Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 14 din 16 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Iul 03, 2010 6:20 pm

previzibil..a castigat diana fug
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de elena Sam Iul 03, 2010 6:36 pm

da da ! eram sigura ca Diana o sa castige. Eu am votat-o pe Cristina si doamna Paula, dar... Asta e..sa le fie de bine..sper sa nu aud ca s-au despartit.
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Iul 03, 2010 6:39 pm

da..asa e..

si eu am votat-o pe cristina..asta e...ei sa fie sanatosi sa se iubeasca..ca le fac ei pe toate...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Dum Iul 04, 2010 2:57 pm

si eu am adormit la emisiune,m-am trezit exact cand anunta Gabi cine a castigat Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 211629
dar am vazut ieri in reluare :pupd:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Dum Iul 04, 2010 8:12 pm

ce tare ..asa am patit si eu Maria..am adormit!!nu am vazut cununia religioasa..dar m-am trezit chiar inainte sa anunte gabi castigatori
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Dum Iul 04, 2010 8:16 pm

cred ca a fost o nunta de adormit Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 199844 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Dum Iul 04, 2010 8:22 pm

ca bine le zici..Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Iul 09, 2010 5:23 pm

aseara m-am uitat la " burlacul"...ce or fi toate in limba dupa Botezatu :Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 60616
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Lun Iul 26, 2010 2:51 am

de proaste!!

eu m-am uitat la meci!!...bravo ploiestiul!!..va pup ploiestencele mele!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Lun Iul 26, 2010 2:53 am

Pentru ca are bani,de ce de altceva Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Lun Iul 26, 2010 2:57 am

da..dar si de prostovane!!.. :[IMG][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Lun Iul 26, 2010 3:30 am

in seara asta m-am uitat la emisiunea "Faci fata , faci bani" Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 767878
am ras pe infundate sa nu se trezeasca Alexia Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 257143
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Joi Aug 12, 2010 9:27 pm

Program TV in viitorul apropiat
Ora 6.00 – intonarea imnului national “Pusca si cureaua lata”
Ora 6.10 – Jurnal de stiri (in cadrul jurnalului, vom transmite in direct traditionala intoarcere zilnica din Bamboo la Palatul Cotroceni a presedintelui Elena Basescu)
Ora 7.00 – Matinal “Dimineata devreme” cu Marian Valorosu si Magda Ciumac. Rubrici: Fitness cu Nikita, Tratarea ranilor de cutit si a muscaturilor de leu cu Fratii Camataru, Horoscop cu Vrajitoarea Maria Campina si Sa mancam sanatos cu Oana Roman
Ora 9.00 – “Din dragoste” (reluare). Prezinta Petre Roman.
Ora 10.00 – Emisiune speciala (program pentru minoritatea romanilor)
Ora 10.05 – Transmisiune directa de la Ateneu – concert extraordinar “The three turbo tenors pe sistem” Sorinel Copilul de Aur, Babi Minune si Florin Salam sub bagheta excelentei sale Dan Bursuc
Ora 11.30 – Talk-show politic. Prezinta : Mihai Tatulici… Tema zilei: Scandal la Ministerul Culturii! Ministra Daniela Gorfi acuzata de consilierul prezidential Monica Iacob Ridzi ca si-a operat sanii pe bani publici.
Ora 12.30 – Jurnalul de stiri al amiezii. In direct : Conferinta de presa la Palatul Victoria al primului-ministru Elena Udrea.
Ora 13.00 – Serial – “Tanar si nelinistit” (episodul 127857) In acest episod, Victor Newman pune in pahar 50 g de gin tonic. In episodul de maine ridica paharul. Nu ratati luni! Atunci va bea ginul!
Ora 14.00 – Universitatea Spiru Haret prezinta : Cursuri in direct. Oferta promotionala! Urmareste 7 zile cursul de medicina si primesti o licenta in Arhitectura si un doctorat in stiinte sociale!
Ora 15.00 – Mondenii (singura emisiune de divertisment in care, pentru a evita efectele nedorite, vedetele si politicienii se imita singuri)
Ora 16.30 – Acces direct. Cu Madalin Ionescu. Subiectele zilei : Un pensionar i-a bagat sotiei goblenurile in anus. Imagini spectaculoase de la radiografie! Tolea Ciumac l-a batut pe Horia Roman Patapievici pentru ca acesta din urma nu l-a salutat cu indeajuns de multa condescendenta. Monstrul din lacul IOR! Un somn gigantic a inghitit clentii unei terase! Printre clienti: Costin Marculescu! Scapat din stomacul somnului, Costin vine sa-si lanseze noul album de muzica lautareasca.
Ora 19.00 – Principalul jurnal de stiri al zilei. Subiecte : Vizita oficiala a presedintelui Elena Basescu in tara vecina si prietena Constanta. Presedintele roman si Regele Radu Mazare discuta eliminarea vizelor pentru cetatenii romani care vor sa viziteze statul Constanta. Avertizare de canicula. Temperaturi de peste 55 de grade. Cetatenii sensibili la foc sunt rugati sa stea in casa.
Ora 20.00 – Film artistic indian : “TARGOVETUL MUSTACIOS”. Este povestea romantata a unei tinere care pleaca din oraselul natal pentru a-si urma visul de a deveni soferita de TIR. La cursul de legislatie, intalneste un tanar orb care dorea sa devina sofer de taxi. Fata, pe numele ei Khalya, il considera urat dar se indragosteste de inteligenta sa si amandoi fac doi gemeni. Dar tatal Khalyei nu e de acord cu aceasta casatorie si vine sa se razbune. De-aici filmul devine cu adevarat interesant. Batranul afla ca ginerele sau ii este de fapt fiu. Asadar gemenii sunt rodul unui incest. De rusine, gemenii intra pe unde au iesit deci Khalya devine iar gravida. Toti trei pleaca in cautarea unui tata de conjuctura si il gasesc in persoana unui traficant de ceai de musetel, pe numele sau Jaban Ran. Gemenii se nasc din nou dar tatal de conjunctura ii ucide si pleaca in America impreuna cu o plapumareasa de care era indragostit inca de pe vremea marii foamete, atunci cand a ucis, a taiat si a manacat un TARGOVET MUSTACIOS. The end.
Ora 22.30 – Trasniti in NATO. Episodul 23500. Cel mai longeviv sitcom din istoria Universului!
Ora 23.00 – In gura ma-tii. Revista presei.
Ora 24.00 – Late night show. Laura Andresan si invitatii sai. Asistenta permanenta: Mircea Stoian. Subiectul zilei: Centenar!!! Mama Zina Dumitrescu la 100 de ani si 100 de tentative de sinucidere!
Ora 1.00 – Dan Diaconescu Direct. Serialul Elodia.
Ora 3.00 – Noaptea petrecaretilor. Program liber de manele.
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Aug 13, 2010 12:47 am

ce e asta Maria, o gluma , nu? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 390583
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 13, 2010 12:55 am

o gluma Florina,dar mai stii ce ne rezerva viitorul Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 13, 2010 1:00 am

eu nici nu prea mai am timp de tv, doar seara cand ma bag in pat si atunci sta sotul cu telecomanda in mana [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Vin Aug 13, 2010 1:08 am

si eu seara ma uit mai mult la televizor si ziua in bucatarie cand gatesc Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 176336
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de anka9mai Vin Aug 13, 2010 1:16 am

Maria a scris:si eu seara ma uit mai mult la televizor si ziua in bucatarie cand gatesc Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 176336
eu nu am tv in bucataraie...sotul meu chiar a ras de mine cand ne`am luat acum cativa ani un coptor cu microunde mai mare (arata ca un Tv) ca de`acum am si eu televizor in bucatarie Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 257143
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Vin Aug 13, 2010 2:07 am

e haios sotul tau!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 1:22 pm

eu ma uit la burlacul si la serviti va rog .....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Lun Aug 23, 2010 1:29 pm

la serviti va rog ma mai uit si eu din cand in cand Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 1:37 pm

mie imi place, ma amuza cum ii munceste nea marin pe presupusele vedete...... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Lun Aug 23, 2010 1:40 pm

si cum se distreaza nea Marin pe seama lor,cu capra,cu vaca s.a. Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 870859
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Lun Aug 23, 2010 1:59 pm

si mie imi place!!,....la unii le mai scoate fitele din cap!!...altii au inteles de ce sunt acolo si isi fac treaba cu daruire!!...prea putini!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de raruta Lun Aug 23, 2010 7:32 pm

Serviti va rog e emisiunea mea preferata! Abia astept sa vina vinerea si sambata sa urmaresc!

Apropo sa va povestesc o faza draguta pe care am patit-o zilele trecute la birou: era ora 3 si mai aveam o ora sa plec acasa si ce am zis eu: ia sa ma asez confortabil pe scaun la birou si sa urmaresc pe internet emisiunea de saptamana trecuta pe care am pierdut-o. M-am descaltat, m-am facut comoda mai si dai raset. Radeam de fazele pe care le facea nea Marin vedetelor. In timpul acesta vine un reprezentatnt de la Electrica sa ne prezinte nu stiu ce oferta. Doamne nu mai nimeream sa ma incalt, sa ma ridic. De atunci nu imi mai trebuie sa ma mai uit la nimik pe internet!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 14 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 16 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum