Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 2466r05Ady.Biju

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 2quni4z hmshop.wordpress.com



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Wkpzltartizele.blogspot.com



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Kaqpztbratari magice



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 69m8w9 Shop/candles



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 2moa4jsbiosens.ro



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 2ef53k2reginamaria.ro



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

+123
emidiaconu
agy82
livya
radumihaela36
deianeira1
zana_ale
criss
roxana ,mamica finuta
tit.ioana
nicoletadina
lorealex
corinagili
nitumirela79
onil
andreiush
mary24
brigitta
madalina
sarbu mariana
carcriv
ramona75
Simona Mihaela
roxanee
blondyna
irina.30
crysa80
Andra
irinaj
stefanescu_alina
Mami23
bebelusha18
acesta_masculin
mama de edut
muraru raluca
sandy
brun3tzik
flo09
carmita
mioara
bellatrix
david
marccora
gepiza
theodora
margelute- Anda
roxi
lucaciu claudia
georgi_ana
AlinaS
macoveianca
florares
kamkrys75
bijuteriixandra
monicardragan
bambyna9129
panky(Laura)
catalina63
anessa_barbie
romina2008
mirela1974
paula_mami
nestian
leiiana
dani23ela
tzuckutza
scumpetea
mona_mami
claudia_mami
tatiana
alinapopa1969
victoradrian
ari05
popescumelinda
anca64
larisca
stokerita
analis
oananatalia
Maria
alyna
dac_cos
imposibila
alidascalu
deriana
roxanik
adriana81
irina-elena
buburuza
adriana_1
alinazgz
ralucutza
cami11061988
florentina
sorina.popia
ioanamanuela76
amalia-carmen
andree cosmetic
paul_A
alina84
VULCAN
pupkiss
lilique
elena
STEF30IASI
Krisstall
katy
adriana
adrianne030
capbunvivi
celina74
anays
Liliana
anuta22
raruta
monica_2008
anka9mai
micka27
antonia
geodeny
Beatricedesign
teodoraion
narcy
GABITA
127 participanți

Pagina 40 din 41 Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Urmatorul

In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de bebelusha18 Lun Apr 26, 2010 4:46 pm

bun venit monica..foarte frumoase gentutele de pe blog Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de ally_4fvr Lun Apr 26, 2010 5:00 pm

multam mult. ma bucur ca iti plac Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 750338
ally_4fvr
ally_4fvr
Sponsor
Sponsor

Varsta : 37
Joburi/Distractii : nu am un job, imi place sa crosetez si sa realizez aranjamente florale sau sa amenajez spatii verzi

http://handmade-gentutze-accesori-ally.blogspot.com/

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de radumihaela36 Lun Apr 26, 2010 5:31 pm

bine ati venit dragelor Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
radumihaela36
radumihaela36
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : doar mamika

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de Day Lun Apr 26, 2010 8:23 pm

Buna!Ma bucur ca v-am descoperit!Sunt Day(sau Doina),cum vreti voi.Am 39 ani ,ceea ce ma face veterana....cel putin.Apoi,sunt mami de ingeras.Edi se numea puiul meu,si a plecat putin de langa noi.Stiu ca ne vom revedea candva...
Bine v-am gasit! :itiofer:
Day
Day
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de Maria Lun Apr 26, 2010 8:25 pm

Bine ai venit Doina Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
Te asteptam sa ne cunoastem si sa ne povestesti mai multe :pupd:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de ally_4fvr Lun Apr 26, 2010 8:41 pm

buna Doina. Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
ally_4fvr
ally_4fvr
Sponsor
Sponsor

Varsta : 37
Joburi/Distractii : nu am un job, imi place sa crosetez si sa realizez aranjamente florale sau sa amenajez spatii verzi

http://handmade-gentutze-accesori-ally.blogspot.com/

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 26, 2010 8:53 pm

buna Doina...off..imi pare rau
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de adriana Lun Apr 26, 2010 9:15 pm

bine ai venit doina alaturi de noi....imi pare sincer rau pentru ingerasul tau.....nu am cuvinte sa imi exprim parerile de rau, nu-mi pot imagina ce simte o mamica cand isi pierde copilasul ....ma bucur insa ca esti optimista si cu ajutorul lui dumnezeu poate vei avea alt copilas ...te invit in cafenea sa ne povestesti mai multe despre tine Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de elena Lun Apr 26, 2010 9:24 pm

Day a scris:Buna!Ma bucur ca v-am descoperit!Sunt Day(sau Doina),cum vreti voi.Am 39 ani ,ceea ce ma face veterana....cel putin.Apoi,sunt mami de ingeras.Edi se numea puiul meu,si a plecat putin de langa noi.Stiu ca ne vom revedea candva...
Bine v-am gasit! :itiofer:
Bine ai venit Doina, sper sa te simti bine alaturi de noi Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 .Imi pare tare rau pt pierderea ta, este f dureros, FARA CUVINTE... :lacrimi: :lacrimi:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 26, 2010 9:25 pm

off...nu ma pot stapani ...imi pare sincer rau...bun venit...si daca ai nevoie de un prieten,chiar si virtual...sunt aici! Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Apr 26, 2010 9:43 pm

ally_4fvr a scris:bine v-am gasit eu sunt monica am 23 de ani. Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 235198

bine ai venit alaturi de noi , sper sa te simti cat mai bine aici in forum .

Day a scris:Buna!Ma bucur ca v-am descoperit!Sunt Day(sau Doina),cum vreti voi.Am 39 ani ,ceea ce ma face veterana....cel putin.Apoi,sunt mami de ingeras.Edi se numea puiul meu,si a plecat putin de langa noi.Stiu ca ne vom revedea candva...
Bine v-am gasit! :itiofer:


bine ai venit alaturi de noi , sper sa te simti cat mai bine aici ....
imi pare rau de puiutul tau ....care a devenit ingeras .....oooofffff ...sumtem alaturi de tine pe cat posibil ...... Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 937148
incearca sa fii tare si sa treci pe cat posibil peste aceasta problema .....

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 937148 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 937148 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 937148 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 937148 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 937148
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de ari05 Lun Apr 26, 2010 9:45 pm

bun venit tuturor Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395

Doina, imi pare ffff rau pt ingerasul tau... ooff... Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 740747
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de paul_A Lun Apr 26, 2010 11:45 pm

Bun venit fetelor noi Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 si ma bucur ca sunteti optimiste Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de bebelusha18 Lun Apr 26, 2010 11:49 pm

bun venit doina Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Apr 27, 2010 6:36 pm

Day a scris:Buna!Ma bucur ca v-am descoperit!Sunt Day(sau Doina),cum vreti voi.Am 39 ani ,ceea ce ma face veterana....cel putin.Apoi,sunt mami de ingeras.Edi se numea puiul meu,si a plecat putin de langa noi.Stiu ca ne vom revedea candva...
Bine v-am gasit! :itiofer:


bine ai venit doina alaturi de noi....imi pare sincer rau pentru ingerasul tau...... Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de Crina Mier Apr 28, 2010 12:27 am

Bun seara, fetele !!! Lume noua, lume noua !!! Bun venit !!!
Crina
Crina
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44
Joburi/Distractii : Forumul:Mami si puiul si Mamici Cochete !

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de ally_4fvr Mier Apr 28, 2010 12:59 am

Bine te-am gasit... Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 ai o fetita frumusik foc...ce privire dulce are :itiofer:
ally_4fvr
ally_4fvr
Sponsor
Sponsor

Varsta : 37
Joburi/Distractii : nu am un job, imi place sa crosetez si sa realizez aranjamente florale sau sa amenajez spatii verzi

http://handmade-gentutze-accesori-ally.blogspot.com/

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de Crina Mier Apr 28, 2010 1:12 am

bun venit !!! Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 mersi !!! :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
Crina
Crina
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44
Joburi/Distractii : Forumul:Mami si puiul si Mamici Cochete !

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de Day Joi Apr 29, 2010 1:55 pm

Fetelor,multumesc pentru primire!Sunteti grozave.Ce am uitat sa va spun este ca de vreo 2 ani bijuteresc,si bijuteresc cu spor.Daca vreti,puteti vedea ce mesteresc eu la lista sponsorilor,am bloguletul Day by Day...
Day
Day
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de adriana Joi Apr 29, 2010 4:04 pm

am intrat si eu pe blog day .... mi-au placut foarte mult bijuteriile, sunt foarte frumoase.....felicitari Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de Day Joi Apr 29, 2010 5:29 pm

Multumesc,Adriana,pentru aprecieri!
Day
Day
Sponsor
Sponsor


Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Apr 29, 2010 5:47 pm

Doina iti spun si eu bun venit :bun:

imi pare sincer rau de pirderea suferita dar ma bucur de nadejdea pe care o ai...ca vei fi cu el...in CER!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de bebelusha18 Joi Apr 29, 2010 7:12 pm

doina sunt super frumoase bijuurile de pe blog Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 870859 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 870859 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 870859
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de Crina Joi Apr 29, 2010 8:16 pm

Day a scris:Fetelor,multumesc pentru primire!Sunteti grozave.Ce am uitat sa va spun este ca de vreo 2 ani bijuteresc,si bijuteresc cu spor.Daca vreti,puteti vedea ce mesteresc eu la lista sponsorilor,am bloguletul Day by Day...
Bine ai venit alaturi de noi !!!! Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 693395 Felicitari pentru hobby-ul pe care il practici !!!!! :pupd: :pupd:
Crina
Crina
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44
Joburi/Distractii : Forumul:Mami si puiul si Mamici Cochete !

Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de samira.marinescu Vin Apr 30, 2010 7:42 pm

Va urez si eu "Bine v-am gasit!". Imi place mult atmosfera de aici:d

Eu sunt Samira si zilnic sunt facuta fericita de pitica mea, pe nume Patricia.

Va pup pe toate!
samira.marinescu
samira.marinescu
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Sa facem cunostinta. Bine ati venit! - Pagina 40 Empty Re: Sa facem cunostinta. Bine ati venit!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 41 Înapoi  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum