Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 15 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 15 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 2466r05Ady.Biju

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Kaqpztbratari magice



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 69m8w9 Shop/candles



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 2moa4jsbiosens.ro



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 2ef53k2reginamaria.ro



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

+23
crina_oc
Raluca30
anka9mai
mofturaki
lilia
cecilia_7625
adriana
teodoraion
amalia-carmen
claudia_mami
monica_2008
muraru raluca
elena
mary24
paul_A
sandy
ari05
Maria
alinapopa1969
panky(Laura)
mona_mami
roxanik
STEF30IASI
27 participanți

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mar 08, 2010 12:02 am

raluca pt cele ce dau minusuri Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 369508 pe mine nu ma intereseaza subiectul e epuizat deja
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Mar 08, 2010 2:17 am

alinapopa1969 a scris:
ioanasimona_pop a scris:la ora 12,00 noaptea incepe baba Alinei ... de Ploiesti! Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 377534 sa vedem cum va fi! :timi:

sandy_bell a scris:va fi furtuna mare... Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 611610

elena a scris:Si eu sunt baba azi Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 377534 Se pare ca voi avea un an foarte bogat, la cata zapada este afara...Unde esti Alina?ce zici de baba de azi?? Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 693395

hei , eu v-am avertizat! Asta insemana ca mi s-au iertat jumatate din pacate... Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 377534 nu?
Altfel, chiar sunt multumita de baba mea! :rosh:
Asa sa fie Elena! Un an bogat plin cu bucurii si realizari sufletesti! :pupd:
Draga "prietena", care dai cu minusuri, ce era atat de negativ in acest mesaj de te-a deranjat?Deja incepe sa ma enerveze chestia asta! Ai curajul si spuneti parerea indiferent care e ea! Sustine-o cu argumente pro sau contra, nu apasa doar pe un butonas!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de paul_A Lun Mar 08, 2010 2:25 am

pai si pana la urma eu nu inteleg ce este cu reputatia asta...eu nici nu am fost atenta sa vad cat am , daca scade sau creste...nu ma ajuta cu nimic :lim:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Lun Mar 08, 2010 2:29 am

nici pe mine nu ma intereseaza cine da minusuri ....nu are curajul sa isi spuna parerea ....nu are decat sa faca ce vrea Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 369508
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de elena Lun Mar 08, 2010 2:38 am

pai cred ca punctele de la reputatie ne arata cat de"populare"sau "bine-primite" suntem aici, pe forum. Eu am numar mic in comparatie cu voi, dar nu ma plang..imi spun parerea sincera, nu ma astept ca si ceilalti sa faca la fel ca si mine...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de paul_A Lun Mar 08, 2010 2:39 am

nici pentru mine nu conteaza asa mult...cine vrea sa-mi dea + , sa-mi dea cine nu sa-mi dea - Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 423715
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Mar 08, 2010 2:43 am

elena a scris:pai cred ca punctele de la reputatie ne arata cat de"populare"sau "bine-primite" suntem aici, pe forum. Eu am numar mic in comparatie cu voi, dar nu ma plang..imi spun parerea sincera, nu ma astept ca si ceilalti sa faca la fel ca si mine...
Asta am incercat si eu Elena sa fac! Sa-mi spun parerea sincer! Chiar si atunci cand nu mi-a placut ceva! Am spus exact ceea ce am gandit! Daca nu mai sunt binevenita aici, atunci ma retrag! Fara pareri de rau! Ca nu poti fi placuta de toata lumea! Si mai bine mor decat sa tac si sa nu-mi spun punctul de vedere! Nu pot lingusi oamenii! N-am facut niciodata si cu atat mai putin n-o voi face acum pe forum!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 08, 2010 3:20 am

alinapopa1969 a scris:
elena a scris:pai cred ca punctele de la reputatie ne arata cat de"populare"sau "bine-primite" suntem aici, pe forum. Eu am numar mic in comparatie cu voi, dar nu ma plang..imi spun parerea sincera, nu ma astept ca si ceilalti sa faca la fel ca si mine...
Asta am incercat si eu Elena sa fac! Sa-mi spun parerea sincer! Chiar si atunci cand nu mi-a placut ceva! Am spus exact ceea ce am gandit! Daca nu mai sunt binevenita aici, atunci ma retrag! Fara pareri de rau! Ca nu poti fi placuta de toata lumea! Si mai bine mor decat sa tac si sa nu-mi spun punctul de vedere! Nu pot lingusi oamenii! N-am facut niciodata si cu atat mai putin n-o voi face acum pe forum!


eu va invit la calm,,,va amintiti,,cum v-ati simtit cand s-a anuntat posibila inchidere a forumului,,,eu nu am dat minus,,,daca nu sunt de acord,,spun,,,mi se pare banal sa =dau minus,,,am dat un singur minus,,,cand a murit mamaia,,,dar in mod normal nici pe ala nu le-as fi dat,,,,
eu spun sa fim mai rationali,,,ca aceste discutii ale noastre cui credeti ca fc rau????

da,,Adrianei,,,ea nu merita,sa ii dam dureri de cap,,,asa cum venim toate ptr relaxare,,,ptr o "gura de aer curat"asa vn si ea,,,,

ne putem spune parerea fara sa contrazicem,fara sa fim acizi....sper ca vom avea intelepciunea necesara sa putem trece de toate,,, Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 128779 ,,,,,si daca cineva nu are o parere buna despre noi asta este......e bn sa ni se spuna in fata
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 1:25 am

astazi a fost baba mea,,,uff ce frig,,,,la noi in zona,,,se spune ca atunci cand e zi frumoasa,,,vei fi o baba buna,,,iar cand e frig,,,vei fi o baba rea,,, Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 676561 .....eu voi fi cea mai buna,,, Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 846782
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de Maria Mar Mar 09, 2010 1:35 am

multe babe rele vom fii pe aici Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 1:38 am

da,,,,eu voi fi o zgripturoiica,,,conform vremii de la noi Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 128779
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de paul_A Mar Mar 09, 2010 2:14 am

si eu , si eu... :rosh:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 2:17 am

urata baba a fsot azi Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 611610 adik friguroasa rau :lim:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Mar 09, 2010 2:20 am

asa e laura :timi: :timi:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 2:50 am

si se pare ca si urmatoarele babe tot asa vor fi Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 3:33 am

si mai friguroase vor fi Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 128779
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 4:03 pm

cine e baba azi Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 355692 ?
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Mar 09, 2010 4:05 pm

e flavi si sotul meu Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 407405 Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 407405 ce frigurosi sunt....cand o sa vina acasa o sa-l incalzesc eu pe sot :bataie:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 4:07 pm

pai dc il incalzesti asa raluca? Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 611610 ce a facut iar? :lim: :rosh:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 10:00 pm

te incalzesti si tu Raluca,,, Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 230899 ...nu numai ei
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Mar 09, 2010 10:06 pm

nu au facut nimica Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 611610 numai ca iar am intrat incrize de isterie :bataie: :bataie: :bataie: :bataie:
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 10:27 pm

linisteste-te Raluca,,,, Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de muraru raluca Mar Mar 09, 2010 10:33 pm

o sa ma linistesc ca nu am incotro ....poate maine va fi o baba mai frumoasa ca azi ..... Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 611610
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 09, 2010 10:36 pm

maine o fi vreun mos,,,ca astazi se termina babele Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 09, 2010 11:58 pm

muraru raluca a scris:nu au facut nimica Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 611610 numai ca iar am intrat incrize de isterie :bataie: :bataie: :bataie: :bataie:

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 611610 ei toate avem momente :lim:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!! - Pagina 4 Empty Re: Cum ne alegem Babele – Cum ne reprezinta Babele !!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum