Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

+9
teodoraion
adriana
panky(Laura)
popescumelinda
Maria
elena
ari05
sandy
muraru raluca
13 participanți

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de ari05 Vin Mar 26, 2010 6:12 pm

si eu tot asta zic... prea mult l-a rasfatat si il rasfata al meu ...
eu sunt aia rea ... eu il mai pedepsesc, il mai pun la colt, mai ii dau o palmuta la fundic...
dar degeaba... dk al meu i face toate poftele ... :lacrimi:
acum nici el nu mai rezista cu el , dar degaeaba , prea tarziu ... si dk il cearta, in 2 minute merge la el si-l pupa, si ii zice "iarta-l pe tata" ... deci tot el... iti dai seama ce intelege copilul asta... ca e ok sa faca orice, ca si dk e certat, in 2 minute iar e rasfatat...
nah ,... nu stiu unde ajungem... ca pe mine una ma scoate din sarite cat e de rau cateodata... Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 740747
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de panky(Laura) Vin Mar 26, 2010 6:17 pm

asa sunt tatici.....si al meu sot face la fel.....noi ii certam si eii.....ce sa mai inteleaga saracii copii
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 26, 2010 10:29 pm

ari05_Laura a scris:da...cine stie fetelor :lacrimi:
va dati seama... cum ma simt... toata lumea imi zice ca asa copil n-au mai vazut... nu zic ca e neaprat rau, ca imi tot zic ca asa-s copiii ... doar ca e f neasculatator, incapatanat, prea multa energie, nu sta o clipa in loc... si ca ... intr-adevar .... asa crize de isterie cum face Darius nu prea au mai vazut :lacrimi:

musai sa-l filmez o data... cand se arunca pe jos si urla, si se rostogoleste, si da din picioare si maini , si se zbate... vaaiiii :nervi: sa va socati un pic si voi Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 16974

Laura,daca te consoleaza cu ceva asa e si noruta ta...daca ar fi amandoi intr-o casa...ar fi mare jale Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de ari05 Sam Mar 27, 2010 2:35 am

da... Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 611610 Teo ... nu vii sa stai la mine? macar sa fim doua nebune Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 611610 sa eu sigur ajung la nebuni de continua asa Darius Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de adriana Vin Mai 21, 2010 4:19 pm

noi am scapat de crizele de isterie,,,,, de fapt nici nu am avut prea multe, cand incepea sa tipe sau sa urle ca vrea ceva intai ii explicam de ce nu-i pot cumpara acel produs, daca continua cu tipete si urlete il luam din acel loc si tot nu ii cumparam si nici nu ii mai faceam pe plac, nu ii dadeam ce isi dorea, acum intelege cand ii spun ca ori nu avem bani, ori mai are acasa, sau ii cumpar maine sau saptamana viitoare, el nu mai face crize iar eu ma tin de cuvand si ii dau ceea ce si-a dorit
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mai 21, 2010 4:27 pm

este foarte bine sa ii explici
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de sandy Vin Mai 21, 2010 4:34 pm

foarte bine Adriana,asta trebuie sa vada copilul fermitate in hotarari astfel daca vede ca te-a induiosat face tot timpul,bravo
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 22, 2010 12:07 am

de obicei ii iau apropape tot ce isi doreste..... nu este zi sa nu ii cumpar cate ceva .... dar sunt dati chiar nu ii iau pentru ca vreau sa invete si sa stie ca poate chiar sunt zile cand nu putem sa ii cumparam anumite lucruri.....si atunci cand nu pot , nu vreau tipete si urlete
astazi de ex a vrut caise..... si i-am cumparat binenteles desi nu a fost prea cuminte in parc Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de sandy Sam Mai 22, 2010 12:56 am

asa e Adriana,cand e vorba de ceva ce isi doreste nu deschide bine gura si are,dar daca exagereaza si nu intelege atunci si eu schimb foaia...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 22, 2010 2:03 am

pai mi se pare normal sa le luam mai ales fructe..dar daca fac crize nimik,...nici o paine macar Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de sandy Sam Mai 22, 2010 2:41 am

da..da..stiu ca la teorie esti buna.. :lim:
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de elena Sam Mai 22, 2010 2:50 am

depinde de varsta..ca unuia mic degeaba ii explici, vorbesti cu turcii...o stiu din experienta..mai depinde si de copil..unii sunt foarte linistiti, intelepti, asa..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 22, 2010 2:55 am

de ce tanty la teorie?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de Maria Sam Mai 22, 2010 3:38 am

cred ca va puteti duce in loc la supernnany ,caci va pricepeti Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 22, 2010 11:01 am

ce tare esti maria..... intradevar la teorie toate suntem bune Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de sandy Sam Mai 22, 2010 2:11 pm

pai practica e mai grea...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de Maria Sam Mai 22, 2010 2:17 pm

eu am avut parte de copii linistitii,dar daca erau crizati,nu stiu ce faceam cu ei,cum procedam....
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 22, 2010 3:09 pm

dar si tu esti linistita....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Mai 22, 2010 3:11 pm

vai fetelor........eu nu stiu ce sa ma mai fac cu piciul meu.........cand ma duc cu el la cumparaturi.........si nu-i cumpar ce vrea el adica tot magazinul...........se tavaleste pe jos :nervi:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 22, 2010 3:16 pm

pai si tu ce faci? e si cam mic acum...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Mai 22, 2010 3:19 pm

ce sa fac teo..........il ridic de jos.........si face ca trenul............tipa........de mie si rusine de lume..........mie frica sa il iau la cumparaturi cu mine
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 22, 2010 3:20 pm

pai si ii dai ce vrea sau nu? nu ii explici ca nu are voie..si chestii din astea..? ca presupun c aintelege ce ii spui
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Mai 22, 2010 3:23 pm

intelege teo,dar este prea pic sa-si de-a seama........ca ceea ce face nu este bine.............de multe ori ii cumpar ce vrea numai sa nu tipe.......dar el pune in cos mai tot...........el le pune........eu le pun la loc.......si tot asa
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 22, 2010 3:26 pm

e greu..sunt asa de hoti..manipuleaza orice ...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Mai 22, 2010 3:29 pm

asa este teo...........este si prea mic........sper ca,cu timpul nu va mai face asa.
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii - Pagina 2 Empty Re: Cum calmezi crizele de isterie pe care le fac copiii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum