Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 7 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 7 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Mesaje scrise in forum - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Mesaje scrise in forum - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Mesaje scrise in forum

+10
elena
roxanik
Maria
teodoraion
sandy
mary24
ari05
madalina
STEF30IASI
adriana
14 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de Maria Vin Mar 26, 2010 12:01 am

madalina dar tu daca o vrei poti sa o faci,din cauza asta sunt topicurile specializate in religie,nu te opreste nimeni Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395
sa nu iti faci ganduri negre,poti posta unde vrei si ce vrei,ai si tu aceleasi drepturi ca si noi Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de madalina Vin Mar 26, 2010 12:10 am

multumesc foarte mult Maria si Sandy pentru cuvintele frumoase pe care mi le-ati adresat :pupd: :pupd: Mesaje scrise in forum - Pagina 3 750338
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de STEF30IASI Vin Mar 26, 2010 12:10 am

madalina , poti scrie in forum diverse topicuri ......totul e sa te uiti sa nu se repete ceea ce doresti tu sa scrii ......
deasemenea poti face comentarii la orice topic ....numai sa fie la obiect facute ......
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de madalina Vin Mar 26, 2010 12:13 am

STEF30IASI a scris:madalina , poti scrie in forum diverse topicuri ......totul e sa te uiti sa nu se repete ceea ce doresti tu sa scrii ......
deasemenea poti face comentarii la orice topic ....numai sa fie la obiect facute ......
ms Stef incerc sa fiu atenta sa nu se repete un lucru de 2 ori si binenteles ca o sa fiu scurta si la obiect,nu ma abat de la subiect Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 26, 2010 1:02 am

dragele mele se pare ca topicul care l-am deschis si ceea ce am scris sa inteles gresit.....
madalina eu nu am spus nimanui sa nu scrie in forum....sau sa nu scrie mesaje scurte.....nu am interzis nimanui sa nu deschida topicuri sau sa posteze tot felul de mesaje, poezioare, cantecele si alte informati de pe google.....chiar si eu am facut-o de multe ori.....eu nu inteleg de ce te-ai simtit vinovata ca ai postat ....te rog sa nu fi suparata si sa faci si sa scri in forum ceea ce crezi si iti face placere.....eu nu vreau ca voi sa intrati doar in cafenea si atat ci sa scrieti in tot forumul in topicuriule care va intereseaza Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mar 26, 2010 1:25 am

madalina poate oi fi vazut ca am unit eu mesajele de la rugaciuni....ins anu a fost rauvoit...pur si simplu era mai bine sa fie toate intr-un mesaj...

trebuie sa intelegeti ca forumul este pt voi ...si voi ne sunteti dragi..poate uneori sunt probl...suntem incordate si nu intelegem corect ceea ce scriem..dar daca noi comunicam sigur ne vom intelege Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de ari05 Vin Mar 26, 2010 1:27 am

Madalina, sper ca nu m-ai inteles gresit Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395 in legatura cu subiectele legate de religie ... nu am zis sa nu scrii despre asta...
ei, ca mie nu-mi plac, sau ca nu le consider potrivite e alta problema, cum ziceam mai devreme, cred ca sunt singura de aceasta parere... :facre cu ochiul

si hai sa-ti zic si de ce... pe un alt forum unde intram mai demult s-a ajuns k in loc de forum pt mamici, unde se discutau despre tot felul, copii, familie, etc... s-a ajuns sa predomine discutiile legate de religie... dk scriam ceva, legat de soacra, sot, sau mai stiu eu ce... hop !!! sarea cate una sa ma indoctrineze :nervi: sa ma duc la biserica, sa ma rog, sa fiu mai buna, sa fiu mai toleranta, indulgenta, bla bla...... pai lasa-ma frate cu bisericile, ca stiu eu ce sa fac, nu trebuie sa=mi spuna X si Y sa ma duc la biserica sau sa ma rog ... si de aici au inceput scandaluri in toata regula pe acel forum, de s-a lasat cu banari si blocari de conturi ...
acum, nu vreau sa zic ca aici se va ajunge si la noi , NUUUU !!! DD fereste !!! doar ti-am zis dc am eu parerea asta despre acest gen de subiecte :zambet larg:
in concluzie, tu poti scrie linistita despre ce vrei, unde vrei Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395
pupici !!! :pupd:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mar 26, 2010 1:36 am

pai sa te duci cuscra la biserica Mesaje scrise in forum - Pagina 3 611610 acum sar eu pe tine sa te indoctrinez Mesaje scrise in forum - Pagina 3 369508

madalina eu o sa citesc ..daca te uiti la religie eu am creat multe topicuri acolo ...acum ..dac ane limitam la a scrie a colo e ok..eu asa am inteles de la adriana..sa scriem acolo dar sa nu scriem peste tot
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 26, 2010 1:37 am

hai ca tot sa deschis discutia asta....si suntem offff rau de tot...dupa ce ca aveam o parere super proasta despre popi...ieri unu iar mi-a inselat increderea....am vb cu el sa vina sa imi faca sfestanie....trebuia sa vina la ora 6....ajung acasa la ora 4...pun repede fac ordine dau iar cu aspiratorul spal pe jois....desi facusem cu o zi inainte ....dar se facuse la loc....termi\n totul pana la 6 pregatesc masa pun tot ce trebuie pe ea si astept.....si astept.....si astept....la ora 19.45 ma suna nevasta popi si imi spune ca nhu mai vine ca a re alta treaba.....va imaginati ce am simtit?....a cazut casa pe mine in acel moment....si vorbind serios chiar a cazut o parte din biblioteca si televizorul la cativa milimetri de gabita....chiar in timp ce vorbeam cu preoteasa el a tras foarte tare de un sertar albiblioteci si sa desprins acel raft unde era televizorul....au cazut gramada....la lovit la ochi dara daca era 2-3 mm mai in stanga cadea tv-ul pe el....binenteles ca sa dus naibi televizorul astazi am dat 70 ron ca sal faca....asa ca asta este fetelor cu popi....acesti oameni pentru mine nu exista.....eu am credinta mea in doamne doamne...nu in biserica, nu in popi....o rugaciune spusa in mintea mea si doamne ajuta !!!!. pentru mine este suficient!!!!!
scuzati daca vor fi greseli de ortografie...dar ma apuca nervi cand imi amintesc
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mar 26, 2010 1:40 am

m-a bufnit rasul ca a cazut casa pe tine..dar apoi mi-am inchipuit ce nervi ai avut din cauza lui....asa e adriana ..in oameni nu te poti increde....ei gresesc..oricine te poate dezamagi Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de ari05 Vin Mar 26, 2010 1:40 am

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 611610 nici o sansa cuscra
nu e vb ca nu sunt credinciosa, dar nu-mi place sa mi se tot spuna ce sa fac, cand sa ma duc la biserica, cand sa ma rog, etc Mesaje scrise in forum - Pagina 3 369508 ca nu sunt preoteasa.. sau maicuta de la manastire Mesaje scrise in forum - Pagina 3 611610

scz de off-topic Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de Maria Vin Mar 26, 2010 1:42 am

fetelor aveti grija ca sunteti off topic Mesaje scrise in forum - Pagina 3 611610 Mesaje scrise in forum - Pagina 3 611610 Mesaje scrise in forum - Pagina 3 611610
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 26, 2010 1:43 am

suntem off topic rau maria Mesaje scrise in forum - Pagina 3 377534
teo dupa cum am spus nu a cazut casa pe mine ci biblioteca pe gabita Mesaje scrise in forum - Pagina 3 955206
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de ari05 Vin Mar 26, 2010 1:44 am

Adriana, ... na, ce sa zic... naspa Mesaje scrise in forum - Pagina 3 740747 saracul Gabita... bine ca nu a cazut direct pe el, DD fereste ...
si exact la fel sunt si eu ... am eu ce am cu preotii, bisericile... prefer sa tin pt mine credinta, ce cred, etc... in fine... nu stiu dk s-a inteles ce am scris, ca sunt incoerenta acum, de la atata alergatura...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mar 26, 2010 1:58 am

gata STOP off topic Mesaje scrise in forum - Pagina 3 369508
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 26, 2010 4:01 am

madalina a scris:multumesc foarte mult Maria si Sandy pentru cuvintele frumoase pe care mi le-ati adresat :pupd: :pupd: Mesaje scrise in forum - Pagina 3 750338

cu mare drag Mada(sper sa nu te superi ca-ti spun asa...)asta-i adevarul ca nuai gresit cu nimik...si rugaciunile ce le-ai scris,mie mi-au placut tare mult,nu tuturor ne place aceleasi lucruri,dar sunt si mamici carora le plac Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395 si sa mai scrii Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395 tot ce vrei Mesaje scrise in forum - Pagina 3 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 30, 2011 4:59 pm

pierdut mesaj,daca-l gasiti intr-un loc nepotrivit,anuntati expeditorul Mesaje scrise in forum - Pagina 3 199844 Mesaje scrise in forum - Pagina 3 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de adriana Mier Noi 30, 2011 5:33 pm

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 199844 maria cred ca se va gasi repede mesajul , nu mai sunt multe subiecte pe care se discuta!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de Maria Mier Noi 30, 2011 7:35 pm

glumeam Adriana Mesaje scrise in forum - Pagina 3 199844 intrebam daca sunt liberi si vineri copii pe la voi....dar nu stiu unde l-am postat sau nu sa inregistrat pana la urma Mesaje scrise in forum - Pagina 3 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de adriana Joi Dec 01, 2011 1:02 am

da maria am citit in cafenea ca l-ai pierdut Mesaje scrise in forum - Pagina 3 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Mesaje scrise in forum - Pagina 3 Empty Re: Mesaje scrise in forum

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum