Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 15 din 16 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de claudia_mami Lun Aug 23, 2010 7:35 pm

la kanal d filmele turcesti le urmaresc ex :1001 noptii,poveste de familie ,alyie -fara copii mei niciodata ,si mai e unu ..........
claudia_mami
claudia_mami
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Lun Aug 23, 2010 8:35 pm

am urmarit si eu poveste de familie,dar de cand i-au tot schimbat ora l-am lasat,desi imi placea tare mult Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 963865
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 10:21 pm

eu mai ma uit la ora asta la Bun de cinste ..... imi plac mancarurile de acolo! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Lun Aug 23, 2010 11:18 pm

ce tare Ana!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Dum Oct 31, 2010 3:13 am

eu ma uit la nora [tr mama...finala saptamanii
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de adriana Dum Oct 31, 2010 3:47 am

eu ma uit in fiecare seara aproape la telenovela de pe acasa de la 20.30 si vinerea la dansez pentru tine ..... in rest nu mai urmaresc nimic! rar cate un film
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Rania Dum Oct 31, 2010 6:45 am

Eu de cand sunt aici la tv ma uit foarte rar mai mult la filme...in rest m-am deconectat de tot ce tine televiziunea din Romania mai mult stau pe net ,dar cand eram acolo imi placea sa ma uit la filmele de pe protv si la kanal d in rest mai nimic pierdere de vreme cu televizorul Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 407405
Rania
Rania
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 33
Joburi/Distractii : Studenta

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Lun Noi 01, 2010 4:00 am

ce mai e pe la televiziunile din tara, k eu nu mai stiu nimic ...vad si aud doar francezi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de anka9mai Lun Noi 01, 2010 4:03 am

de vro 3 zile nici eu nu m`am prea uitat la Tv...oricum mai mult politica fug
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de elena Lun Noi 01, 2010 4:23 am

Nu avem televizor aici...pe net ce mai vad emisiuni si tv online romanesc....
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Vin Noi 26, 2010 10:33 pm

eu astazi ma uit la dansez ptr tine..cat pot ...pana la 10 si ceva..nu pot mai mult!!!

MAINE LA NORA PTR MAMA ACOLO STAU MAI MULT
SI LA Acasa..si toate emeciurile ce sa-i fac daca-s microb..Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de teodoraion Vin Noi 26, 2010 10:41 pm

DAAA la nora pt masa va spun ca e disperata ...vb lui Cristy! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Noi 26, 2010 10:56 pm

off si ma mai chinui sa vad emisiunile inregistrate pe internet, dar cum merge netul eici...ma las pagubasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de raruta Vin Noi 26, 2010 11:41 pm

Si eu aceleasi gusturi ca si Sandy in afara de fotbal. Emisiunea Dansez pentru tine o vad maine in reluare si tot maine mauit la NORA PENTRU MAMA.
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Dum Noi 28, 2010 4:16 am

da..am ras de prostiile baietiilor..ofticati mai sunt...eu ma uit ca ma amuz ...si mai mult..invat ca nimik sa nu ma surprinda..cand ma uit...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de cecilia_7625 Lun Ian 17, 2011 1:19 am

nu-mi place deloc ,,nora pt mama,, numai cearta vezi in fiecare emisiune
eu mai nou ma uit pe kanal d la filmele turcesti,imi plac enorm;imi aduc aminte de vremurile de dupa revolutie cand mergeam cu mama la marfa prin bazar si stiam si obiceiurile lor care sunt de neacceptat pt mine,unele dintre ele
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de jolinutza Lun Ian 17, 2011 2:00 am

eu ma uit pe discovery Travel&Living sunt cateva emisiuni ce imi plac,unele cu mirese,altele cu fetite miss si unul cu politia vestimentara
si mai ales ce imi place cel mai mult este cake boss-face omul asta niste torturi! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 809580 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 693395
jolinutza
jolinutza
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 37
Joburi/Distractii : pc

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de mofturaki Lun Ian 17, 2011 2:30 am

eu ma uit la Dr.OZ..pe euforia parca e.. in fiecare seara de la ora 10... :hug:
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Lun Ian 17, 2011 2:36 am

da Ioana pe euforie e, si eu ma uitam in fiecare seara, e tare interesanta emisiunea aia
acum nu mai vad, aici ma uitam pana de curand la un reality-shou cam la fel cu nora pentru mama, doar ca aici astia au voie sa faca ce vor, si sex (sa moara Mihaela cu Ioan de invidie) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] nu prea avea de invatat ceva bun, dar ma mai uitam din cand in cand
acum s-a terminat , iar castigatorul a 60000 E a fost un gay [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

asa ca va dati seama ce era acolo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de mofturaki Lun Ian 17, 2011 2:38 am

Mihaela cu Ioan.... cine sunt acestia, Florina? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Lun Ian 17, 2011 3:29 am

jolinutza a scris:eu ma uit pe discovery Travel&Living sunt cateva emisiuni ce imi plac,unele cu mirese,altele cu fetite miss si unul cu politia vestimentara
si mai ales ce imi place cel mai mult este cake boss-face omul asta niste torturi! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 809580 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 693395

si eu am descoperit canalul asta reccent in grila mea de programe si ma uit de cate ori am ocazia Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Dum Feb 06, 2011 9:17 pm

mihaela cu ioan sunt concurenti npm(nora ptr mama)...aseara m-am uitat,,,eu ma uit ...psihologic vb...mai mult ii analizez/...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Lun Feb 07, 2011 3:26 pm

sandy a scris:mihaela cu ioan sunt concurenti npm(nora ptr mama)...aseara m-am uitat,,,eu ma uit ...psihologic vb...mai mult ii analizez/...

psiholoaga noastra unde era... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Lun Feb 07, 2011 3:36 pm

eu am cam renuntat la nora penru mama,dar asta este farmecul acestei emisiuni sa-i vezi cum fac fata fiecare in diferite situatii ale vietii Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Lun Feb 07, 2011 8:52 pm

ei imi dezvolt..abilitatile!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 15 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 16 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum