Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 2466r05Ady.Biju

 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 2quni4z hmshop.wordpress.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 Wkpzltartizele.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 Kaqpztbratari magice



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 69m8w9 Shop/candles



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 25h2tfs art3lier.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 2moa4jsbiosens.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 2ef53k2reginamaria.ro



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



 Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

+17
Gianina
bebelusha18
roxana ,mamica finuta
elena
muraru raluca
anka9mai
crina_oc
mofturaki
scumpetea
amalia-carmen
adriana
celina74
paul_A
sandy
Maria
teodoraion
mona_mami
21 participanți

Pagina 22 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Urmatorul

In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 18, 2011 2:21 am

razi de mine Marie..intentionat..mi-ai fc poza asa.. Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 740747
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de Maria Vin Mar 18, 2011 2:35 am

nu am ras de poza asta,am gasit in seara asta pe facebook ceva  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de mona_mami Vin Mar 18, 2011 2:50 am

Of, draga mea, le-am trimis odata cu cele ale fetelor! Iti si spun ce am pus: setul de lumanarele inimioare ca si Maria si Sandy, cercei, martisoare ... Si diploma bineinteles ... Si chiar a iesit grozav, o am salvata pe stick ... Cred ca am factura pe sus, in camera, sa o caut! Sper sa o gasesc ... Mai du-te la posta ... Te rog, dar sa stii ca am trimis pachetul ... Trebuia sa-l primesti in perioada cand au primit si fetele! Plus sau minus o zi diferenta! Nu stiu cum e la tine cu posta!  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129 Mai cauta la posta, te rog ... Of, ce probleme ...  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Vin Mar 18, 2011 2:58 am

off te cred pe cuvant mamy, nu-ti mai fa atatea griji  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129

eu am fost saptamana trecuta o data la posta si am intrebat de colete ca trebuia sa-mi vina si altele, dar mi-a spus ca nu am nici unul de luat
azi am trecut pe langa posta dar nu am intrebat...maine de dimineata mai dau o fuga, sper sa nu-mi faca din nou surprize... te anunt  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de Maria Vin Mar 18, 2011 3:08 am

sper sa fii intarziat pe undeva si sa ajunga si la tine premiul Florina :3345:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Vin Mar 18, 2011 3:13 am

si eu sper...sa-l gasesc maine la posta  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 18, 2011 2:19 pm

florina chiar as vrea sa gasesti acest premiu pentru ca sa mai pierdut unul pe la posta voastra pe acolo ....oare ce se intampla?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 18, 2011 4:49 pm

off cuscra la noi a ajuns de mult..nemernicii de la posta ta ..cred ca au profitat,,ca esti plecata..sper sa ti le mai da!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de teodoraion Vin Mar 18, 2011 5:03 pm

eu tare a vrea sa il gaseasca florina dar a trecut ceva timp si daca mona nu si-a scris adresa completa nici numele corect slabe sanse sa se intoarca:(
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 18, 2011 5:07 pm

EI NU S-A INTORS ,,ITI DAI SEAMA,ca cei de la posta profita!..o reclamatie cuscra..ca nu i prima oara!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Vin Mar 18, 2011 6:35 pm

off sa stiti ca am fost de dimineata la posta , dar nu aveam nici un colet...imi pare asa de rau  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 955206
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Vin Mar 18, 2011 6:53 pm

imi pare tare rau Florina
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 18, 2011 7:13 pm

si eu cred ca trebuie facuta reclamatie ..... este a 2 a oara cand se intampla ....
nu am mai intrebat-o pe elena daca a primit un premiu trimis de mine acum cateva luni ,,,,, ar fi culmea sa nu il fi primit nici ea!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de Maria Vin Mar 18, 2011 8:47 pm

pacat ca sa ajuns din nou aici,poate reusesti sa faci ceva Florina :3345:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 18, 2011 11:18 pm

du te cuscra si spune-le clar ca trebuia sa ajunga..ca ai dovezi clare..de la persoana care ti le-a trimis...si ca nu e prima oara cand se intampla si spui ca le faci reclamatie si chiar sa le faci..e clar ca postasul..sau careva din posta si-a insusit coletele tale!!...nu e normal sa le lasi asa!!..
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Sam Mar 19, 2011 12:47 am

i-am zis azi ca vreau sa fac reclamatie si mi-a spus ca sa mai astept saptamana viitoare , poate va ajunge
daca nu il primesc nici saptamana viitoare merg si fac o reclamatie
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 19, 2011 1:06 am

ce tare cuscra..cred ca il pun inapoi si il impacheteaza..sa vem stampila..de la cluj..va avea pe el??
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de mona_mami Sam Mar 19, 2011 2:29 am

Iubito, nu mai fi trista, las' ca-ti trimit altul. Imi pare rau insa de lumanarele, erau tare dragute si nu mai erau la acel magazin, erau ultimele cand le-am luat! Diploma o mai am salvata ... Iti voi trimite ceva special pentru tine, zilele urmatoare ... Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129 Asta, e ... Posta Romana ...
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Sam Mar 19, 2011 2:39 am

mona_mami a scris:Iubito, nu mai fi trista, las' ca-ti trimit altul. Imi pare rau insa de lumanarele, erau tare dragute si nu mai erau la acel magazin, erau ultimele cand le-am luat! Diploma o mai am salvata ... Iti voi trimite ceva special pentru tine, zilele urmatoare ... Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129 Asta, e ... Posta Romana ...

nu Mone, lasa ca poate va ajunge saptamana asta ...o sa stea cu mine pe cap pana imi da coletul  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 19, 2011 4:02 am

eu am gasit o solutie..ptr cei de la posta de la cuscra!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Dum Mar 20, 2011 8:16 pm

sandy a scris:eu am gasit o solutie..ptr cei de la posta de la cuscra!!!

care aia cu bomba?? e buna, dar sa ma anunti inainte sa nu ridic eu coletul  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 199844
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mar 21, 2011 12:05 am

fetele nu am reusit nici acum sa scot toate pozele voastre pt copertile la carticelele cu colinde...
cateva au fost mici si unele nu erau verticale asa ca maine incerc sa la pun la posta asa cum sunt si o sa va trimit si copertile cand am timp sa le fac....mii de scuze ca a durat atat si tot nu am rezolvat totul dar uneori nu am timp la servici nici sa beau apa  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 407405
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de adriana Lun Mar 21, 2011 12:18 am

anka, stai linistita si nu iti mai face atatea probleme, cand ai timp sa le faci atuncile si trimiti , noi aici suntem si o asteptam , cu toate intelegem cat este de greu si cu servici si copli si casa ..... noi iti multumim ca ne faci aceste surprize frumoase  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Mar 21, 2011 1:50 am

anka,nu e nici o graba! sanatosi sa fim!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de paul_A Lun Mar 21, 2011 2:03 am

asa este Anka, nu e nici o graba  Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!*** - Pagina 22 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Anunt Re: Mona va invita la concurs ***E vremea ... colindelor!***

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 24 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum