Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Planuri pentru saptamana ce urmeaza

+30
raruta
anka9mai
brigitta
madalina
sandy
claudia_mami
bebelusha18
florares
popescumelinda
panky(Laura)
theodora
buburuza
flo09
muraru raluca
alinapopa1969
narcy
celina74
monicardragan
adriana
ari05
monica_2008
Liliana
elena
amalia-carmen
Maria
ioanamanuela76
mona_mami
paul_A
STEF30IASI
teodoraion
34 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de muraru raluca Joi Dec 03, 2009 3:24 pm

in casa fac curatenie pt ca sotul meu are de dat cu var si reparat unde ne-au inundat vecinii Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 16974
urasc aceste momente Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 16974
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de buburuza Joi Dec 03, 2009 3:44 pm

si noi vrem sa dam cu var dar nu stiu cand sa ne apucam....mi-e asade greu
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de alinapopa1969 Joi Dec 03, 2009 4:35 pm

muraru raluca a scris:in casa fac curatenie pt ca sotul meu are de dat cu var si reparat unde ne-au inundat vecinii Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 16974
urasc aceste momente Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 16974

naspa, naspa! macar v-au despagubit vecinii? ca asigurare sigur nu aveau! ...
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de paul_A Joi Dec 03, 2009 4:51 pm

buburuza a scris:si noi vrem sa dam cu var dar nu stiu cand sa ne apucam....mi-e asade greu

si eu trebuie sa ma apuc de asta, dar cred ca ma apuna Craciunul si nu reusesc Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 16974
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de alinapopa1969 Joi Dec 03, 2009 5:15 pm

eu am facut de ziua mea...nu mai spal perdele iar...poate doar geamurile...asa un pic...de ochii soacrei.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de mona_mami Vin Dec 04, 2009 5:07 am

alinapopa1969 a scris:eu am facut de ziua mea...nu mai spal perdele iar...poate doar geamurile...asa un pic...de ochii soacrei.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ei, ei, alinus, alinus?!

soacrele astea sa se uite si le geamurile lor!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de buburuza Vin Dec 04, 2009 5:10 am

eu tot aman de pe o zi pe alta ca nu pot sa dau singura cu var cu Arina printre picioarele mele.astept sa-si ia sotul liber mai devreme sa ma ajute
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de theodora Vin Dec 04, 2009 5:26 am

eu m-am apucat de ieri,dar merge asa de greu... Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 16974 nu stiu ce are Patricia ca mereu are cate ceva.Mi-am facut perdea rosie la bucatarie,am mai schimbat putin atmosfera :lumanari:
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Dec 04, 2009 12:37 pm

ioanasimona_pop a scris:
alinapopa1969 a scris:eu am facut de ziua mea...nu mai spal perdele iar...poate doar geamurile...asa un pic...de ochii soacrei.. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ei, ei, alinus, alinus?!

soacrele astea sa se uite si le geamurile lor!
la mine nu e cazul...nu ar avea motiv...si daca ar avea...soacra mea e prea buna ca sa-mi reproseze ceva cu rautate... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de paul_A Vin Dec 04, 2009 8:13 pm

buburuza a scris:eu tot aman de pe o zi pe alta ca nu pot sa dau singura cu var cu Arina printre picioarele mele.astept sa-si ia sotul liber mai devreme sa ma ajute

si eu la fel, dar noi terminam repede k avem doar o camera de facut, restul am fact asta vara :pupicei:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Dec 06, 2009 12:09 am

curatenia e terminata .....mai este asa zi de zi .....dar in mare am terminat .....

pai saptamana viitoare trebuie sa mergem la gradi , ....sa ne ocupam de cadourile piticilor pentru gradi , sa facem bradul la gradi si sa il asteptam pe mosul .......si vineri , gata se termina gradinita ......
si tot ce tine de casa ......
sper sa nu imi schimbe nimic planurile ..... :pupicei:

:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de flo09 Dum Dec 06, 2009 4:57 pm

pai mai vedem ce se intampla pe parcurs Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 377534
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de alinapopa1969 Dum Dec 06, 2009 5:05 pm

da, nici eu nu mai fac planuri...ca mereu apare cate ceva neprevazut [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Dec 06, 2009 10:03 pm

sper sa nu intervina nimic , care sa imi dea planurile peste cap .....

:saniuta: :saniuta: :saniuta:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Dec 06, 2009 10:18 pm

am un plan f detaliat,pe zile...sper sa-l pot respecta...dar ,mai ales,trebuie sa ajung la stoma...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Dec 06, 2009 10:20 pm

amalia-carmen a scris:am un plan f detaliat,pe zile...sper sa-l pot respecta...dar ,mai ales,trebuie sa ajung la stoma...

nu stiu ce mai e in program , dar la stomatolog e foarte bine sa mergi , mai ales daca ai ceva probleme .....nu e de joaca cu durerile de dinti si masele ....

:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Dec 17, 2009 5:10 am

pai saptamana asta si inceputul celeilalte saptamani ....sunt ocupata cu pregetirile de sarbatori ...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de paul_A Joi Dec 17, 2009 2:03 pm

pai curatenia am cam terminat-o urmeaza sa taiem porcul sambata si sa faceam tot ce tine de el, decai sambata o sa va parasesc Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 377534
iar saptamana viitoare pregatiri de Craciun, de taiat mot...destule abia pot sa le duc Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 16974
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de flo09 Vin Dec 25, 2009 10:18 pm

cumparaturile pentru revelion Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 377534
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de paul_A Dum Dec 27, 2009 6:01 pm

saptamana asta sunt mai libera...am scapat de porc, de motul Alexiei Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de Maria Dum Dec 27, 2009 6:05 pm

pregatiri de revelion...
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de theodora Dum Dec 27, 2009 6:10 pm

Maria a scris:pregatiri de revelion...
si eu la fel
theodora
theodora
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de Maria Dum Dec 27, 2009 6:12 pm

theodora a scris:
Maria a scris:pregatiri de revelion...
si eu la fel
trebuie sa fac tort si mancare...
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Dec 27, 2009 6:13 pm

Maria a scris:pregatiri de revelion...
off fetelor iar o luam de la capat Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 16974
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de panky(Laura) Dum Dec 27, 2009 9:19 pm

ASA ESTE RALUCA.....O LUAM IAR DE LA CAPAT :ingeras de cra
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 3 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum