Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 2466r05Ady.Biju

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 2quni4z hmshop.wordpress.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Wkpzltartizele.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Kaqpztbratari magice



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 69m8w9 Shop/candles



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 2moa4jsbiosens.ro



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 2ef53k2reginamaria.ro



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

+9
paul_A
ari05
Maria
monica_2008
teodoraion
STEF30IASI
sorina.popia
mona_mami
adriana
13 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 09, 2009 1:30 pm

Haideti sa usuram munca moderatoarelor,,,,,, daca vedeti 2 mesaje scrise unul dupa altul de acelasi user, daca vedeti o poza care deformeaza pagina forumului(este prea mare), daca un mesaj trebuie sters sau editat, va rog sa lasati un link aici iar una dintre moderatoare il va sterge sau modifica. Multumesc mult tuturor fetelor care ne va ajuta. Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de mona_mami Vin Oct 09, 2009 1:42 pm

am inteles, voi fi atenta si va voi ajuta cu orice pot si eu!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 09, 2009 2:03 pm

stiu mona ca ne vei ajuta.....multumim tare mult Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de sorina.popia Vin Oct 09, 2009 2:05 pm

Am inteles...Adriana......vom fii atente Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374
sorina.popia
sorina.popia
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 41
Joburi/Distractii : familia mea,calculatorul

http://www.bebemagia.ro/bebe.php?cod=3579

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de mona_mami Vin Oct 09, 2009 6:39 pm

eu zic sa stergeti topicul pe care l-am facut la rubrica sarcina de la 0 la 9 luni - dieta in sarcina. nu mi-am dat seama ca este ceva asemanator, adica, alimentatia in sarcina decat tarziu.
multumesc si imi cer scuze pentru neatentie.
cred ca asta e link-ul

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/sarcina-de-la-0-la-9-luni-f58/dieta-in-sarcina-t476.htm
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Oct 09, 2009 7:19 pm

ioanasimona_pop a scris:eu zic sa stergeti topicul pe care l-am facut la rubrica sarcina de la 0 la 9 luni - dieta in sarcina. nu mi-am dat seama ca este ceva asemanator, adica, alimentatia in sarcina decat tarziu.
multumesc si imi cer scuze pentru neatentie.
cred ca asta e link-ul

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/sarcina-de-la-0-la-9-luni-f58/dieta-in-sarcina-t476.htm

am rezolvat , eu mona !!!! Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 09, 2009 11:38 pm

multumim mona
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de mona_mami Lun Oct 12, 2009 12:20 am

avem doua mesaje consecutive la topicul copiii in pas cu moda, pag 17, de la mamica dani23ela.
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 12, 2009 12:27 am

ms mona.o sa intru eu sa vad
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de monica_2008 Lun Oct 12, 2009 7:17 pm

monica_2008
monica_2008
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 53
Joburi/Distractii : mamica de doua printese minunate

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de teodoraion Lun Oct 12, 2009 7:30 pm

s-a rezolvat.multumesc moni
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de monica_2008 Lun Oct 12, 2009 7:42 pm

cu mare drag oricand Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374
monica_2008
monica_2008
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 53
Joburi/Distractii : mamica de doua printese minunate

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de monica_2008 Lun Oct 12, 2009 9:53 pm

Vai va rog stergeti aici am scris un mesaj unde nu trebuia...din cauza vitezei m-am zapacit de cap Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 230899
https://mamicicochete.forumgratuit.ro/bijuteriixandraro-f64/super-concurs-recunoaste-vedeta-t656-285.htm#39629
imi cer mi de scuze...multumesc
monica_2008
monica_2008
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 53
Joburi/Distractii : mamica de doua printese minunate

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Maria Lun Oct 12, 2009 10:01 pm

Monica ai avut 3,eu tot stergeam si tu tot acolo postai.Am rezolvat. Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de monica_2008 Lun Oct 12, 2009 10:09 pm

Multumesc tare mult Maria esti o draguta Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 449374
monica_2008
monica_2008
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 53
Joburi/Distractii : mamica de doua printese minunate

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Joi Noi 26, 2009 3:05 pm

Vreau sa va informez ca forum nu vor mai exista urmatoarele topicuri....
din cafenea....topicul de prezenta, buna dimineata, buna ziua, buna seara, noapte buna
topicurile de la Joculete
topicurile Umanitare
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Maria Joi Noi 26, 2009 3:07 pm

ok Adriana,ne salutam la cafenea Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate 20685
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de ari05 Joi Noi 26, 2009 3:13 pm

da, mi se pare o idee buna si mie... prea multe topicuri aiurea ... parerea mea
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Joi Noi 26, 2009 3:16 pm

daca credeti ca anumite topicuri sunt intulile sau contin acelasi subiect va rog sa scrieti aici si voi decide daca il las sau il sterg
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 27, 2009 12:40 am

Adriana, oare joculetele nu trebuiau lasate totusi ?
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de paul_A Vin Noi 27, 2009 12:42 am

da cred ca joculetele ar trebui lasate, macar cele la care se raspunde mai des :pupicei:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 27, 2009 12:46 am

nu las nici un joculet deoarece se scrie cate un cuvant si nu vreau discutii cand se castiga premii sa vina si sa-mi spuna alte mamici ca respectiva castigatoare a scris un cuvant la joculete si a castigat.....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de paul_A Vin Noi 27, 2009 12:48 am

cum consideri tu Adriana :pupicei:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 27, 2009 12:52 am

da paula asa am considerat ca este mai bine....nu vreau sa dezvolt mai mult de atat subiectul.....deja incep discutiile pe premii....de parca nu ar fi destule pentru toata lumea care vrea sa participe
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de teodoraion Vin Noi 27, 2009 1:06 am

e loc pentru toata lumea ..cine e consecvent si se tine de concurs dar si de forum are numai de castigat..in afara de premii si prietenie ...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum