Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 2466r05Ady.Biju

 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 2quni4z hmshop.wordpress.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 Wkpzltartizele.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 Kaqpztbratari magice



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 69m8w9 Shop/candles



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 25h2tfs art3lier.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 2moa4jsbiosens.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 2ef53k2reginamaria.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

+17
Gianina
bebelusha18
roxana ,mamica finuta
elena
muraru raluca
anka9mai
crina_oc
mofturaki
scumpetea
amalia-carmen
adriana
celina74
paul_A
sandy
Maria
teodoraion
mona_mami
21 participanți

Pagina 24 din 24 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24

In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 28, 2011 7:02 pm

alocatia i-a dat-o bunicilor cand ei erau in Franta!!,contra sumei de 10 lei..si cu asta o santajeaza,ca spune si ea daca cuscra va face reclamatie ptr coletele..disparute "misterios"...si a spus ca daca va mnai pleca nu i va mai da alocatia..desi exista varianta card..sau notarial imputernicire...am inteles ca cuscra nu va face reclamatie!!..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de adriana Lun Mar 28, 2011 9:15 pm

mare pacat ....sa te lasi santajata de o amarata de postarita , doamne nu pot sa cred ce bataie de joc!!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Mar Mar 29, 2011 9:20 pm

ideea e ca mie nu-mi place sa ma bag in chestii din astea cu reclamatie la politie si asa mai departe...oricum reclamatia nu cred ca trebuie sa o fac eu, ci expeditorul numai ca eu nu vreau sa am nici un fel de discutie din asta cu nimeni, nu e vorma de santaj, pur si simplu nu-mi face placere sa ma complic si sa ma stie toata lumea aici ca i-am facut reclamatie postaritei
cel mai mult nu vreau sa fac, pentru ca astept niste acte importante di Franta si nu se pune problema sa nu le primesc , ar fi foarte grav
nu stiu daca ma intelegeti, sau daca ma crdeti, oricum mi se pare ca intr-un fel sau altul se da vina pe mine...
O rog mult pe Mona sa nu mai puna inca o data coletul la posta , imi pare sincer rau ca l-a pus degeaba  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 30, 2011 12:00 am

nici vorba..ti se pare asa cum ai spus...personal,am vrut doar sa faci ce e bine..ptr tine..si sa nu mai lasam pe oricine sa ne incalce drepturile..oricum e treaba ta!!,,,eu insa nu am spus nici o clipa ca ar fi vina ta..din contra!!!!pacat ca insa tu asta ai inteles..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Mier Mar 30, 2011 12:28 am

eu inteleg perfect ca nu vrei sa ai discutii cu ea (postarita) sau sa te arate degetul cu lumea pe acolo ....eu sincer as face o reclamatie la diriginta postei....sa ii zic ca vb urat cu multa lume si nu`si respecta obligatiile deserviciu respectiva postarita....
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 30, 2011 12:29 am

asta e sfatul si unui avocat..eu am vb cu cineva,si am intrebat in numele meu!!...si acesta e primul pas..dar nu mai insist!..ptr a nu ti crea alte impresii!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Mier Mar 30, 2011 12:31 am

sa nu te arate lumea cu degetul am vrut sa zic  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de adriana Mier Mar 30, 2011 11:16 pm

fiecare face cum considera ca este mai bine pentru el ..... fie ca ne lasam calcati in picioare fie ca nu , fiecare are motivele lui !!!!!
florina nu te-a invinovatit nimeni dar nu este corect ceea ce se intampla in tara asta , cum diferite persoane profita fara ca numeni sa le vina de hac! ..... insa asta este romania noastra , astia sunt oameni !!!!! si cu asta am incheiat discutia si blochez acest topic!!!!!
Multumim mona pentru acest concurs minunat, multumim pentru oferirea atator premii , sa ne bucuram cu toatele de ele si sa purtam bijuteriile cu drag!!!!!  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 869129  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 869129  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 24 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 24 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum