Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Schimb de plante intre mamicile cochete!

+16
mofturaki
elena
roxana ,mamica finuta
raruta
claudia_mami
sandy
madalina
teodoraion
Maria
paul_A
celina74
alinapopa1969
STEF30IASI
muraru raluca
florares
adriana
20 participanți

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 20, 2010 11:35 am

teo ii voi trimite mamei tale cate un puiut din aproape toate plantele mele....si nu este cazul sa plateasca nici o taxa postala sti bine acest lucru Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
luni sau cel tarziu marti voi pune la posta si puiutul ce cala pentru claudia_mami
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de madalina Sam Mar 20, 2010 11:52 am

Adriana si mie ce imi trimiti?glumeam
imi plac toate florile tale si sunt trista cand stiu ca eu nu am asa flori frumoase ca ale tale si nu sunt nici mule,vreau sa am si eu multe dar nu imi permit sa mai cumpar si nu am de la cine sa cer :lacrimi:
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 20, 2010 11:57 am

pai de ce nu spui mada....eu oricum am trimis aproape la toate mamicile plante...fi sigura ca iti voi trimite si tie.....si indrazneste draga mea sa ceri.....sunt mamici care ofera cu draga inima fara sa astepte ceva in schimb si iti vei da seama de acest lucru pe parcurs, cunoscandune mai bine Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
daca iti place in mod deosebit o planta de la mine te rog sa imi spui
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de madalina Sam Mar 20, 2010 12:09 pm

si eu iti multumesc foarte mult ca vrei sa-mi trimiti atunci cand o sa-ti cer
trebuie sa va dau si eu ceva in schimb,dar nu am pus niciodata nimic la posta nu stiu inca cum sa procedez,in ce trebuie pus,daca mai este ca inainte,cand puneau parintii nostri? Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 20, 2010 12:14 pm

nu trebuie sa dai nimic in schimb mada, decat daca iti doresti tu acest lucru...la posta nu este greu deloc....pui cadoul intr-o cutie, o sigilezi, il impachetezi intr-o coala de hartie treci adresa dest si exp si completezi un formular care este tip....til da de la posta...platesti o taxa si gata....in 3 zile ajunge
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de madalina Sam Mar 20, 2010 12:15 pm

Ms Adriana ca mi-ai spus,chiar nu stiam :pupd:
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 20, 2010 12:18 pm

cu placere draguta Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mar 26, 2010 1:29 am

adriana a scris:teo ii voi trimite mamei tale cate un puiut din aproape toate plantele mele....si nu este cazul sa plateasca nici o taxa postala sti bine acest lucru Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
luni sau cel tarziu marti voi pune la posta si puiutul ce cala pentru claudia_mami


multumesc adriana sigur va fi mai mult decat fericita...ea le iubeste pur si simplu ..si chiar se ataseaza de ele
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 26, 2010 2:52 am

Multumim Adriana,v fi foarte fericita,mama noastra
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 26, 2010 12:00 pm

cu placere fetele....in curand le voi trimite....nu uit pe nimeni dar poate le pun mai greu pentru ca am destul de multe de pus la posta....va iau pe rand Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Mier Mar 31, 2010 7:16 pm

claudia astazi pun la posta puiutul de cala....plus inca 2 plante....sper sa ajunga bine si sa nu se rupa deoarece le-am pus in plic....este putin mai grosut dar eu sper sa il primesti.....vineri sau sambata il vei avea cu siguranta....sa urmaresti cutia postala Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Sam Apr 03, 2010 9:35 pm

claudia ai primit plantele????....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de claudia_mami Joi Apr 15, 2010 1:23 am

buna adriana da am primit exact sanbata cand plecam la socrii a venit postasu din pacate nu lam prins cand baga plicu an cutie ca lea cam rupt pe floricele ,violeta era foarte rupta dar a ramas radacina cu cateva frunzulite ,si crinu paci la frunze era rupt leam lasat putin an apa si siau revenit astazi leam plantat an pamant aveam 3 puiut de crinu pacii eu asa zic si unu de violeta ..multumesc mult o sa se faca frumoase si mari am grija de ele .vin acusi cu poze
claudia_mami
claudia_mami
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Apr 15, 2010 3:34 am

claudia_mami ......florile de la mine s-au prins?
vino cu poze..... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Joi Apr 15, 2010 2:04 pm

imi pare tare rau claudia ca sau rupt...totusi am speranta ca se vor prinde .... acele cale...cum le zic eu.... 2 sunt albe si 1 este rosie....vei vedea diferenta la ele prin frunze
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 28, 2010 3:12 am

adriana...i s-au prins cateva flori mamei ..nu mai stiu exact care..o sa o intreb si ii spun ..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de paul_A Vin Mai 28, 2010 3:13 am

vreau si eu un pui de cactus de la Maria... :rosh:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de Maria Vin Mai 28, 2010 3:41 am

o sa-ti dai din amandoi cactusi florina,doar sa treaca perioada asta cand infloresc,caci fac multe flori si dureaza putin,dar nu te uit Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de paul_A Vin Mai 28, 2010 3:43 am

da Maria...dupa ce se trec florile ...merci Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Mai 28, 2010 12:13 pm

ma bucur teo ca s-au prins, sa le admirati cu drag si poate pui si pozici sa le vedem Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mai 31, 2010 3:58 am

o sa fac adriana poze..a zis mami ca doar leandrul nu i s-a prins..si una i-a smuls-o larisa din radacina
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 1:04 am

lasa teo ca ii intregim colectia mamei tale Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Lun Aug 23, 2010 2:51 am

As dori si eu puiuti de plante sa le inmultesc. Am doar cateva care s-au dezvoltat foarte frumos vara aceasta!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 23, 2010 1:01 pm

iti trimit eu cu drag ana ....ai anumite preferinte?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Lun Aug 23, 2010 2:09 pm

Nu Adriana! Nu am preferinte! Iti multumesc din suflet pentru gestul tau! Stiam eu ca ma pot baza pe tine!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 2 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum