Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 2466r05Ady.Biju

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 2quni4z hmshop.wordpress.com



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Wkpzltartizele.blogspot.com



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Kaqpztbratari magice



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 69m8w9 Shop/candles



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 2moa4jsbiosens.ro



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 2ef53k2reginamaria.ro



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

+15
roxanik
celina74
monica_2008
elena
popescumelinda
alinapopa1969
teodoraion
mona_mami
amalia-carmen
STEF30IASI
deriana
paula_mami
scumpetea
Maria
adriana
19 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Oct 22, 2009 4:05 am

poftim la masa , mona !!!! :pupicei:

:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de adriana Joi Oct 22, 2009 12:22 pm

scumpetea a scris:Vai ce bine arata toate fetelor...ce gospodine bune pe aici! :pupicei:

te asteptam si pe tine scumpetea cu pozici
stefy mi-au iesit atat de buni castraveciori....hmmmm aproape am mancat jumatate din ei
arata super bine snitelele....sigur tule-ai facut?.....eu cred ca andrei Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 22, 2009 5:54 pm

reteta de azi

spaghete milanese

eu folosesc plic magi ideea zilei pt sos caci imi place mult sosul asta

pe el sunt instructiunile despre cata sunca si ciuperci sa folosesti
eu pun mai mult decat scrie

cam 200 g ciuperci
200g sunca sau mai multa
spaghete cam 300 de grame

asta este rezultatul:
aici este sosul:


Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 282kqqg
aiici papa bianca

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 N4wpbb

o sa revin s ava arat fata larisei dupa ce mancase..sa caut poza..

de pe site am ales|:

isus 01
Icoana brodata cu chipul Mantuitorului Iisus Hristos, avand coroana de spini.
Icoana realizata prin broderie cu ata de calitate superioara pe suport special de broderie.
Culori: 1...

http://www.ideidecadouri.biz/index.php?idei_de_cadouri-detalii=7&cadou=iisus%2001
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de adriana Joi Oct 22, 2009 5:56 pm

pofta buna bianca...si eu ieri tot spaghetty i-am facut lui gabita...la ora actuala sunt preferatele lui Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de adriana Joi Oct 22, 2009 7:14 pm

reteta zilei- tort cu ananas
cumparati o cutie cu absolut toate ingredientele de la Dr'otker
si mai va trebuie, un borcan de compot de ananas
2 borcanele de iaurt
modul de preparare este scris pe cutie
ce pot sa va spun este ca se face foarte repede si este foarte bun
acest tortulet este preferatul meu
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Img_0218
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Img_0219
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Img_0310

Felicitare 01
Ideale pentru a fi oferite celor dragi, felicitarile sunt confectionate cu ata de cea mai buna calitate pe suport de carton.
Oferim reduceri de pret pentru cantitati insemnate....
Pret : 14.90 lei
http://www.ideidecadouri.biz/index.php?idei_de_cadouri-detalii=51&cadou=felicitare%2001
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de elena Joi Oct 22, 2009 9:19 pm

placintele cu branza, preferatele copiilor mei:
1kg faina l-am cernut intr-un castraon, am facut gropita in mijloc si am pus acolo drojdie proaspata cat o nuca, sare, miere, lapte batut, apa calda. Am framantat bine si am lasat aluatul sa creasca un pic. Umplutura: branza de vaci sarata putin, galbenusuri 3, miere, rom, le-am mixat sa devina o pasta.
Am intins aluat si am taiat patraturi, am pus cu lingura in mijlocu umplutura din branza si am unit colturile, ca la poale”n brau. Le-am prajit cateva iar restul le-am pus in tava la cuptor.
Pofta buna !
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Imag002-2
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Imag000-2
http://www.ideidecadouri.biz/index.php?idei_de_cadouri-detalii=51&cadou=felicitare%2001
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de mona_mami Joi Oct 22, 2009 9:52 pm

woooohh .... ce bine arata! chiar imi doream sa stiu cum faceti un aluat pentru placinte! multumim elena!!!!! :buchet:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de teodoraion Joi Oct 22, 2009 10:08 pm

totul arata deliciosssss
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de elena Joi Oct 22, 2009 11:14 pm

ioanasimona_pop a scris:woooohh .... ce bine arata! chiar imi doream sa stiu cum faceti un aluat pentru placinte! multumim elena!!!!! :buchet:
sunt delicioase, atat prajite,cat si la cuptor !pe cele prajite le-am mancat primele,numai ca nu prea sunt sanatoase prajite... Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 377534
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 23, 2009 12:54 am

si mie imi plac mult prajitee
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 23, 2009 1:01 am

vai cate bunatati ati mai gatit fetelor!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Oct 23, 2009 2:47 am

foarte bine arata toate .......niste tortulet as manca si eu acum .....adriana ....a mai ramas de la gabita ???
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 377534 Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 377534 Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 377534
:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de mona_mami Vin Oct 23, 2009 3:05 am

delicios! deja salivez! :Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 163517 :tortulet cu lu Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 349632 :papa: :papa: :papa:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Oct 23, 2009 3:30 am

BRANZOAICE

Ingrediente:
½ kg făină
2 ouă
100 g unt
250 ml lapte
20 g drojdie
100 g zahăr
300 g brânză de vaci
1 plic zahăr vanilat
1 lingură griş
sare
coajă de lămâie rasă
zahar pudra pentru pudrat

Mod de preparare:
Se cerne făina într-un vas, gălbenuşurile frecate cu zahărul, untul moale, zahărul vanilat, coaja de lămâie rasă, puţină sare, se amestecă, se frământă bine, se acoperă şi se pune la crescut într-un loc cald.
După ce aluatul a crescut bine, se ia o parte din el din care se întinde, pe o planşetă unsă cu ulei, o foaie groasă cam de 1 cm, din care se taie patrate cu latura de 10 cm.
În mijlocul fiecărui patrat se pune cîte o lingură de umplutură preparata din brânză amestecată cu două ouă şi cu o lingură de griş.
Apoi se dă formă brânzoaicelor, lipindu-se colţurile opuse ale patratelor de aluat, câte două în diagonală, se ung cu unt sau cu ou, se aşează în tava unsă cu ulei şi se introduc în cuptorul încins potrivit.
Când sunt frumos rumenite, se scot din cuptor, se presară cu zahăr şi se servesc calde.

POFTA MARE SI BUNA !!!!







Peisaj oras 01
Tablou realizat prin broderie cu ata de calitate superioara.
Culori: 9...

Pret 14x23 : 49.90 lei

http://www.ideidecadouri.biz/index.php?idei_de_cadouri-detalii=12&cadou=peisaj%20oras%2001

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 37_tablou_1_1

:pupicei: :pupicei: :pupicei:


Ultima editare efectuata de catre STEF30IASI in Vin Mar 12, 2010 10:48 pm, editata de 1 ori
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 23, 2009 3:26 pm

mai fetele, m-ati omorat cu branzoaicele....mi-ati facut pofta rau, acum l-am sunat pe emil pentru ca este la cumparaturi si i-am zis sa cumpere branza sa fac si eu.....dar eu nu le fac la cuptor, le prajesc in tigaie
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 23, 2009 3:41 pm

si mie imi plac muult prajite cred ca o sa fac si eu ..ca vorba ta adriana mi-au facut pofta fetele astea..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 23, 2009 7:49 pm

Reteta zilei -Marinata de gogosari
INGREDIENTE :
-5 kg de gogosari
-450 grame de bullion
-450 grame de zahar
-450 ml de ulei
-450 ml de otet
-sare dupa gust
-piper boabe
-foi de dafin
MOD DE PREPARARE :
Se amesteca ingredientele din componenta sosului si se pune la fiert pana se face o pasta , cam 15-20 minute .
Gogosarii se curata de samanta , se spala si se taie fideluta .
Apoi se pun gogosarii in sos si se fierb cam 10-15 minute .
Gogosarii se pun in borcane , se toarna sosul fierbinte peste ei .
Se sterilizeaza in baie de apa, timp de 30 de minute din momentul in care incepe sa fiarba apa
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Img_0320
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Img_0321
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Img_0322
Charlie 01
Tablou brodat cu Charlie Chaplin. Alege acest cadou inedit. Tablou realizat prin broderie cu ata de calitate superioara pe suport special de broderie.
Culori: 2...
Pret 12.5x27 : 49.90 lei
http://www.ideidecadouri.biz/index.php?idei_de_cadouri-detalii=5&cadou=charlie%2001
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de teodoraion Vin Oct 23, 2009 10:20 pm

sunt delicioasi am mancat si eu aseara...a zis sotul meu sa mai fac la anul...si cand fac o reteta noua ii spun ca e de la fetele de pe forum ...si ma intreaba: da ce stai ore pt o reteta? :face misto de mine...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de elena Sam Oct 24, 2009 1:23 am

Prajitura cu branza
250g faina
1kg branza proaspata
50-100ml lapte dulce
250g zahar
200g stafide
1praf de copt
4 oua
sare.
Branza se amesteca cu laptele. Albusurile se bat separat cu zaharul.Punem albusurile peste branza si amestecam; apoi adaugam faina si praful de copt stins.Se adauga galbenusurile frecate cu sarea, stafidele.Compozitia se toarna in tava unsa cu ulei si tapetata cu faina,sau doar hartie pt copt.Se opreste un galbenus pe care il amestecam cu miere(2linguri), cu ele se unge compozitia.Se da la cuptor 30minute.
Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 001-2Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 002-4Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 004-3
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de teodoraion Sam Oct 24, 2009 2:14 am

arata bine prajitura dar mult mai bine arata teo :pupicei:

reteta de azi

tarta cu dulceata de capsuni

e facuta din gama dr oetker..mi-a trebuit decat dulceata de capsuni ,2 oua parca 100g unt si o cutie cu 9 idei de torturi de la dr.oetker..acolo au retete...

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 30n9n4l

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Jqruhf

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 25tuusk

de pe site am ales:
Sapca 01
Sapca va fi personalizata cu inscriptionarea dorita de dumneavoastra....

http://www.ideidecadouri.biz/index.php?idei_de_cadouri-detalii=39&cadou=sapca%2001#a

mi se pare interesanta ideea sa pers o sapca
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de deriana Sam Oct 24, 2009 2:22 am

Fetelor ce bine arata delicatesele voastre.
Prajitura cu capsuni, tarta cu mere...mai aveti ceva si pt mine?
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de Maria Sam Oct 24, 2009 4:09 am

Supa de carne de pasare cu galuste de gris
Se fierbe carnea la foc mic cu sare si cand este aproape fiarta se pun morcovi.Eu o fierb la foc mic sa ramana limpede.
Galuste de gris:2 oua, ½ lingurita ulei, 5-6 linguri gris, sare
Pregatire:Se freaca spuma uleiul cu ouale. Se adauga grisul putin cite putin (in ploaie) amestecind mereu cu lingura. Se obtine o pasta care trebuie sa aiba consistenta unei smintina groase. Se adauga sare.
se strecoara supa si se pune inapoi la foc la primul clocot, se ia cu o lingurita muiata in apa rece din pasta de gris si se da drumul in supa care trebuie sa fiarba incet. Se lasa sa fiarba la foc mic cam 10 minute.

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Sdc11830l

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Sdc11833


Tablou realizat prin broderie cu ata de calitate superioara pe suport special de broderie.

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 37tablou81

http://www.ideidecadouri.biz/index.php?idei_de_cadouri-detalii=19&cadou=fluture%2001
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de teodoraion Sam Oct 24, 2009 1:27 pm

pofta buna dragutule are bine arata supa si fetele mele sunt innebunite dupa ele
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de Maria Sam Oct 24, 2009 2:32 pm

e una din preferatele lor alaturi de supa cu taitei.. :pupicei:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de teodoraion Sam Oct 24, 2009 2:35 pm

cum faci supa cu taitei?ia sa faci sa pui poze sa vad cum arata
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Concurs***Mamici cochete in bucatarie*** - Pagina 9 Empty Re: Concurs***Mamici cochete in bucatarie***

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum