Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 2466r05Ady.Biju

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Kaqpztbratari magice



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 69m8w9 Shop/candles



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 2moa4jsbiosens.ro



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 2ef53k2reginamaria.ro



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o cafea intre prietene!!!(21)

+22
larra
tunde
mona_mami
nadvio1973
brigitta
Raluca30
swe
Elena23
celina74
crina_oc
amalia-carmen
elena
teodoraion
sandy
mofturaki
cecilia_7625
roxanik
roxana ,mamica finuta
anka9mai
alinagherman
adriana
Maria
26 participanți

Pagina 14 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Urmatorul

In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de sandy Vin Noi 25, 2011 9:59 pm

buna fetelor...

si noi am avut sedinta!,,am primit si rolurile ptr serbarea de Craciun!!,,Criss e mos craciun!!,,

Din fericire,,la noi e program normal,,ca asa e la tara,,,eu stand ceva ore cu copilasii le stiu capacitatea,,asa ca atunci cand dna ii descria pe fiecare stiam dinainte ce va zice...
Cat despre programul prelungit,eu spun sa te gandesti bine,,daca tu il poti invata acasa,,fa-o,,atat timp cat copilul e inteligent va razbate,,iti spun eu cea care am fost pana in clasa a 4-a dezavantajata de dna care ne-a preluat in clasa a 2-a,,cand s-au unit clasele,,daca Gabi se descurca ,nu ai de ce sa-l dai doar ptr ca vrea dn bani!!,,,el va fi cel mai bun,,tocmai ca a razbit din propriile puteri,si nu ptr ca a fost avantajat de dansa ca este la pr.prel...
Nu stiu ce metodica a citit,aceasta dna ,,de nu stie ca trebuie notat la fiecare elev,simbolul respectiv,,in plus ar trebui sa-i roteasca macar la 2 saptamani daca nu chiar saptamanal!!...in fine,,,vad ca aici e vb de incorectitudine,si mai ales nu le acorda sansa tuturor la un sistem de invatare egal!!

In alta ordine de idei,,,Maria ,vreau sa te intreb daca cand pui o figurina de tort,,dedesubt pui gelatina ceva??sau se lipeste asa??


Ultima editare efectuata de catre sandy in Sam Noi 26, 2011 2:13 am, editata de 1 ori
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 25, 2011 10:47 pm

buna fetele , nu mai pot comenta nimic insa ma gandec cu groaza la anu .... noi o sa intram cu grupa 0 la scoala , va fi nebunie totala ce sa mai ..... plus ca eu trebuie sa iul las pe gabi la afterscool pentru ca nu va avea cine sa stea cu el .... va fi groaznic!!!!!!
sandy faci tort??????????
eu am terminat de facut mancarica si parca as face si ceva dulce dar nu mai am nici un chef!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Vin Noi 25, 2011 11:29 pm

buna fetelor,si mie imi e groaza de scoala insa o sa trecem si peste asta........

eu am fost cu Larisa la lidl si am luat cate ceva de mancare si acum ne jucam
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 25, 2011 11:35 pm

buna ceci , pe unde ai tu LIDL?
o singura data am fost si eu si nu prea mi-a placut ..... nu au foarte multe produse!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Vin Noi 25, 2011 11:38 pm

unde era plus langa carefour

eu l-am obisnuit pe denis cu iaurt de marca,,pilos,, si nu gasesc decat la lidl-o data am ramas fara iaurt si iam luat de la zuzu si 2 zile a avut diaree,k are fibre,lapte la cutie mai iau e 3,50 l,fructe.......
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Vin Noi 25, 2011 11:55 pm

da stiu unde este .....ti se pare mai ieftin fata de alte supermarketuri?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de teodoraion Sam Noi 26, 2011 12:50 am

buna fetele,

din cate stiu eu, LEDL are produse destul de bune , chiar daca nu multe si destul de ieftine..
Adriana, da avem tort maine cand vom sarbatorii zziua mea a luiCristi si a tatalui, de abia astept sa ajung la tara !!!!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de sandy Sam Noi 26, 2011 12:54 am

eu il mananc Adriana,,il face mami!!...La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 199844..


Va fi bine fetelor!!si cu clasa zero!!,,un mare avantaj este ca vor face cu invatatorul care o sa-i ia si in cele 4 clase!!,,,asa acesta va cunoaste copiii,si ii va pregati intocmai ptr ce va trebui sa stie la clasa 1,,eu cred ca e benefic din acest punct de vedere,,iar ptr cei ce implinesc 6 ani!!,,sau dupa caz 5 ani si ceva,,e perfect ,caci vor merge la scoala la o varsta adecvata!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de nadvio1973 Sam Noi 26, 2011 1:02 am

Buna searea fetelor!Incer sa va prind din urma.....cu tot ce s a scris....of ,doamne la anul intram la scoala...inca ma gindesc unde sa l inscriu....sunt in deriva totala...va fi foarte greu..ma uit deja la copii care sunt clasa 1 si vin la after la gradi la ren.....au ghiozdanele fff grele,teme multe.......ma doare capullllll.
Cris va fi mosul?Ce dragut!Tort?Dulciuri?Fetelor am slabit cam mult...sper sa mai pun ceva pe mine luna viitoare........o seara buna! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 869129
nadvio1973
nadvio1973
Mamica sexy
Mamica sexy


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de alinagherman Sam Noi 26, 2011 1:20 am

salutare ...ati terminat treburile ? eu am framantat de paine si astept sa creasca aluatul in tava si apoi sa dau tava in cuptor..
adriana mi-ai zis sa-ti dau reteta de la paine dar nu stiu unde s-o scriu...
pe mine m-au luat durerile de spate si nu stiu de la ce ca ma doare foarte tare si maine ar trebui sa merg sa-i tai motul finutei mele
o seara frumoasa sa aveti La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 869129
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 42

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Sam Noi 26, 2011 1:22 am

buna Nadia,ma bucur k ai intrat pe forum.......

da Adriana mi se par preturile mici

de ex iau galeata d eiaurt de 900gr cu 3,5 grasime cu 3,80lei,1 l lapte de 3,5 %grasime cu 3,8o lei
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de alinagherman Sam Noi 26, 2011 1:25 am

si noi avem lidl si am luat si eu iaurt de la pilos si e bun, am luat si balsam si mi-a placut iar de dulciuri nu mai vb ca sunt foarte bune
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 42

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Sam Noi 26, 2011 1:29 am

chiar Cuscra am uitata de dulciuri.......
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de sandy Sam Noi 26, 2011 1:50 am

buna fetelor..La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 693395

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/t3113-alinagherman-retete#272222..uite aici,.,,Alina,,ti-am creat eu topic!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de tunde Sam Noi 26, 2011 4:53 am

Buna seara, fetele,
Mai am un an pana merg la scoala iar. Aici la iasi mie groaza, sincer nici nu cred c vreau sa l duc la clasa 0 , ce e aia, si asa e mittitel, unde sa l mai las la scoala.Nu cred ca l las pana la 7 ani , Sa zbenguiasca cat mai poate,
tunde
tunde
Mamica incepator
Mamica incepator


http://www.eargint.ro/bijuteriiargint.html

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de amalia-carmen Sam Noi 26, 2011 5:34 am

am facut si noi supica si un salan de biscuiti...maine dimineata pregatim fripturica...vine tatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :33:
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Sam Noi 26, 2011 12:13 pm

buna dimineata fetele , va astept la cafeluta La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 268808
teo , sandy petrecere frumoasa si La multi ani tuturor!!!!!!!! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 869129
sandy nu stiam ca ii preia educatoarea cu care vor merge pana in clasa 1 ....pana in prezent in bucuresti nimeni nu stie nimic inca!
buna nadia , ne-a fost dor de tine , ce face ren , cum se simte? tu de ce ai slabit asa?
alina de mult vreau si eu sa fac paine, dar inca nu m-am incumentat , poate astazi ca sunt mai libera voi face!
amalia vine tati cu vreo medalie?
o zi frumoasa tuturor La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de Maria Sam Noi 26, 2011 2:14 pm

buna dimineata!!! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 4508
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Sam Noi 26, 2011 2:18 pm

neata maria , bine ai venit la cafeluta , ce faceti? eu sunt deja la a 2 a cana de cafea

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 375379_2194922836035_1336131848_31876753_1032083384_n
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de Maria Sam Noi 26, 2011 2:22 pm

neata Adriana,mie imi ajunge cana asta toata ziua La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 869129
Adriana eu am de facut un tort pentru fetita unei prietene,a carei zi este astazi La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 349632
azi avem doua zile de nastere,una de la 15.00 si cealalta de la 17.00 La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 2568721342
O zi frumoasa!!!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de sandy Sam Noi 26, 2011 2:25 pm

Buna dimineata

Da Adriana,,ii preia direct invatatoarea,,pana acum asa se discuta desi pana in septembrie,,,mai schimba astia in fel si chip!!,,,invatatoarea ce continua pana in a 4-a ..La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 693395...si apropo Tunde,nu este aleatoriu daca il dai sau nu!!<,ci obligatoriu,,daca copilul implineste 6 ani pana in septembrie,,sau are 5 ani!!si ceva ,,conform legii,,si acum in clasa 1,,,toti copiii ce au implinit 6 ani pana la 1 sept,,,sunt obligati sa mearga la scoala,si optional la cererea parintiilor,,si cei ce implinesc 6 ani pe parcursul anului calendaristic -in speta pana pe 31 decembrie!!

Maria,,ce bine ca ai venit.. La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 199844 ,,spune-mi te rog,,vreau pe tort sa il pun pe spider man,,dar nu stiu,,,trebuie dedesubt gelatina ceva???sau se pune asa??.
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de Maria Sam Noi 26, 2011 2:27 pm

neata Sandy!
eu nu pun nimic,il pun direct pe frisca,din cate am mai citit altii pun gelatina peste el,sa arate mai bine,dar eu nu ma prea impac cu gelatina La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de adriana Sam Noi 26, 2011 2:28 pm

wau maria o tineti di party , in party ..... imi imaginez ca gabi abia asteapta La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 199844
spor la treaba si sa faci poze tortului , cu privitul si admiratul sa ramanem si noi La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 199844

buna sandy , atunci este bine daca ii preia invatatoarea , trebuie sa merg si eu saptamana viitoare pe la scoala sa ma interesez de o invatatoare buna si sa vedem de cand se fac inscrierile

acum ma duc si eu la bucatarie sa ma apuc de gatit , apoi am de calcat ,curatenie ......
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de Maria Sam Noi 26, 2011 2:32 pm

da,asa este,era mai bine sa fie in zile diferite,dar asa incercam sa facem fata desi una este intr-o parte a orasului si cealalta in partea opusa La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 869129
du-te Adriana din timp caci eu l-am inscris pe Gabi de la inceputul lunii octombrie la o invatatoare si nu a intrat in clasa respectiva La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de sandy Sam Noi 26, 2011 2:33 pm

mc frumos Maria,,si petrecere frumoasa!! La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 869129
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o cafea intre prietene!!!(21) - Pagina 14 Empty Re: La o cafea intre prietene!!!(21)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum