Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 27 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 27 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 12 din 16 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 31, 2010 3:05 pm

si mie imi place...nu ai nevoie Panky...dar daca ai fi mutilata..sau cine stie cum...as face-o
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 31, 2010 3:07 pm

da, sa ne bucuram fetelor, ca nu avem nevoie de operatii estetice...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Mar 31, 2010 3:10 pm

sandy_bell a scris:si mie imi place...nu ai nevoie Panky...dar daca ai fi mutilata..sau cine stie cum...as face-o

doamne fereste sa ai nevoie.........dar nu stiu dc totusi as face........sunt foarte fricoasa de fel :rosh:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 31, 2010 3:21 pm

si eu sunt fricoasa,dar am vazut cazuri in care aveau mare nevoie...aratau rau...nu ieseau din casa,ca le era jena de reactia oamenilor
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de blondyna Mier Mar 31, 2010 4:41 pm

si mie imi place aceasta emisiune..........ma uit mereu Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 693395
blondyna
blondyna
Mamica incepator
Mamica incepator

Joburi/Distractii : imi place sa citesc foarte mult

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Joi Apr 01, 2010 5:20 am

oricum se vad cele operate ...se vede difetenta intre natural si operat
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Joi Apr 01, 2010 2:05 pm

pai sa stii cuscra..,important e sa fim noi...asa cum ne-a lasat DD,numai daca asa cum mai sunt cazuri in care chiar au nevoie...e o.k
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de madalina Mier Apr 14, 2010 12:56 pm

m-am uitat aseara la emisiunea Frumusete pe muchie de cutit,ce schimbari spectaculoase au facut doctorii si toti ceilalti pentru a arata ele bine,foarte mult imi place sa ma uit la aceasta emisiune
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 14, 2010 2:37 pm

nu preA AM TIMP..DE TV..DOAR LA MECIURI SI LA MORA PTR MAMA..DAR NU IN FIECARE ZI...RAR
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Lun Apr 19, 2010 1:21 am

ma uit la meci astazi seara-la Steaua-Rapid
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Lun Apr 26, 2010 11:29 pm

sambata si duminica a mers tv-ul numai pe desene...a fost 2 zile de Tom si Jerry non -stop...asa ca a fost bine , Alexia numai astea ii plac
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mar Apr 27, 2010 1:33 am

eu nu m-am mai uitat decat aseara la meci,,in rest pe aci Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mar Apr 27, 2010 1:34 am

mai sunt meciuri cuscra?
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mar Apr 27, 2010 1:39 am

da ..a jucat aseara Steaua..eram cu un ochi pe aici la voi,,si cu celalalt la meci Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Apr 28, 2010 3:44 am

si cu cat a luat bataie? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 377534
eu m-am uitat pe pro tv la Frum pe muche de cutit
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 28, 2010 3:46 am

hei cuscra..da de ce sa ia bataie mereu?asa intrebati toate Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 740747 a fc egal3-3 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 369508
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Apr 28, 2010 3:52 am

heeei ce te-ai suparat asa? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 693395
te-am intrebat pentru ca stiu ca i-a bataie de la toti Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 377534
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 611610 :pupd:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 28, 2010 3:54 am

off...ce reputatie avem... :nervi:
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Joi Apr 29, 2010 2:45 am

lasa-te de ei cuscra...gaseste alta cu reputatie mai buna Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 257143
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Joi Apr 29, 2010 2:47 am

ei si tu Forina,prima dragoste nu se uita asa usor Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 693395 chiar si daca e vorba de fotbal Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Joi Apr 29, 2010 2:51 am

eii nu se uita...offf ce ti-e si cu microbistii astia Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Joi Apr 29, 2010 3:00 am

sa vina ea sa iti raspunda sa vezi de nu o fii asa Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Joi Apr 29, 2010 3:07 am

asa o fii :lim:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Joi Apr 29, 2010 5:04 am

nu se uita... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 211629 bineinteles in materie de fotbal...tocmai s-a terminat barcelona-inter...ura..a castigat inter
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Joi Apr 29, 2010 3:45 pm

ooo sunt varza la fostbal...habar nu am ce vorbesti Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 611610
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 12 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 16 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum