Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 20 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 20 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 7 din 16 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de elena Vin Feb 19, 2010 4:11 am

hmm...nu ma uit la astfel de emisiuni..ma deprima..nici macar la stiri..din acelasi motiv...prefer ceva vesel...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Feb 19, 2010 2:14 pm

paul_A a scris:nu prea ma mai pasioneaza Nora pentru mama, inainte nu pirdeam nici un episod , acum am alte principii Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 377534

aseara m-am uitata pe euforia, daca a vazut cineva, este de la 22 Dr OZ , o emisiunea foarte interesanta in care un dortor sta de vorba cu publicul, le raspunde la tot felul de intrebari...discrete sau nu...dar din viata

iar la 23 este Opra , pe care nu prea o ratez, aseara a un caz socant despre o femeie care ia fost desfigurata fata intr-un mod absolut infricosator, nici nu va puteti imagina cum arata Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 740747 nu mai avea ochi, gura i-a fost reconstruita doar ca sa poata bea lichide cu paiul, nasul tot asa reconstruit dintr-o grefa din picior...era ceva nemaivazut Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 740747 am si plans, avea un an de la incident si umbla cu o palarie pe cap la care ii atasase o esarfa sa nu sperie oamenii, zicea ea.
:lacrimi: :lacrimi:

paul_A a scris:am uitat sa spun ca fusese atacata de o maimuta pe care o crestea sefa ei de la nastere dar care acum era mare si foarte violenta
daca vreti , va spun mai multe...oricum e fost un caz foarte grav...m-a socat, imi era frica sa mai ies afara, aveam numai imaginea ei in fata Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 740747
Vai de capul meu! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 407405 Nu m-as uita la asa ceva nici daca m-ar obliga cineva! Cum rezisti?
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de mona_mami Vin Feb 19, 2010 2:19 pm

ingrozitor!!!! nu m-as putea uita la asa emisiune! oricum le ocolesc pe toaate de acest gen!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Feb 19, 2010 8:19 pm

e fapt din viata...ingrozitor dar nu e nici imaginatia cuiva nici fictiune...e adevarat Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 740747
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de muraru raluca Vin Feb 19, 2010 8:27 pm

nu ma uit deloc la asemenea emisiuni
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Feb 19, 2010 8:30 pm

la Oprah ma uit mai mereu...e preferata mea, aseara nu am mai stat am zis sa ne culcam mai devreme ca tot se culcase fata, si de saptamana asta incepe emisiunea la 23
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Feb 19, 2010 8:52 pm

o data am vazut, anull trecut daca tin bine minte , cei de la protectia copilului ai gasit o fetita de 7 ani tinuta de la nastere intr-o cusca...nu stia sa merga decat in 4 labe, nu vorbea, decat scotea niste sunete ciudate, manca de pe jos, si arata ca o maimuta...timp de 2 ani de zile s-au chinuit cu ea si au reusit sa o invete sa mearga in picioare , sa zica cateva cuvinte...gen" mama", "tata", "apa" ... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 740747 asta nu s-a intamplt la noi, nu mai stiu despre ce tara era vorba
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Feb 19, 2010 9:35 pm

groaznic , paul_A !!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Feb 20, 2010 2:07 am

paul_A a scris:o data am vazut, anull trecut daca tin bine minte , cei de la protectia copilului ai gasit o fetita de 7 ani tinuta de la nastere intr-o cusca...nu stia sa merga decat in 4 labe, nu vorbea, decat scotea niste sunete ciudate, manca de pe jos, si arata ca o maimuta...timp de 2 ani de zile s-au chinuit cu ea si au reusit sa o invete sa mearga in picioare , sa zica cateva cuvinte...gen" mama", "tata", "apa" ... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 740747 asta nu s-a intamplt la noi, nu mai stiu despre ce tara era vorba


da cuscra am vz si eu si m-a marcat...statea cu cainii,,,,asa si manca si mergea cum a vazut la caini cu ei dormea...si manca ce aduceau cateii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ......era prin rusia intr-un sat............. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] groaznic
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Feb 20, 2010 3:22 am

vad ca mai se uita cineva la Oprah...vezi...nu degeaba suntem cuscre, ne si potrivim :pupd:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Feb 20, 2010 5:17 am

reality tv Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 870859 e super !!! tocmai sunt niste emisiuni interesante ... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 257143
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de bebelusha18 Sam Feb 20, 2010 5:28 am

acum ma uit la protivi..la un film cu rechini Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 377534
bebelusha18
bebelusha18
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 41
Joburi/Distractii : medic / multe

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mar Feb 23, 2010 3:44 pm

mai nou prind pe reality tv, o emisiune "Femei criminale" Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 611610 interesant pana unde ajung unele femei din cauza barbatilor Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mar Feb 23, 2010 5:55 pm

ari05_Laura a scris:mai nou prind pe reality tv, o emisiune "Femei criminale" Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 611610 interesant pana unde ajung unele femei din cauza barbatilor Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 16974


pai cred ca uneori se ajunge la limita rabdarii....,atat a barbatiilor cat si a femeilor,dar e mai grav ca se ajunge la violenta,si apoi la crima...Doamne fereste,sa fim lucizi tot timpul...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Feb 24, 2010 12:24 am

da , doamne fereste sa ne pierdem cumpatul .....dar distanta dintre luciditate si ...atunci cand esti la limita extrema din cauza supararii ....este foarte mica ...
daca nu am sti sa ne controlam ...nu stiu unde am putea ajunge ....
trebuie sa gandim de 2 ori inainte de a face si de a spune ceva .....
:pupd: :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Feb 24, 2010 12:46 am

kanal d ,,nora pentru mama,, Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 611610
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Feb 24, 2010 12:57 am

super tare emisiune raluca Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de muraru raluca Mier Feb 24, 2010 1:06 am

ma distrez vazandui ...si azinoapte mam uitat la ei Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 611610 daca nu dorm Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 407405
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Feb 24, 2010 1:10 am

e bine dk te poti distra Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 199844 pe mine ma scot din sarite asfetl de emisiuni :lim:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Feb 24, 2010 1:12 am

si eu ma uit la nora pentru mama ...
ma uit sa vad ce le mai poate capul .....si ce prostii mai pot debita .....asa zisele viitoare nurori ....dar si cu soacrele ...e jale ....
:pupd: :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de flo09 Mier Feb 24, 2010 3:27 pm

astept sa inceapa fermier caut nevasta
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 05, 2010 6:20 pm

o sa mai am la ce ma uita,ca doar trebuie sa inceapa "impiedicat ptr tine" [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de mary24 Vin Mar 05, 2010 7:52 pm

STEF30IASI a scris:si eu ma uit la nora pentru mama ...
ma uit sa vad ce le mai poate capul .....si ce prostii mai pot debita .....asa zisele viitoare nurori ....dar si cu soacrele ...e jale ....
:pupd: :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 377534
si eu stefi la fel sunt (teroare) si soacrele si nurorile :bataie:
mary24
mary24
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Mar 05, 2010 9:22 pm

flo09 a scris:astept sa inceapa fermier caut nevasta

asta si mai si Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 407405
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Dum Mar 07, 2010 2:50 am

eu m-am uitat la handbal
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 7 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 16 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum