Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 2466r05Ady.Biju

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 Kaqpztbratari magice



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 69m8w9 Shop/candles



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 2moa4jsbiosens.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 2ef53k2reginamaria.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

+32
swe
cecilia_7625
alinagherman
Gianina
Raluca30
narcy
lilia
jolinutza
raruta
scumpetea
mofturaki
mona_mami
elena
paul_A
muraru raluca
roxanik
radumihaela36
Crina
mary24
anka9mai
madalina
marccora
roxana ,mamica finuta
STEF30IASI
Maria
sandy
adriana
brigitta
panky(Laura)
tit.ioana
ari05
teodoraion
36 participanți

Pagina 43 din 43 Înapoi  1 ... 23 ... 41, 42, 43

In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Aug 22, 2011 2:32 am

a...tacut si a facut Anka...zi si tu nu merita sa divortez de ea?
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de ioanna Lun Aug 22, 2011 2:44 am

eu sincer am fumat o singura data, o singura tigara la 20 de ani si de atunci AMIN!!! mi-a fost in seara aia rau de numa si gata...am promis ca numai pun gura pe tigari si asa a fost!!!! s-a terminat cu ele....atatia bani irositi degeaba....in plus si sanatatea asta , nu-i de joaca cu ea, dar stiu cum e!!! il am exemplu clar pe sot....o data ce te apuci de ele si cu cat fumezi mai mult, cu atat e mai greu sa le lasi!!!! dar sunt foarte daunatoare si sincer ma bucur ca nu am cazut in capcana lor....
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Aug 22, 2011 2:52 am

Doamne da-i si ADrianeiiiiiiiii.amin.
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de ioanna Lun Aug 22, 2011 3:00 am

ufff....chiar acum vorbeam cu sotul de banii cheltuiti pe tigari, si cu banii aia am putea face altceva, sa le luam copiilor ceva, de exemplu! dar e f greu sa te lasi...el fumeaza de vreo 10 ani...a mai incercat dar din pacate nu a reusit!!
dar totusi...a zis ca mai incearca...ptr ca se pare ca tigarile astea nenorocesc cat mai multa lume....atat la partea cu sanatatea cat si la cea cu banii!! iar la partea cu banii se pare ca o luam din ce in ce mai rau asa ca necesita o schimbare radicala.....i-am zis ca ii voi fi si eu alaturi, ii trebuie mai ales vointa, vointa proprie, si dupa vin si celelalte, asa ca ptr toata fumatoarele e valabil asta!!!! vointa e cheia....
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Aug 22, 2011 3:18 am

cu rugaciune a incercat? sa citeasca Biblia si sa se roage sincer si eu ii garantez ca va scapa.
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de mofturaki Lun Aug 22, 2011 3:40 am

e greu sa te lasi de fumat..dar sincera sa fiu, ma apuca asa un dor sa trag o pipa.... La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de anka9mai Lun Aug 22, 2011 12:03 pm

teodoraion a scris:a...tacut si a facut Anka...zi si tu nu merita sa divortez de ea?
chiar nu m`am asteptat la asta...
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 22, 2011 1:00 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844 ce comice sunteti fetele ,,,,, doar stiti bine ca le las iar ma apuc , iar le las si tot asa ...... asta este viata , fiecare are cate un viciu , al meu este asta!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de ioanna Lun Aug 22, 2011 6:19 pm

sotul meu, obisnuit ca in fiecare dimineata sa fumeze...azi cand si-a baut cafeaua n-a fumat...m-am bucurat mult!!
l-am sunat la servici si mi-a zis ca a tras o pipa...dar...totusi...e un pas mare...incearca sa se abtina!!
Doamne ajuta-l...
cuscra sincer eu am fost cea care m-am rugat sa scape de acest viciu!!...dar lasa ca il pun si eu la punct La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 869129
Adriana...ai dreptate!!...dar vezi tu...mai importanta este sanatatea ta si banii tai!!...imi imaginez cat de greu este sa scapi de ele...dar...tare daunatoare sunt!!... La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 869129
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Mar Aug 23, 2011 12:26 am

Mofturoaso nici in gluma sa nu zici ca te apuca dorul!!
Adriana, ma faci tu sa ma rog sa iti fie rau de la ele, vorbesc serios...o sa te pun pe lista de rugaciune ca nu se mai poate.
Ioana, eu am vb ff serios cu rugatul , dar ar fi ideal sa vrea si el si sa se roage, poate vi se pare ciudat dar e adevarat, cunosc oameni care dupa o rugaciune NU au mai putut pune tigarea in gura, de asemenea cunosc personal oameni care aveau cancer si doctorii le mai dadeau cateva luni, si ne-am rugat cu toata biserica si acum dupa ani de zile sunt sanatosi si doctorii au fost nevoiti sa recunoasca ca au de-a face cu o putere mai mare .....Dumnezeiasca... trebuie doar sa CREZI!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Mar Aug 23, 2011 12:33 pm

da , nu stiu ce sa zic teo , roagate pentru mine poate scap de acest viciu La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de ioanna Mar Aug 23, 2011 1:25 pm

Cuscra ne-am gandit si la optiunea cu un preot, Bibilia...o sa incercam, speram sa dea rezultate!!...
avatar
ioanna
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41
Joburi/Distractii : in special familia

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Maria Joi Oct 20, 2011 8:17 pm

ce liniste este pe aici,nu mai fumeaza nimeni,caci nu este fum pe aici,doar aer curat incantare incantare incantare
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Elena23 Joi Oct 20, 2011 8:43 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844 La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844 m-ai facut sa rad Maria!!
Elena23
Elena23
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 21, 2011 1:26 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844 vai maria va este dor de putin fum????? :fumatoare:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de swe Vin Oct 21, 2011 1:26 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844 pai la acest topic trebuia alt subiect ca de exemplu ESTI FUMATOR TRECI AICI LA PURICAT :fumatoare:
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Maria Vin Oct 21, 2011 1:45 pm

nu imi era dor de fum Adriana,dar vorba Tinei,nu mai avem pe cine purica La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de alinagherman Vin Oct 21, 2011 2:14 pm

cred ca fetele nu mai au timp sa treaca si pe aici dar mai fumeaza...
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de adriana Vin Oct 21, 2011 10:52 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844 cum de le sti tu alina pe toate La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844 daca nu mai trecem pe aici nu mai dam de banuit
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Maria Sam Oct 22, 2011 12:45 am

cred ca fumati mai mult de nu mai aveti timp sa treceti pe aici sau nu? La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri  !!! (4) - Pagina 43 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de teodoraion Sam Oct 22, 2011 2:58 am

hmmmm..ADRIANA!!!!!!!!!!!!??
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: La o tigara virtuala (topic pazit de adriana) , aveti grija de bani vostri !!! (4)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 43 din 43 Înapoi  1 ... 23 ... 41, 42, 43

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum