Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 2466r05Ady.Biju

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 2quni4z hmshop.wordpress.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Wkpzltartizele.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Kaqpztbratari magice



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 69m8w9 Shop/candles



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 2moa4jsbiosens.ro



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 2ef53k2reginamaria.ro



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Plante si copaci pentru gradina

+20
paul_A
ari05
sandy
muraru raluca
flo09
panky(Laura)
elena_florescu
alinapopa1969
nestian
monica_2008
teodoraion
Maria
mona_mami
anuta22
pupkiss
ioanamanuela76
STEF30IASI
elena
roxanik
adriana
24 participanți

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Mar 03, 2010 11:46 pm

va asteptam sa va laudati cu florile ...cand o sa puteti ....
:pupd: :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Vin Mar 05, 2010 2:01 pm

sa se duca odata iarna asta si sa-mi pot pune in aplicare gandurile pentru gradina din spate! abia astept sa-mi vina catalogul de la Bakker ... sunt sigura ca voi avea alte idei, la cate minunatii sunt acolo! sa ma tina buzunarele numai! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 611610
:noroc2: :noroc2: :noroc2:
:3 incantare :3 incantare :3 incantare :3 incantare :3 incantare
:noroc2: :noroc2: :noroc2:
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 477190 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 477190 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 477190 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 477190 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 477190 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 477190
:noroc2: :noroc2: :noroc2:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de sandy Mar Mar 16, 2010 8:07 pm

mie imi plac micsunelele,foarte mult,,,dar sa nu le ingrijesc eu,,,imi place sa le vad si atat
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de ari05 Mar Mar 16, 2010 8:08 pm

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 199844 ei na sandy... cum asa?

cand va fi gata casa... o s am si eu gradina... adik nu prea cred ca imi voi pune flori.. ci copacei... arbusti... astia imi plac... florile... hhmmm... mai greu Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 1:53 am

spun adevarul Laura,,ce vrei sa spun ca-s "despina gospodina"si sa nu fiu? Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de adriana Mier Apr 07, 2010 1:20 pm

aici suntem la tara ...in gradinita cu flori

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de sandy Mier Apr 07, 2010 1:29 pm

ce frumoasa gradinita
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de adriana Mier Apr 07, 2010 1:31 pm

da sandy....imi place mult primavara, este plina de flori, zambile, ghiocei, narcise lalele....toate florile de primavara....si in special foarte multi trandafiri...pusi de mine!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de elena Sam Apr 17, 2010 2:44 pm

Foarte frumoasa gradinita Adriana. Imi plac muult toate florile de primavara, am si eu, dar putine, cateva din toate...Am si niste crini printre altele, arata frumos, dar au un miros taare urat, ia uitati
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]ii am in gradina din spate, unde pun legume, acolo i-am gasit de fapt...aveau bunicii sotului o gradininita frumoasa acolo..eu am mai mutat din ele...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]floricele din gradina
Are matusa mea o gradinita plina cu lalele, o frumusete, trebuie sa imi fac timp sa merg sa le fac poze copiilor acolo, sunt superbe..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de adriana Sam Apr 17, 2010 7:17 pm

foarte frumoaseeeee....crini sunt chiar superbi elena....asteptam pozici in gradina cu lalele Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de elena Dum Mai 02, 2010 3:37 am

gata, am ajuns pana la urma, ca sunt pe trecute lalelele rosii, pe urma ii infloresc cele galbene, eu m-am imbolnavit cand le-am vazut ce frumoase sunt
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de paul_A Dum Mai 02, 2010 7:13 pm

waw sunt super, o frumusete...iti sar in ochi de la distanta :trosu:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de elena Lun Mai 10, 2010 10:16 pm

da, suuper arata gradinita..
am si eu cateva lalele..\
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
doua colturi din gradinita mea cu flori..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de Maria Lun Mai 10, 2010 10:19 pm

ce frumos de voi caci aveti gradina Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 693395
sunt minunate lalelele :lroz: :lroz: :lroz:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de elena Lun Mai 10, 2010 10:22 pm

da, e super sa ai o gradina cu flori...dar este si foarte multa munca... Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 693395
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de Maria Lun Mai 10, 2010 10:25 pm

imi dau si eu seama ca este multa munca Elena dar si te bucuri de frumusetea lor Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 693395
Elena si eu am crescut la tara si stiu ce inseamna munca in gradina Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Mai 10, 2010 10:37 pm

foarte frumoase sunt lalele..........arata super gradina Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 693395
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de paul_A Lun Mai 10, 2010 11:08 pm

sunt foarte frumoase Elena, si mie imi plac mult lalelele si trandafirii [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de adriana Mar Mai 11, 2010 1:41 am

sunt superbe elena....imi plac foarte mult....mi-ar place si mie sa am o astfel de gradina
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de adriana Mier Iun 16, 2010 5:48 pm

o floare foarte frumoasa la matusa mea in gradina

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Vin Iun 18, 2010 12:18 pm

E superba floarea, Adriana! Si mie imi place mult! Dar acum mi-e DISTRUSA gradina! Am muncit si investit vreo 7 ani la ea ... si in cateva luni totul s-a ruinat! Of, muncitorii astia nu pot sa lucreze fara sa strice! Pur si simplu aruncau totul peste flori! Am tot trimis doamnei invatatoare flori, inca din primavara, ca s-a speriat de ce atatea! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 377534 Pana i-a explicat Adela ca cica "mama nu rupe niciodata flori din gradina, doar acum ca decat sa le strice muncitorii mai bine le rupe si le da altcuiva"! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 257143

Sper sa mai am puterea (si financiar, bineinteles) sa mi-o refac din nou, poate altceva decat ce a fost!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de adriana Mar Iun 22, 2010 12:13 pm

imi pare tare rau mona.... eu sunt sigura ca vei reusi sa o refaci.... Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mofturaki Lun Apr 04, 2011 5:00 pm

mamicutelor, aveti careva ideea cum se numeste aceasta floare? am vazut-o la o casa, era foarte inalta , copac... si cu florile astea superbe! nu stiu cum o cheama ...stie careva?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

tare mult mi-ar place sa am si eu in curte un copacel din asta, si nu stiu unde sa-l gasesc Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 740747
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de adriana Lun Apr 04, 2011 5:04 pm

ioana matusa mea are o planta ca asta , sincer nu stiu cum se numeste , este intradevar foarte frumoasa .... ma uit cand ajung pe la curte pe la ea daca are ceva pui si iti trimit !
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de teodoraion Lun Apr 04, 2011 5:19 pm

si noi cautam de mult dar nu se prinde decat cu radacina, nu merge altoi
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 5 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum