Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 13 din 16 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Joi Apr 29, 2010 6:17 pm

da ...te cred...eu care sunt microb...nu pot sta deoparte...am stat pana 12 sa ma uit la semifinala...dintre barca-inter...la inter joaca CRISTI CHIVU
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Mai 01, 2010 8:32 pm

si ?...esti fan?
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Mai 01, 2010 11:09 pm

urmaresc emisiunile culinare de pe euforia tv si romantica .....foarte faine ....
:pupd: :pupd: :pupd:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Mai 01, 2010 11:42 pm

eu n-am mai apucat sa vad o emisiune... nush ce tot fac...
aseara am zis ca ma uit la dansez pt tine... aham... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 407405 m-am tot uitat Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 199844
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Dum Mai 02, 2010 12:16 am

si eu eram curioasa sa vad care a iesit pe locul al III-lea :pupicei:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Iul 02, 2010 5:00 pm

diseara se termina norapentru mama 4...e finala...nunta
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Vin Iul 02, 2010 5:03 pm

da..de abia astept!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de teodoraion Vin Iul 02, 2010 5:07 pm

si eu..nu mai pot Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 199844 atata sa stea pana ma uit eu
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Vin Iul 02, 2010 5:16 pm

se uita fina..vei vedea si tu!!

e un film super pe protv acum...se numeste adoptia!! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 234691
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Iul 03, 2010 12:29 am

si ca sa fac si eu un prognostic, cred ca va castiga Diana si tare nu mi-as dori Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 9955 e tare prefacuta
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Iul 03, 2010 12:55 am

off Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 16974 sper sa nu..

sa o votezi pe cristina..pe nett..o votez si eu..le zic la cat mai multi..poate nu o castiga Diana
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Iul 03, 2010 12:58 am

tot degeaba...cred ca tacsu a bagat toti banii saptamana asta pe voturi...in plus s-a facut placuta si de foarte multa lume,,, a stiut sa joace
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Iul 03, 2010 1:00 am

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 740747..sa stii ca a bagat multi bani taicasu...ca si multa lume nu o place...dar au banii..si ii va castiga si pe astia..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Sam Iul 03, 2010 1:02 am

azi vazut-o azi pa Gabriela ce plangea la emisiune? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 740747
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Iul 03, 2010 1:03 am

am vazut-o si eu...cat e de puternica, k nu prea plange ea asa usor ...acum n-a mai putut sa se abtina Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 234691
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Sam Iul 03, 2010 1:08 am

cred ca sa atasat mult de ei,de totii..
dar eu am vazut putin din emisiune,despre ce Alina era vorba ca este insarcinata? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 211629
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Iul 03, 2010 1:10 am

da...Alina de la NPM3 ,,,cea care a castigat editia trecuta cu Ionut
vor fii nasii lui Vali si Dianei
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Iul 03, 2010 1:10 am

da..a rabufnit..desi e puternica ,i s-au adunat multe...Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 740747
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Sam Iul 03, 2010 1:12 am

da imi aduc aminte de ei,dar nu am auzit-o doar in final pe Gabriela si nu mi-am dat cu seama de ce Alina vorbeste.... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 234691

probabil a adunat ea mai multe si acum a cedat Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Iul 03, 2010 1:14 am

ma bucur mult ptr Alina si ionut...ca au rezistat desi au fost blamati mereu!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Sam Iul 03, 2010 1:20 am

asa este,nu pot sa zic ca am urmarit editia asta a emisiunii,dar imi aduc aminte oricand de nora pentru mama 1,a avut mai mult suspans si de toate,poate si fiind prima editie Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 211629
concurentii nestind cum ar putea sa joace mai bine sa iasa castigatori :pupd:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Iul 03, 2010 1:26 am

da..a fost mai originala prima editie!!

cei de apoi deja au invatat sa joace ...MAI SUNT CATEVA minute si incepe finala...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Sam Iul 03, 2010 1:40 am

o sa ma uit si eu asa pe sarite,ma duc sa fac un bol de popcorn si ma impart intre pc si la emisiune sa vad cine castiga Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 211629
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de teodoraion Sam Iul 03, 2010 2:29 am

eu sunt pe dinafara..ma impart intre pc si grile la sociologie Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 257143
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Iul 03, 2010 6:19 pm

aseara am adormit devreme, dar am vazut azi-noapte fug
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 13 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 16 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum