa...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de celina74 Vin Feb 12, 2010 10:58 pm

I-am spus "imi pare rau ca gandesti astfel despre mine "...pe urma o intorsese ... ca are incredere ,dar cine stie ce nebuni intalnesc pe net
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de amalia-carmen Vin Feb 12, 2010 11:14 pm

numai nebune... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 377534 ...spune-i sa ma sune... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 611610 si i-l dau pe sotul meu la telefon...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de celina74 Vin Feb 12, 2010 11:42 pm

amalia-carmen a scris:numai nebune... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 377534 ...spune-i sa ma sune... Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 611610 si i-l dau pe sotul meu la telefon...

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 377534 ...o sa -i spun Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 91489
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de teodoraion Vin Feb 12, 2010 11:55 pm

am numot topicul daca comenteaza...ar fi trebuit sa scriu ACTIONEAZA sotul..tinand cont de faptul ca mi-a taiat cablul acum cateva zile..

al meu ins anu e gelos ca intalnesc pe cineva..doar pt ca imi pierd timpul pe net...si tot asa ca ce stiu eu cu cine vb?ca ce nebune gasesc? dar cand vede ca mai castig ceva sau ca imi trimite cineva un cadou neasteptat ramane uimit... :lim:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de florentina Sam Feb 13, 2010 8:57 pm

la mine nu comenteaza ca nu e acasa
vine seara d ela munca exact cand nu mais unt eu calare pe calc
florentina
florentina
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 42

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Feb 13, 2010 10:11 pm

florentina a scris:la mine nu comenteaza ca nu e acasa
vine seara d ela munca exact cand nu mais unt eu calare pe calc


si chiar de ar fi acasa si te-ar vedea , ...care ar fi problema ????????

sincer , eu nu vad nici o problema ...in asta ....


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de claudia_mami Sam Feb 13, 2010 10:17 pm

a meu nu comenteaza ca nui an tara ,dar cand era mama ce ne mai cronometram el pe forum cu masini eu cu fetele la discutii
claudia_mami
claudia_mami
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Feb 13, 2010 10:19 pm

claudia_mami a scris:a meu nu comenteaza ca nui an tara ,dar cand era mama ce ne mai cronometram el pe forum cu masini eu cu fetele la discutii


pai statea si el ,......asta e bine ...deci nu avea de ce sa comenteze ca stai numai tu ....

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Comenteaza sotul tau ca stai la pc? - Pagina 3 Empty Re: Comenteaza sotul tau ca stai la pc?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 19 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum