Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 11 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 11 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 2466r05Ady.Biju

Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 2quni4z hmshop.wordpress.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 Wkpzltartizele.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 Kaqpztbratari magice



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 69m8w9 Shop/candles



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 2moa4jsbiosens.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 2ef53k2reginamaria.ro



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

+16
Raluca30
crina_oc
mofturaki
amalia-carmen
sandy
nadvio1973
brigitta
roxana ,mamica finuta
teodoraion
cecilia_7625
alinagherman
adriana
anka9mai
elena
mona_mami
Maria
20 participanți

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mier Dec 28, 2011 3:10 pm

[img:c042][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img:c042][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/img]eu am fost cuminte k am primit ce mi-am dorit:un inel cu piatra rosie si o geanta rosie

iar Larisa a fost fascinata k a venit mosu in persoana la poarta cu sacul plin de jucarii-ia adus o bucatarie si o papusa,pijama si dulciuri
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de brigitta Mier Dec 28, 2011 3:51 pm

Si fetele mele s-au bucurat tare mult, ca au primit cea ce au dorit, Eni papusa si un calut Pony, iar Beata pantaloni, papusa si multe multe dulciuri, au zis ca de acea ca au fost cuminti Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 1778610057
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Mier Dec 28, 2011 9:20 pm

toate ati fost cumintele,ce sa mai vorbim de copii Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 199844
si la noi a venit mosul,a adus la toata lumea cate ceva,dar la Alexandra ia adus un super telefon,este primul telefon chiar al ei Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 1778610057
de asemenea si la Gabi ia adus un Lego City mare pe care si la dorit si multe altele Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 118545561
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de anka9mai Mier Dec 28, 2011 10:29 pm

se pare ca Mosula citit scriosirle....si binenteles ca si pe a noastra....
Alex a primit multe jucatrii, masini mici , trailer sa le care ...ca asta si`a dorit ...trenulete de lem ca este fac, are multe vagoane si locomotive,mai multe decat CFR`ul cred Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 199844 un semafor electronic si toate semnele de circulatie...ori va fi un sofer profesionist (ca tati) ori un politist! Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 199844 plus ca la bunici Mosu a lasat o chitatra adevarat lucru care l`a blocat....oare Mosul stie ca eu vreau safiu cantaret??? a intrebat Alex! Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 199844
cuminti am fost si noi:
eu am primit 2 seturi de cosmetice,flori si dulciuri: las pozele sa vb ca eu nu mai am cuvinte mos: saru`mana lui Mosu! Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 869129
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

iat tati aprimit o pereche de blugi grosi, un pulover cu anchior si o camasa ce si`o dorea foarte mult!!!
a fost bogat si tare bun Mosul anul asta...
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de anka9mai Mier Dec 28, 2011 10:30 pm

aaa am uitat sa va zic ca nu am reusit sa fac poze la cadoul lui tati pt ca de 2 zile e imbract cu el Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 199844 revin cu poze!
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de alinagherman Mier Dec 28, 2011 10:36 pm

super anka dar ce cuminti ati fost Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 869129
fabi a primit un laptop cu spiderman de care a fost incantat..iar edy un melc cantaret...lui tati ii comandasem un set de la avon: parfum deodorant si deodorant de dat subrat..iar eu cred ca am fost tare obraznica ca nu am primit nimic ...dar sper la anul sa-mi aduca ..
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de cecilia_7625 Joi Dec 29, 2011 12:25 am

sa fii cuminte anul viitor,cuscra sa vina si la tine Mosul

pai cred si eu k sa bucurat Alexandra de tel...

Anka super cadourile..
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Joi Dec 29, 2011 12:58 am

wau ce cadouri frumoase ati primit fetele, sa va bucurati de ele Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de cecilia_7625 Joi Dec 29, 2011 1:38 am

vezi ce familii cuminti aici pe forum?
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de sandy Joi Dec 29, 2011 3:20 am

ma bucur ca ati petrecut bine!!,,si ca ati primit cadouri!!..Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Lun Ian 02, 2012 11:57 pm

astazi este ultima zi de concurs Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Ian 02, 2012 11:59 pm

abia asteptam....[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Mar Ian 03, 2012 4:13 pm

sa va arat ce mi-a adus si mie mosul Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 199844
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de crina_oc Mar Ian 03, 2012 4:50 pm

Ma bucur ca Mos Craciun a fost asa bogat anul asta! Meritati cadourile primite! mos:
Eu inca il astept pe Mos Craciun, se pare ca nu a ajuns scrisoarea mea la el Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 663254
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Mar Ian 03, 2012 5:09 pm

Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 199844 cu siguranta ca va ajung crina si vei primi ce iti doresti Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de swe Mar Ian 03, 2012 5:11 pm

haha acu trece si pe la noi
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Mar Ian 03, 2012 6:38 pm

poate la voi vine mos Craciun pe rit vechi,asa ca mai exista o speranta Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 1778610057
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Mar Ian 03, 2012 7:00 pm

Participante la concursul,,Cea mai frumoasa scrisoare pt.Mos Craciun"

adriana a scris:gabi ii canta mosului



si cateva pozici
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sandy a scris:Scrisoare catre Mos Craciun

Astazi am auzit la scoala,o colega ce nu stia ce este Craciunul,si Mos Craciun,am fost trist,am mers acasa si i-am povestit mamei,ca Nini,nu a primit niciodata un cadou de Craciun,la gradi parintii nu au dus-o,,deci nici acolo nu le-a intalnit!!...
M-am hotarat sa-i dau din jucariile mele,desi tot nu inteleg ,,cum la ea nu a ajuns Mosul nici macar o data??...si la mine nu a lipsit in nici un an!!...cu ce gresise??atunci mami mi-a explicat ca ptr a veni mosul,,nu e nevoie doar sa fim cuminti,,ci e nevoie sa ai parinti sau bunici,,carora sa le pese de tine.
Pe langa ce-mi doresc de Craciun,,am zis mai putine,,decat aveam eu in cap...am zis doar o punga de pufuleti si o jucarie,,dar sa-i aduca si lui Nini ceva..Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 740747
Si in acea noapte,m-am rugat,,si la sfarsit,,am cerut la Doamne-Doamne,sa-i dea la toti copiii ,parinti carora sa le pese.

elena a scris:Va arat si eu scrisoricile copiilor, scrise de Maria ; nu au cerut mult, scap ieftin...sau....vor mai adauga la lista...inca mai lucreaza la ea :)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
pozele nu sunt prea clare, le-am facut cu GPS-ul, ca nu am avut altceva...
Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 1785621793 mos:

cecilia_7625 a scris:[img:239b][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img][img:239b][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link][/img]gata a sosit si scrisoarea Larisei

mona_mami a scris:Sa va aduca Mosul tot ce doriti! Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 1778610057 mos:

Fetele cam astea isi doresc ...
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


mai verific sa nu fii uitat vreo scrisorica :scriu1:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Mar Ian 03, 2012 9:35 pm

maria si cand putem incepe notarea fetelor? prin MP nu?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de anka9mai Mar Ian 03, 2012 9:51 pm

Alina si Crina cum sa nu vina Mosul pe la voi??? Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 663254 Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 2481176109
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de crina_oc Mar Ian 03, 2012 10:35 pm

Uite asa Anca, din cauza lipsei zapezii Mosul a luat doar strictul necesar in sac (doar pentru cei foarte cuminti)...restul au ramas in sania trasa de reni si asteapta sa ninga Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 199844
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de anka9mai Mar Ian 03, 2012 11:28 pm

eeee zii Mosului tau ca e tare gros de obraz Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 2481176109
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 04, 2012 1:20 am

da Adriana,puteti sa-mi trimiteti mesajele voastre pe PM ,ma refer la fetele care au participat,fiecare va vota celalalte scrisori ,respectiv prima scrisoare cu 4 puncte,a doua cu trei puncte,a treia cu doua puncte si a patra cu un punct...
eu voi primi pm voastre si voi desemna primele 3 clasate,iar pe urma daca voi doriti voi publica si mesajele dupa care s-au ales castigatoarele Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de adriana Mier Ian 04, 2012 1:40 pm

gata eu am trimis punctajul ....mult succes tuturor Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 04, 2012 2:46 pm

mai astept punctajul de la Elena si Cecilia Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 869129
va multumesc fetelor Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun" - Pagina 4 2440394393
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Castigatoare concurs,,Cea mai frumoasa scrisoare catre Mos Craciun"

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum