Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 2466r05Ady.Biju

AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 2quni4z hmshop.wordpress.com



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Wkpzltartizele.blogspot.com



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Kaqpztbratari magice



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 69m8w9 Shop/candles



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 25h2tfs art3lier.blogspot.com



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 2moa4jsbiosens.ro



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 2ef53k2reginamaria.ro



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

+14
crina_oc
adriana
mofturaki
mona_mami
Maria
roxana ,mamica finuta
sandy
teodoraion
roxanik
paul_A
celina74
muraru raluca
anka9mai
amalia-carmen
18 participanți

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de mona_mami Dum Dec 12, 2010 8:35 pm

Dupa ce te imbraci in ciocolata, vii la ... colindat ? AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 199844 :reniimos:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de bebelusha18 Dum Dec 12, 2010 9:03 pm

un concurs tare delicios..trebuie sa revin aici inainte de sarbatori sa vad ce fac si eu... nu prea multa ca o sa mananc la botez AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 199844 ..bafta fetelor
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de Maria Dum Dec 12, 2010 10:48 pm

poti sa treci la retete festive imbracata in ciocolata,Amalia :trosu:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Dec 13, 2010 12:04 am

noroc ca nu particip la concurs...ca ati vrea poze...

fetelor,lupta e stransa...cine mai pune retete?
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de Maria Lun Dec 13, 2010 12:05 am

le asteptam in afara concursului AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de mona_mami Lun Dec 13, 2010 12:06 am

amalia-carmen a scris:noroc ca nu particip la concurs...ca ati vrea poze...

fetelor,lupta e stransa...cine mai pune retete?
Pregateste pozele .. ca poate apare vreun "concurs tras in ciocolata"! AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 199844 AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129 :hug:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de adriana Lun Dec 13, 2010 12:45 am

ce tare esti mona ..... adevarul este ca nu se stie niciodata ce ideei ne mai vin!!!!! AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de celina74 Lun Dec 13, 2010 12:50 am

M-ati dat gata cu bunatatile preparate..... AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 809580
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Dec 13, 2010 5:14 am

ati vrea voi... :christmas:
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Dec 13, 2010 4:42 pm

stop concurs!

am stat azi noapte si am numarat...ca doar nu aveam alta treaba... AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 199844

CLASAMENT:
-CRINA_OC......................16 RETETE
-ADRIANA........................11 RETETE
-MOFTURAKI......................8 RETETE
-MARIA..............................7 RETETE
-PAUL_A............................5 RETETE
-ROXANA...........................2 RETETE
-SCUMPETEA......................2 RETETE
-SANDY.............................2 RETETE
-CELINA.............................2 RETETE
-IOANASIMONA_POP............1 RETETA
-ANKA9MAI.........................1 RETETA
-TEODORAI.........................1 RETETA
-CATALINSTEFAN.................1 RETETA

ASADAR,PREMIUL PENTRU CELE MAI MULTE RETETE MERGE SPRE CRINA_OC...FELICITARI! AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 512988

CAT DESPRE PREMIUL PENTRU ORIGINALITATE,SPER CA SUNTETI DE ACORD CA TREBUIE SA MEARGA SPRE ...IOANASIMONA_POP...PENTRU IDEEA CU MENIUL FESTIV SCRIS.
FELICITARI! AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 512988

VA ASTEPT ADRESELE PE MP...CAT DE REPEDE...SA NU MA PRINDA CRACIUNUL CU PREMIUL PE DRUM!

P.S. VA MULTUMESC TUTUROR PENTRU PARTICIPARE! :christmas:
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Lun Dec 13, 2010 5:19 pm

toba de casa
ingrediente
Organe de porc:
1 limba
2 rinichi
1 inima
1 ciolan crud
1 stomac de porc sau mate groase
sare , piper, cimbru, foaie de dafin
2 catei de usturoi Rinichii se taie longitudinal si se pun in apa cu otet timp de 1 ora.

Se spala organele si se pun la fiert. In apa se pune; sare, foaie de dafin, piper boabe (cateva). In timpul fiertului se indeparteaza spuma. Cand totul este fiert se lasa sa se raceasca putin, apoi se taie in cuburi mici, ciolanul se desoseaza ,se sareaza, pipereaza dupa gust , se adauga cimbru si usturoiul pisat. Se amesteca totul bine , punandu-se si putin din zeama in care au fiert.

Se umple stomacul de porc sau matele groase, se leaga la capete sau se coase si se pun la fiert. In apa se pun : boabe de piper, sare,doaie de dafin.

Se fierbe timp de15-20 de minute. Se scoate din vas, se lasa sa se raceasca putin .Cand este inca putin calda se pune intre doua funduri de lemn, iar deasupra se pune o greutate , pentru a se presa.
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 471x31812583056343589fb
carnati facuti in casa 4 kg carne de porc (carnea trebuie sa fie cu grasime pentru a face niste carnati buni), vreo 2 capatani de usturoi, sare mare, piper, cimbru, boia de ardei dulce, 2 cani de apa si mate de porc. Condimentele se pun dupa gustul fiecaruia.

Carnea si usturoiul se dau prin masina de tocat, dupa care se amesteca bine cu condimentele si se gusta. Dupa ce s-a potrivit umplutura de sare, piper etc, se adauga si cele 2 cani de apa si se amesteca pana se obtine o pasta omogena.
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Img194511300x225

Aici este compozitia dupa ce am adaugat boiaua, care i-a dat o culoare aramie.
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Img19481300x225

Dupa care introducem carnea in masina se tocat , cu pmpita afiliata matului (dupa grosime ) sa nu uitam sa suflam in mat inainte ! si incepem sa umplem usor carnatul , cam asa trebuie sa arate ;AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Img195511300x225




roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de Maria Lun Dec 13, 2010 5:22 pm

Felicitarii castigatoarelor!! AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de adriana Lun Dec 13, 2010 5:43 pm

felicitari crina si mona AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129 sa va bucurati de premii fetele, a fost un concurs foarte gustos di delicios!!!!!! eu personal am invatat sa fac o prajiturica foarte buna AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de mofturaki Lun Dec 13, 2010 6:10 pm

felicitari crina..si felicitari pt. faptul ca iai facut pisicutei tale in fiecare luna cate un tort...asa mamica sa tot ai!!! AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129

felicitari si tie mona, cred ca am sa copiez ideea ta si de revelion am sa-i dau sotului meu meniul AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 199844 ( sau la oricare care vine la noi de revelion...)
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de celina74 Lun Dec 13, 2010 8:46 pm

Felicitari fetelor ! AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 693395
celina74
celina74
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 49

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de anka9mai Lun Dec 13, 2010 9:20 pm

felicitari castigatoarelor AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de crina_oc Lun Dec 13, 2010 10:32 pm

Multumesc mult AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 693395 :hug: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 693395 :reniimos:
Felicitari Mona ! :bradulet: originala ideea!
Cred ca fiecare dintre noi am invatat cel putin o reteta delicioasa din acest concurs....eu gata cu torturile ca tre sa intru la dieta (dupa sarbatori AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 199844 )
Amalia AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 693395 , acum iti trimit um mp!
crina_oc
crina_oc
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de paul_A Lun Dec 13, 2010 10:47 pm

roxana ,mamica finuta a scris:toba de casa
ingrediente
Organe de porc:
1 limba
2 rinichi
1 inima
1 ciolan crud
1 stomac de porc sau mate groase
sare , piper, cimbru, foaie de dafin
2 catei de usturoi Rinichii se taie longitudinal si se pun in apa cu otet timp de 1 ora.

Se spala organele si se pun la fiert. In apa se pune; sare, foaie de dafin, piper boabe (cateva). In timpul fiertului se indeparteaza spuma. Cand totul este fiert se lasa sa se raceasca putin, apoi se taie in cuburi mici, ciolanul se desoseaza ,se sareaza, pipereaza dupa gust , se adauga cimbru si usturoiul pisat. Se amesteca totul bine , punandu-se si putin din zeama in care au fiert.

Se umple stomacul de porc sau matele groase, se leaga la capete sau se coase si se pun la fiert. In apa se pun : boabe de piper, sare,doaie de dafin.

Se fierbe timp de15-20 de minute. Se scoate din vas, se lasa sa se raceasca putin .Cand este inca putin calda se pune intre doua funduri de lemn, iar deasupra se pune o greutate , pentru a se presa.
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 471x31812583056343589fb
carnati facuti in casa 4 kg carne de porc (carnea trebuie sa fie cu grasime pentru a face niste carnati buni), vreo 2 capatani de usturoi, sare mare, piper, cimbru, boia de ardei dulce, 2 cani de apa si mate de porc. Condimentele se pun dupa gustul fiecaruia.

Carnea si usturoiul se dau prin masina de tocat, dupa care se amesteca bine cu condimentele si se gusta. Dupa ce s-a potrivit umplutura de sare, piper etc, se adauga si cele 2 cani de apa si se amesteca pana se obtine o pasta omogena.
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Img194511300x225

Aici este compozitia dupa ce am adaugat boiaua, care i-a dat o culoare aramie.
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Img19481300x225

Dupa care introducem carnea in masina se tocat , cu pmpita afiliata matului (dupa grosime ) sa nu uitam sa suflam in mat inainte ! si incepem sa umplem usor carnatul , cam asa trebuie sa arate ;AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 Img195511300x225








aoleuuuuuuuuuuuu Roxana de cand ma gandesc la toba...imi ploua in gura, abia astept sa ajung acasa sa taiem purcelul AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 870859 noi facem 3 tobe, suntem inebuniti dupa asemenea bunatate , iar carnea o tai foarte mica, adica bacatele foarte mici, nu-mi place sa gasesc acolo bucati mari, mai ales de grasime AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 521145


felicitari castigatoarelor!! AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 748640
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de adriana Lun Dec 13, 2010 11:03 pm

si eu tot micute le tai florina si scot grasimea de tot, nu suportsa o vad acolo, dapai sa mai si mananc AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 199844 dar fiecare o face asa cum ii place!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de mona_mami Mar Dec 14, 2010 12:53 am

Multumesc din suflet ... !!!!!
Premiul meu de originalitate se indreapta cu mare drag spre sefa noastra draga, Adriana, pentru originalitatea care a adus-o forumului, l-a facut sa fie unic si eu, cel putin, greu ma despart ... Sunt "Mos Craciun" si cu drag, din tot sufletul pentru draga noastra ...
AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129 AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129 AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129 :christmas:
Amalia iti multumim pentru organizarea si sustinerea acestui concurs ... voi trece sa fac si eu "prajitura desteapta" ... cred ca in week-end cand ne intalnim cu totii acasa! :christmas:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de teodoraion Mar Dec 14, 2010 1:00 am

s-a si terminat? am ratat..felicitari tuturor!!! AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 14, 2010 1:02 am

nici nu-mi vine sa cred ce citesc mona ...... te rog sa accepti acest premiu este oferit de amalia pentru tine, iar eu nu il voi accepta , mona tu imi esti draga si mie si fetelor, mereu oferi cadourile si premiile care le primesti, dar de aceasta data nu se mai poate ..... este premiul tau AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129 AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129 AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129 sa te bucuri de el atat tu cat si printelese tale AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Mar Dec 14, 2010 1:10 am

super fetele AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 251805 AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 251805 AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 251805 sa va bucurati de premii AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI - Pagina 9 693395
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mar Dec 14, 2010 1:18 am

felicitari fetelor si sa va bucurati de premii
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de mona_mami Mar Dec 14, 2010 1:23 am

Pai se poate sa-l refuzi pe Mos Craciun, Adriana !? ... Astazi sunt mosul ... Si ce am spus e din toata inima ... Surprizele se tin in lant ... E o dorinta a mea mai veche, dar nu am gasit ocazia ... Si acum am prins-o ... Deci, nu-l poti refuza pe mosulica! :moscraciun:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: AMALIA VA INVITA LA CONCURS-MENIU DE SARBATORI

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 11 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum