Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 14 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 14 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 2466r05Ady.Biju

 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 2quni4z hmshop.wordpress.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 Wkpzltartizele.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 Kaqpztbratari magice



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 69m8w9 Shop/candles



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 25h2tfs art3lier.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 2moa4jsbiosens.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 2ef53k2reginamaria.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

+17
Gianina
bebelusha18
roxana ,mamica finuta
elena
muraru raluca
anka9mai
crina_oc
mofturaki
scumpetea
amalia-carmen
adriana
celina74
paul_A
sandy
Maria
teodoraion
mona_mami
21 participanți

Pagina 23 din 24 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Urmatorul

In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mar 21, 2011 2:05 am

 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 869129 am tot respectul si dragostea pt voi :ghiocei2: va multumesc c ama intelegeti si promit sa ma revansez fata de voi
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mar 21, 2011 2:44 am

chiar asa mai anka..noi avem tot respectul ca iti consumi timpul si banii fara sa ai nici o obligatie!  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 674973  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 218747  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 594984  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 689707  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 855316  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 999503  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mar 21, 2011 2:46 am

cuvantul PRIETENIE e mai mult decat o obligatie pt mine :ghiocei2: iar voi sunteti prietenele mele dragi....cum nu ne putem petrece timpul in fata unei cafele adevarate macar atat sa pot face pt voi si sufletele voastre bune  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 869129
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mar 21, 2011 2:53 am

esti minunata draga mea prietena!  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 251805
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mar 21, 2011 2:55 am

 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 869129 fara voi nu as fi nici 1 %  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 867249  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 867249
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 21, 2011 4:31 am

esti mult Anka!!..te pupam!!..off cuscra...cum sa nu te anunt..!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de lilia Lun Mar 21, 2011 5:03 am

vai fetelor vine pastele si voi tot cu vremea colindelor sunteti?  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 199844
lilia
lilia
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Lun Mar 21, 2011 2:02 pm

poate colindam si de Paste...schimbam traditia :3345:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de adriana Lun Mar 21, 2011 3:49 pm

vai fetele ce cuvinte frumoase sau spus ....m-au emotionat pana la lacrimi  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 869129  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 869129  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Mar Mar 22, 2011 5:55 pm

 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 869129 si eu toate fetele....spune cineva o colina cu iepuras?  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 23, 2011 2:32 am

stai sa ma linistesc putin sa-mi vina inspiratia  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 199844
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Sam Mar 26, 2011 2:19 am

fetele , eu nici saptamana asta nu am primit coletul si nici nu-l voi primi
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 740747
postarita mi-a trimis vorba ca daca fac reclamatie vq spune si ea ca eu nu am fost 6 luni de zile acasa si a fost nevoita sa-i dea alocatia altcuiva, iar daca mai plec nu mai da alocatia la nimeni... :ninja:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de adriana Sam Mar 26, 2011 2:36 am

nu pot sa cred , ce nesimtita, clar ca la ea a ramas coletul , ca mic bonus ca da alocatia altcuiva
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Sam Mar 26, 2011 3:11 am

pai nu-i ajungea ca pe fiecare luna ii lasa cate 10 lei..??
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de mofturaki Sam Mar 26, 2011 3:18 am

vai ce nesimtita! fara cuvinte...!
mofturaki
mofturaki
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 49
Joburi/Distractii : www.isc.ro http://my.oriflame.ro/310365

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 26, 2011 3:06 pm

ce nemernica ...asta trebuie caftita!!...pai e clar santaj!!...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 26, 2011 3:21 pm

pune-o la punct ca tot ea e de vina ca i-a dat altcuiva alocatia..in plus a luat spaga sa i-o dea,,,deci tot in dezavantajul ei este!!...te santajeaza si si-a insusit niste colete cre nu-i apartineau,nu o lasa asa,,ca asa iti va face mereu..reclama-o direct la politie..si apoi si la posta!!...asta e sfatul meu...ca varianta ptr alocatie e sa iti vina direct pe card!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de narcy Sam Mar 26, 2011 9:59 pm

nu-mi vine sa cred cate se intampla....un rau il facem foarte repede...sunt deacord cu sandy ar tebui sa faci sa-ti alocatia pe card..
narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 26, 2011 11:37 pm

da,Narcy...in cazul asta chiar ar trebui o reclamatie,ptr ca mai si santajeaza,si mai ales ca sigur va mai face..eu stiu astfel de cazuri!!de aceea eu spun ca e cazul de o reclamatie!...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Lun Mar 28, 2011 12:34 am

nu imi place sa ma bag in gura ei si la toata lumea din sat
in plus astept niste acte de-ale sotului din Franta, nu vreau sa ma pun rau cu ea ca apoi chiar nu mi le mai da...asta e...  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 23 407405
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 28, 2011 12:44 am

faci cum consideri,ea oricum va putea profita,si sa ti dea doar ce ii convine!!..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mar 28, 2011 1:05 am

despre ce alocatie vorbesti Florina? cum sa hotarasca postasul cui sa o duca??? 1278
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 28, 2011 2:00 pm

eu am avut o problema cu diriginta postei de aici..acum vreo 5 ani...i-am facut reclamatie,si la posta si la politie,dupa acea reclamatie,s-a schimbat total,...imi aducea prenatalul la timp,,.,si tot ce era pe numele meu...si nu am avut ceva grav ca tine..,ma enerva ca in contract scria ca banii trebuie sa-i primesc maxim pe 11...si eu intrebam pe 23-24..si ma ametea...cu prostii....asa ca i-am fc reclamatie...dupa aceea pe 10 aveam banii acasa/...cuscra tu faci cum crezi...dar eu spun ca gresesti....
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mar 28, 2011 5:03 pm

eu in locul tau as lua masuri Florina
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mar 28, 2011 5:40 pm

eu tot nu am inteles despre ce este vb....despre ce alocatie...oricum sper ca Florina sa nu lase lucrurile asa cum sunt acum..
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 24 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum