Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

+9
paul_A
ari05
Maria
monica_2008
teodoraion
STEF30IASI
sorina.popia
mona_mami
adriana
13 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 27, 2009 1:12 am

da asa e Adriana ... aici ai dreptate.. si daca ar fi sa nu le luam in considerare... ar fi munca titanica sa le numeri la fiecare cate a scris la Joculete in perioada concursului Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de mona_mami Vin Noi 27, 2009 1:27 am

teodoraion a scris:e loc pentru toata lumea ..cine e consecvent si se tine de concurs dar si de forum are numai de castigat..in afara de premii si prietenie ...
prietenia e cea mai importanta ..... :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 27, 2009 4:34 pm

fetelor, topicul asta s0a deschis aiurea la concursuri https://mamicicochete.forumgratuit.ro/carti-copiicom-f50/azi-fac-un-anisor-t939.htm

trebuie mutat la topicul "La multi ani"
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 27, 2009 5:41 pm

da ari mutal...vezi ca jos in dreapta ai butoane ...unul este pt mutat....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Anklichk Vin Noi 27, 2009 6:45 pm

Salutare la toate mamicile cochete!
Sunt noua pe acest forum.Nu stiu cum sa pun poze cu bebelusha mea draga :pupicei:
Anklichk
Anklichk
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : cel mai frumos job din lume e acela de mama

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Maria Vin Noi 27, 2009 6:50 pm

b
Anklichk a scris:Salutare la toate mamicile cochete!
Sunt noua pe acest forum.Nu stiu cum sa pun poze cu bebelusha mea draga :pupicei:
Bine ai venit!
intra aici si citeste daca nu intreaba-ne
https://mamicicochete.forumgratuit.ro/bine-ati-venit-f4/cum-punem-poze-pe-forum-t129.htm
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 27, 2009 7:13 pm

adriana a scris:da ari mutal...vezi ca jos in dreapta ai butoane ...unul este pt mutat....

gata, l-am mutat Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 16974 nu stiam ca pot face si eu chestia asta Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 16974 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Anklichk Vin Noi 27, 2009 7:15 pm

Cum copiez codul acela img?
Anklichk
Anklichk
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : cel mai frumos job din lume e acela de mama

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Maria Vin Noi 27, 2009 7:22 pm

Anklichk a scris:Cum copiez codul acela img?
codul img il copiez cu copy si paste in forum
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Anklichk Vin Noi 27, 2009 7:24 pm

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 PozeCezara405ptmail
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Pupemamafalcuteleei
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Cumamimeu
Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Chiarsunteleganta
Anklichk
Anklichk
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : cel mai frumos job din lume e acela de mama

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Anklichk Vin Noi 27, 2009 7:25 pm

In sfarsit!Ma duc sa adorm fata!Revin :2 oameni de za
Anklichk
Anklichk
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : cel mai frumos job din lume e acela de mama

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 27, 2009 7:37 pm

bine ai venit draga mea, ai o fetita foarte frumoase...sa iti traiasca si sa te bucuri de ea
pozele te rog sa le faci mai mari putin, cand descarci pozele din pc tau in programul cu care lucrezi punele la dimensiunea de 640 :pupicei:
Intra la albumele piticilor si fa-i Mariei un album personal, iar acolo poti pune cate poze doresti tu
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Anklichk Vin Noi 27, 2009 7:48 pm

nu stiu cum sa intru ca sa fac album cezarei
Anklichk
Anklichk
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43
Joburi/Distractii : cel mai frumos job din lume e acela de mama

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de teodoraion Vin Noi 27, 2009 7:53 pm

buna
ti-am creat eu album
https://mamicicochete.forumgratuit.ro/albume-personale-poze-cu-piticii-vostri-poze-cu-voi-f12/album-cezara-mariaanklichk-t943.htm#65191

aici poti pune cate poze vrei e ff frumoasa pitica

apoi poti da la home si poti explora tot forumul care sigur iti ca placea
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Noi 28, 2009 12:33 am

Anklichk a scris:nu stiu cum sa intru ca sa fac album cezarei

daca nu reusesti , te rog intra pe mess la mine si iti explic , cu mare drag ... :pupicei:
:mos craciun 1: :mos craciun 1: :mos craciun 1:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de mona_mami Mar Ian 26, 2010 3:48 pm

help !!!! mi s-a dublat un mesaj, a fost ceva control (asa mi-a aparut) si trebuia sa astept 10 secunde! erea tarziu cand am vazut dublura!Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 407405 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 407405
https://mamicicochete.forumgratuit.ro/styleandthecityro-f45/concurs-va-invitam-la-mall-t1219-15.htm
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Ian 26, 2010 3:51 pm

sa rezolvat ioana.....am sters unul din ele Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de mona_mami Mar Ian 26, 2010 3:52 pm

multumesc laura! Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 693395 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 693395 Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Ian 26, 2010 3:53 pm

cu placere ioana Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de madalina Mar Mar 23, 2010 2:16 pm

ce bine ca exista si acest topic,daca am vreo problema sau gasesc si altceva pe forum dublat,va pot spune aici
este super ca pot sa va ajut in caz de ceva
va :pupd: :pupd:
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Mar Mar 23, 2010 2:21 pm

sigur ca da madalina....iti multumim pentru ajutor Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 23, 2010 2:29 pm

nici eu nu stiam de existenta acestui topic
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de madalina Mar Mar 23, 2010 2:31 pm

ma Sandy tu ai vechime pe acest forum,nu ca mine,cum de nu ai stiut?
eu nu am timp sa intru peste tot,ca eu nu as lasa nici un coltisor necontrolat Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 693395
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 23, 2010 2:48 pm

vezi sandy dk nu "scotocesti" peste tot in forum ? Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de adriana Joi Mar 25, 2010 2:15 pm

la administratie ar trebui sa intre toti useri inregistrati .....pentru ca doar aici pot afla multe lucruri noi....regulamente si multe alte lucruri despre forum
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate - Pagina 2 Empty Re: Mesaje, topicuri, poze, care trebuiesc sterse sau editate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum