Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 2466r05Ady.Biju

Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 Kaqpztbratari magice



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 69m8w9 Shop/candles



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

+16
Raluca30
crina_oc
mofturaki
amalia-carmen
sandy
nadvio1973
brigitta
roxana ,mamica finuta
teodoraion
cecilia_7625
alinagherman
adriana
anka9mai
elena
mona_mami
Maria
20 participanți

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Sam Ian 28, 2012 3:18 pm

am reusit sa fac pozele fetelor,luni dupa masa sper sa reusesc sa le pun la posta Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
imi cer scuze dar am avut probleme cu calculatorul si am intarziat putin Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Sam Ian 28, 2012 9:57 pm

Mc Maria,,nu e graba!!Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Dum Ian 29, 2012 10:34 pm

cum sa nu Sandy,este obligatia mea,ma bucur ca i-am dat de cap calculatorului si am reusit sa pot sa le fac Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de crina_oc Dum Ian 29, 2012 10:46 pm

Abia astept sa le vedem si noi Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 531472
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Lun Ian 30, 2012 2:57 pm

maria nu este nici o graba , le pui la posta cand ai timp Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Lun Ian 30, 2012 3:15 pm

sper sa reusesc azi,dupa cum v-am spus problema a fost cu calculatorul si prelucrarea lor Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Mier Feb 01, 2012 2:59 pm

am pus plicurile luni dupa masa la posta,sper sa ajunga cu bine,acum imi pare rau caci probabil trebuia sa le pun la mesagerie sa nu mai stau cu gandul caci ajung sau nu Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129 poate era mai sigur asa Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Mier Feb 01, 2012 4:51 pm

VOR ajunge Maria,,stai linistitta!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Joi Feb 02, 2012 2:43 pm

multumim mult maria , o sa fim cu ochii pe cutia postala
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Joi Feb 02, 2012 2:50 pm

sper sa ajunga caci de luni dupa masa le-am pus,marti ar fii trebuit sa plece spre voi Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
cum au ajuns de la Mona,o sa ajunga si astea Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Joi Feb 02, 2012 3:31 pm

cu siguranta!!.Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Joi Feb 02, 2012 8:02 pm

Multumesc Maria,,ptr felicitari si calendar,,au ajuns foarte bine si sunt superbe..mc inca o data!!..Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de cecilia_7625 Joi Feb 02, 2012 11:57 pm

sunt convinsa k Maria va facut ceva deosebit

hai cu poze sa vedem si noi
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Vin Feb 03, 2012 1:30 am

ok,m-am linistit Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
daca vreti puneti voi poze,daca nu pun eu pun eu prelucrarile Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 03, 2012 2:27 pm

mersic mult maria , le-am primit si eu ieri , sunt superbeeeeee, lui gabi i-au placut mult Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129 Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
da poti sa pui tu maria prelucrarile pentru ca se vad mai bine dar vom pune si noi poze Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Vin Feb 03, 2012 2:32 pm

ok,Adriana Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
ma bucur daca va plac Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
astept sa confirme si Elena ca le-a primit si apoi pun si eu prelucrarile aici Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 03, 2012 2:39 pm

mc Maria,,ptr mine ar fi perfect sa pui tu prelucrarile...Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 693395..stii tu de ce!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Vin Feb 03, 2012 3:02 pm

Tema aleasa de Sandy-iarna
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]





Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 03, 2012 3:06 pm

Toate sunt superbe,,o poza a vrut Criss sa -o daruiasca dOamnei,,a fost foarte incantata! sarut-mana mult mARIA!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Vin Feb 03, 2012 3:12 pm

inseamna ca am fost inspirata cand am ales sa fac doua din acelasi model Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
cea cu carte era chiar potrivita pentru d-na invatatoare Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 693395
placerea a fost de partea mea Sandy Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 46239
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Vin Feb 03, 2012 3:17 pm

exact,,ai fost inspirata,,calendarul nu mai spun e belea cum spun eu..Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 199844..Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 693395..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de elena Vin Feb 03, 2012 4:53 pm

Acum am venit de la posta si am luat plicul . Multumesc mult Maria sunt superbe prelucrarile, merci muuuult , pupici ! :itiofer: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 693395
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Vin Feb 03, 2012 6:02 pm

cu placere,ma bucur ca au ajuns la destinatie cu bine Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 867249
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de alinagherman Sam Feb 04, 2012 2:43 pm

foarte frumoase prelucrarile Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129 Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 869129
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Sam Feb 04, 2012 8:50 pm

felicitari si voua fetelor..Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 7 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum