Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 2466r05Ady.Biju

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 2quni4z hmshop.wordpress.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Wkpzltartizele.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Kaqpztbratari magice



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 69m8w9 Shop/candles



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 2moa4jsbiosens.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 2ef53k2reginamaria.ro



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Schimb de plante intre mamicile cochete!

+16
mofturaki
elena
roxana ,mamica finuta
raruta
claudia_mami
sandy
madalina
teodoraion
Maria
paul_A
celina74
alinapopa1969
STEF30IASI
muraru raluca
florares
adriana
20 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 24, 2010 12:47 am

roxi am primit plantele de la tine, mersic tare mult, le-am pus in pahar cu apa..... cand le pun in ghivece fac poze si vi le arat fetele.....unele dintre ele are bobocei ...... multumesc mult roxi Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 24, 2010 11:14 pm

ana am primit cactusi trimisi de tine, multumesc foarte mult , abia astept sa creasca si sa infloreasca, multumesc inca o data .....
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre adriana in Vin Sept 24, 2010 11:20 pm, editata de 1 ori
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de anka9mai Vin Sept 24, 2010 11:14 pm

si eu am primit floricele de la Adriana Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395 saru`mana mult!
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 24, 2010 11:21 pm

sa se prinda si sa va incante privirile Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Sam Sept 25, 2010 1:48 pm

adriana a scris:ana am primit cactusi trimisi de tine, multumesc foarte mult , abia astept sa creasca si sa infloreasca, multumesc inca o data .....
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Super Adriana , ma bucur ca au ajuns cu bine , si ca te-au bucurat , Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395 Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 869129 Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de anka9mai Dum Sept 26, 2010 7:48 pm

vreau si eu cactusiiiiiiiiiii :floridar:
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de Maria Dum Sept 26, 2010 7:52 pm

am si eu cactusi dar alte soiuri ,din asta si eu am primit unul Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Dum Sept 26, 2010 11:01 pm

anka iti trimit eu ..... te am in vedere Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Dum Sept 26, 2010 11:40 pm

Iti pot trimite si tie Anka! Eu i-am trimis Adrianei mai multi pentru ca am foarte multi pui si tare mi-e mila sa ii arunc.
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Dum Oct 17, 2010 11:37 pm

sper sa treaca cu bine de iarna asta cactusi mei ....cred ca de la umezeala au inceput sa mucegaiasca putin ....oare sa le pun mai mult nisip?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Oct 18, 2010 2:08 pm

Ana sa stii ca nu te-am uitat , cat de curand am sa-ti trimet floricele , numai ca le-am lasat sa faca mustati , sa le bagi direct in pamant , in fiecare zii la vorbesc si le spunca vor ajunge la Ana Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Oct 20, 2010 4:00 pm

ce tare esti! cred ca abia asteapta sa o cunoasca pe Ana cactusii tai!
Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 642704
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 22, 2010 12:46 am

acum vad ca eu am trimis colet Ankai si am uitat de puiuti de cactusi sa-i pun si ei Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 22, 2010 12:59 am

data viitoare maria ..... eu cand trimit premiila fete le pun si floricele , sa le ramana amintire!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 11, 2011 12:05 am

planta trimisa de ana (raruta) ...sa prins si este superba deja are acum 2 frunzulite
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de paul_A Vin Feb 11, 2011 12:21 am

e foarte frumoasa, e cumva colocazie?
vad si cactusul de la mine acolo [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aici sunt o multime de sortimente de cactusi, o gramada de culori si forme, pe toti i-as cumpara dar nu am unde sa-i tin
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 11, 2011 12:27 am

nu stiu exact cum se numeste florina planta , dar imi placemult de tot , cactusul a crescut mare si frumos, are si cativa puiuti, abia astept sa imi infloreasca
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de anka9mai Vin Apr 29, 2011 2:25 am

am si eu o floricica de la tine Adriana...maine am sa pun poza sa i vezi Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de anka9mai Vin Apr 29, 2011 2:30 am

imi este si rusine(pt ca eu sunt ffff restanta la trimis cadourile) dar totusi cersesc si eu floricele.....cine are de dat vreau si eu Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 21785
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Apr 29, 2011 1:24 pm

pai de ce nu ceri anka ..... lasa ca iti trimit eu cand iti voi trimite premiul ...... saptamana viitoare cu siguranta! Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de anka9mai Vin Apr 29, 2011 2:54 pm

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 869129 saru`mana mult Adriana
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de anka9mai Joi Mai 12, 2011 11:09 pm

am primit floricelele de la tine Adriana Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 869129 saru`mana mult!
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de raruta Vin Mai 13, 2011 1:05 am

Vai Adriana ce ma bucur ca s-a prins plantuta! Culmea culmilor stii care e......a mea nu am mai dat nici o frunza............cred ca a murit!!!!!!!!!!! Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 199844 O sa o scot afara sa o plantez in curte poate ii da vreo frunza ceva!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de elena Vin Mai 13, 2011 3:39 am

Mi-a inflorit crinul...o sa ii fac poze sa il vedeti...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de adriana Vin Mai 13, 2011 12:54 pm

ma bucur anka ca iti lac , sper ca au ajuns cu bine si nu sau rupt prea mult .... sa te bucuri de ele
imi pare tare rau ana, a mea are deja 3 frunze si este superba .....muscatele inca nu au inflorit.
abia asteptam elena sa iti vad crinu.
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Schimb de plante intre mamicile cochete! - Pagina 4 Empty Re: Schimb de plante intre mamicile cochete!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum