Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 2466r05Ady.Biju

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 2quni4z hmshop.wordpress.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Wkpzltartizele.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Kaqpztbratari magice



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 69m8w9 Shop/candles



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 2moa4jsbiosens.ro



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 2ef53k2reginamaria.ro



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Plante si copaci pentru gradina

+20
paul_A
ari05
sandy
muraru raluca
flo09
panky(Laura)
elena_florescu
alinapopa1969
nestian
monica_2008
teodoraion
Maria
mona_mami
anuta22
pupkiss
ioanamanuela76
STEF30IASI
elena
roxanik
adriana
24 participanți

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de flo09 Lun Ian 04, 2010 4:10 am

imi pare rau dar la mine curtea este mica si nu am decat un mar mic,trandafirisimulte flori dar sunt a lui soacra mea
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Ian 04, 2010 2:03 pm

flo09 a scris:imi pare rau dar la mine curtea este mica si nu am decat un mar mic,trandafirisimulte flori dar sunt a lui soacra mea
dar te poti bucura si tu de ele! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Joi Ian 07, 2010 12:04 am

mai e putin si prin martie se ivesc lalelele!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de alinapopa1969 Joi Ian 07, 2010 1:51 am

ioanasimona_pop a scris:mai e putin si prin martie se ivesc lalelele!
Abia astept! :pupicei: Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 364497
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Vin Ian 08, 2010 2:33 pm

si eu! mai ales ca, ieri, sotul mi-a dat o veste grozava! renovam casa (nu mai facem pe cea planificata - hartii, asteptari, avize, bla, bla, bla), iar bucataria va fi in fata gradinii mici unde am lalelele si lililiacul. e locul pe care mi l-am dorit mereu sa fie bucatarie: spatios (vreo 25 mp), lumina, florile mele preferate .... si multe altele!!! e super! :lroz: :lroz: :lroz: :lroz: :lroz:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Ian 08, 2010 2:53 pm

super Mona! Cred ca abia astepti! :pupicei:
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Vin Ian 08, 2010 2:58 pm

cred ca iti dai seama! si ce a fost asta noapte in capsorul meu .. idei-idei ... pentru fiecare coltisor!
:2 omuleti dans Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 85035 :2 omuleti dans Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 85035
:3inim: :3inim: :3inim:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de alinapopa1969 Vin Ian 08, 2010 3:17 pm

ioanasimona_pop a scris:cred ca iti dai seama! si ce a fost asta noapte in capsorul meu .. idei-idei ... pentru fiecare coltisor!
:2 omuleti dans Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 85035 :2 omuleti dans Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 85035
:3inim: :3inim: :3inim:
Te cred! si eu fac asa! desenez scheme, planuri, colorez! Radu zice da la tot ce-i propun... Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395 Atat doar ca nu ne putem permite tot ce visez eu ziua...cu ochii deschisi! :pupicei:
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Joi Ian 21, 2010 2:53 pm

mi-au iesit ghioceii in curte! pacat ca nu pot sa mai pun poze pe rabla mea de calculator! sunt asa de dragalasi! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de Maria Joi Ian 21, 2010 2:55 pm

oare nu ingheata Mona caci e tare frig?[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Joi Ian 21, 2010 2:57 pm

nu maria! sunt o curiozitate ghioceii ... cel putin pentru mine .... plapanzi .... si stau in zapada fara sa inghete ....
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de muraru raluca Joi Ian 21, 2010 3:01 pm

si mie imi plac ... stau sub zapada si nu ingheata....au caldura de la sol

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mar Ian 26, 2010 1:37 pm

am primit zilele trecute niste ghiocei! a doua zi dimineata cand m-am trezit ninsese si am crezut ca visez!...nu-mi venea sa cred! urasc iarna!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Mar Ian 26, 2010 1:46 pm

cred ca aucm cu frigul asta ... mai sunt si altii carora nu le place iarna!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Feb 27, 2010 7:11 pm

Mona, mai e putin! Si vine primavara! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 364497
Abia astept! Lalele, zambile, ghiocei! Pomi infloritzi! Iti dai seama? !!!!! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Sam Feb 27, 2010 8:40 pm

abia astept si eu! in gradina deja sunt de vreo 5-7 cm lalelele si narcisele! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Mier Mar 03, 2010 9:01 pm

mi-am comandat astazi catalogul bakker ... vreau sa-mi amenajez gradina din spate ... sper sa reusesc ... cu finantele stau prost .... dar ma descurc eu cumva!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Mar 03, 2010 9:06 pm

Cum imi repar masina, cum dau o fuga la tara! Off! Abia astept! :lroz: :lroz: :lroz: :lroz: :lroz:
Ar fi iesit si ale mele? Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 407405
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Mier Mar 03, 2010 9:11 pm

sunt sigura ca au iesit! :3 incantare :3 incantare :3 incantare brandusele imi sunt inflorite, doar cele galbene! urmeaza si celelalte ... dar mai tarziu ca le am in spatele casei si au umbra ...
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de Maria Mier Mar 03, 2010 9:13 pm

ioanasimona_pop a scris:sunt sigura ca au iesit! :3 incantare :3 incantare :3 incantare brandusele imi sunt inflorite, doar cele galbene! urmeaza si celelalte ... dar mai tarziu ca le am in spatele casei si au umbra ...
ce fericite trebuie sa fiti cu gradinile voastre cu flori Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395 sa va bucurati de ele si de flori :lroz: :lroz: :lroz:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Mar 03, 2010 9:16 pm

ioanasimona_pop a scris:sunt sigura ca au iesit! :3 incantare :3 incantare :3 incantare brandusele imi sunt inflorite, doar cele galbene! urmeaza si celelalte ... dar mai tarziu ca le am in spatele casei si au umbra ...
Mona, poze neaparat! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395

Maria a scris:
ioanasimona_pop a scris:sunt sigura ca au iesit! :3 incantare :3 incantare :3 incantare brandusele imi sunt inflorite, doar cele galbene! urmeaza si celelalte ... dar mai tarziu ca le am in spatele casei si au umbra ...
ce fericite trebuie sa fiti cu gradinile voastre cu flori Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395 sa va bucurati de ele si de flori :lroz: :lroz: :lroz:
Multumim Maria! Chiar e o fericire! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395 Eu mi-s asa mandra de gradina me...
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de Maria Mier Mar 03, 2010 9:17 pm

alinapopa1969 a scris:
ioanasimona_pop a scris:sunt sigura ca au iesit! :3 incantare :3 incantare :3 incantare brandusele imi sunt inflorite, doar cele galbene! urmeaza si celelalte ... dar mai tarziu ca le am in spatele casei si au umbra ...
Mona, poze neaparat! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395

Maria a scris:
ioanasimona_pop a scris:sunt sigura ca au iesit! :3 incantare :3 incantare :3 incantare brandusele imi sunt inflorite, doar cele galbene! urmeaza si celelalte ... dar mai tarziu ca le am in spatele casei si au umbra ...
ce fericite trebuie sa fiti cu gradinile voastre cu flori Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395 sa va bucurati de ele si de flori :lroz: :lroz: :lroz:
Multumim Maria! Chiar e o fericire! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395 Eu mi-s asa mandra de gradina me...

Va cred,este minunat sa ai un colt verde numai al tau :pupd:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Mier Mar 03, 2010 9:21 pm

alinapopa1969 a scris:
ioanasimona_pop a scris:sunt sigura ca au iesit! :3 incantare :3 incantare :3 incantare brandusele imi sunt inflorite, doar cele galbene! urmeaza si celelalte ... dar mai tarziu ca le am in spatele casei si au umbra ...
Mona, poze neaparat! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395

Maria a scris:
ioanasimona_pop a scris:sunt sigura ca au iesit! :3 incantare :3 incantare :3 incantare brandusele imi sunt inflorite, doar cele galbene! urmeaza si celelalte ... dar mai tarziu ca le am in spatele casei si au umbra ...
ce fericite trebuie sa fiti cu gradinile voastre cu flori Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395 sa va bucurati de ele si de flori :lroz: :lroz: :lroz:
Multumim Maria! Chiar e o fericire! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 693395 Eu mi-s asa mandra de gradina me...
of, alinush draga ... cum sa fac poze! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 955206 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 955206 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 955206 nu le pot pune pe rabla mea de calculator! nu mai pot posta nicio poza! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 955206 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 955206 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 955206 :lacrimi: :lacrimi: :lacrimi:
o sa-mi iau calculator mai incolo ... insa acum sunt alte prioritati in familie ... ma rezum doar la scris ... ca daca imi scot cablurile din mufe ... dezastru ... si mai bine le las asa cum sunt ... si de praf imi e teama cand sterg! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 955206 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 955206 nu risc! altfel nu mai pot sta pe forum! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 9955 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 9955 Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 9955 btaia e pentru fetele mele autoarele stricarii calculatorului! :bataie: :bataie:
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de alinapopa1969 Mier Mar 03, 2010 9:25 pm

Tu fa-le poze! Le vedem ...mai tarziu! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 377534
Poate nu infloresc, inca o data, pana iti iei calculator nou! Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 377534
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de mona_mami Mier Mar 03, 2010 9:29 pm

oricum fac poze ... doar Adelei ii plac pozele langa flori! :noroc2: :ghiveci cu flo :3 incantare :noroc2: dar pana imi cumpar mai dureaza ... Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 407405
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Plante si copaci pentru gradina - Pagina 4 Empty Re: Plante si copaci pentru gradina

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum