Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

+13
pupkiss
popescumelinda
STEF30IASI
anays
analis
elena
VULCAN
ari05
alinapopa1969
anka9mai
adriana
Liliana
teodoraion
17 participanți

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de ari05 Sam Sept 05, 2009 6:06 pm

m-am uitat printre lucrurile de dat ... am o pereche de pantofiori, marime 19 (pe liniar au 14 cm, nu stiu cum s-a masurat piciorusul celei mici, sper sa-i fie buni) ,sunt din piele, noi-nouti ... ii voi trimite pe acestia luni, prin posta ... doar ca sunt de baietei, maro... si ma mai uit ce hainute au mai ramas... eventual sa-mi scrieti cati cm are fetita, sa vad dk ii sunt bune hainutele de la Darius...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Sam Sept 05, 2009 6:42 pm

cred ca ii vor veni pantofiorii....nu conteaza culoarea si ca sunt de baieti..dupa ce o culc pe larisa va mai povestesc de situatia lor..de inalta cea mica are pana in 70cm e mai pitica decat larisa mea...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Sam Sept 05, 2009 7:32 pm

ma bucur fetele ca raspundeti acestui scop umanitar....mai avem un astfel de caz pe forum.....o familie din ramnicul sarat..........voi face un topic unde vom pune numai astfel de cazuri.....poate pe parcurs, ori de cate ori se va putea, cineva le va trimite cate un colet cu diferite obiecte, imbracaminte, jucarii....
aici este celalalt caz despre care va vorbeam....https://mamicicochete.forumgratuit.ro/charitygiftro-f53/caut-hainute-pentru-fetite-7-si-11-ani-t338.htm
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de elena Sam Sept 05, 2009 9:05 pm

nici eu nu am primit nici un mesaj de la tine Adriana, iar link-ul de mai sus, pe care l-ai pus, nu se deschide...
Eu am dat lucrusoarele care au ramas mici de la copiii mei, mereu fac inspectia in dulapuri, tot ce nu mai le vine copiilor, le dau la copilasi , sunt f multi care au nevoie de hainute si nu numai...
Voi incerca sa cumpar si eu cate ceva pentru acesti copii despre care vorbiti voi, sa le trimit prin posta, am vazut ca ati pus adresa lor in acest topic
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de ari05 Sam Sept 05, 2009 9:21 pm

pai dk are doar 70 cm e perfect ... atunci am si ceva hainute... nu multe, ca majoritatea le-am dat deja :sorry: dar mai trebuie sa fac si eu ordine la hainutele lui,ca s-a inaltat si sper sa mai adun cateva... din pacate eu nu am decat pt cea mica lucrusoare...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Sam Sept 05, 2009 11:16 pm

e perfect ca poti da ceva sigur ii vor fi de ajutor...

sa va spun cate ceva despre ei.

locuiesc intr-o camera toti 5 ..au o casa cu 2 camere dar sta in ea 2 familii.
tatal este cioban angajat de tatal meu...nici unul nu au carte nu stiu sa citeasca....vroiau sa vanda o vitelusa sa le ia la copii de imbracat dar e ra prea mik..asa parintii mei m-au sunat sa ma intrebe daca i-as putea ajuta cu lucruri de la fetele mele macar pe cei mici si sa ramana cea mare de imbracat pt scoala ..
anul trecut le-a facut ai mei fantana ca nu aveau....
nu au telefon...nu stiu ce e ia pizza sau shaorma....daca au ce manca sunt multumiti..copii nu au iesit din localitate..nu stiu ce e ala parc :lacrimi: ......
ce e ala mcDonalds..nu stiu sa ceara prea multe si se multumesc cu mizeria in care traiesc. :lacrimi:
saptamana viitoare sper sa ajung la ei si sa le fac niste poze sa vi arat....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de analis Sam Sept 05, 2009 11:27 pm

adriana a scris:dezamagire totala!!!!....referitor la mesajul care l-am trimes azi dimineata,la peste 200 de persoane din lista, nu am primit decat 2 raspunsuri...oare de ce mamici????....chiar nu se poate sa fim putin mai buni???....sa donam cateva lucrusoare care probabil le aruncati la cosul de gunoi!.....de ce asteptam numai sa castigam, sa primim???....stim sa ne certam intre noi pe voturi si pe concursuri, astfel de mesaje primesc cu zecile zilnic, de ce oare?????...incercati sa va puneti in situatia lor, a acelei mamici care nu are cu ce sa isi imbrace copii, nu are ce sa le dea sa manance.....stati 2 secunde si ganditiva ca oricand ati putea fi in locul lor!!!!......o zi buna va doresc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Nu fi vhiar asa de dezamagita!Raspund si eu!Incerc sa gasesc de la ai mei cate ceva si sa trimit pe adresa aceea!Imi pare rau ca nu am ceva mai mare! Mai am de trimis un colet la Iasi...! :pupicei:
analis
analis
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 44

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de anays Sam Sept 05, 2009 11:46 pm

AM CITIT SI EU POVESTEA LOR TEO SI MA OFER SA AJUT SI EU ACEEASTA FAMILIE
anays
anays
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 42

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Sam Sept 05, 2009 11:56 pm

te pup dana..stiam ca tu vei ajuta la cum te cunosc eu pe tine..vorbim si mi le poti da mie direct sa le duc cand ne intalnim :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Dum Sept 06, 2009 2:38 pm

va multumesc mult fetele pentru solidaritate
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de analis Dum Sept 06, 2009 3:27 pm

Nu ai pentru ce!Asa e frumos si uman!Si eu am strans pentru un copil nou nascut de la tara si familia lui...de lahaine si plapumi si orice de trebuinta in casa.Acum mai am un baietel 1 an si ceva care sta cuparintii intr-o camera in statia unui autobuz langa unitatea unde lucreaza sotul meu.
analis
analis
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 44

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Dum Sept 06, 2009 6:48 pm

wsi eu va multumesc tuturor fetelor pentru ca va implicati sitie adriana in mod special pentru ca iti pasa asa de mult desi nu ii cunosti. :pupicei: :pupicei: :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Dum Sept 06, 2009 8:30 pm

astazi m-am intalnit cu liliana si am fost in auchan, le-am cumparat la copii,plastilina, creioane, caiete, carticele, iar liliana lea cumparat un hanorac , uniforma scolara la fel creioane......plus 2 pungi de lucrusoare....la fel si eu acum sortez lucrusoarele si fac pachete, voi mai adauga si zahar, ulei, gem, compot,si vad eu ce mai gasesc prin camara, cateva jucari....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de anka9mai Lun Sept 07, 2009 12:12 pm

frumos din partea ta Adriana!
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Lun Sept 07, 2009 3:51 pm

adriana a scris:astazi m-am intalnit cu liliana si am fost in auchan, le-am cumparat la copii,plastilina, creioane, caiete, carticele, iar liliana lea cumparat un hanorac , uniforma scolara la fel creioane......plus 2 pungi de lucrusoare....la fel si eu acum sortez lucrusoarele si fac pachete, voi mai adauga si zahar, ulei, gem, compot,si vad eu ce mai gasesc prin camara, cateva jucari....

adriana..nici nu stiu cum sa iti multumesc..mi-au dat lacrimile..abia astept sa vezi fericirea din ochi lor.multumesc din suflet
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Sept 07, 2009 8:04 pm

am pregatit si eu un pachet pentru acea familie nevoiasa .
am pus 3 perechi de papucei ,hamletei , caciulite , maioute , chilotei , pijamalute , treninguri , bluzite , pantalonasi , 2 perechi de blugi ---acestea sunt de la andrei .
si am cumparat o patura noua .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

SPER DIN TOATA INIMA SA LE FIE DE FOLOS !!!!
MAINE DIMINEATA AM SA PUN COLETUL LA POSTA !!!!
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Lun Sept 07, 2009 8:12 pm

multumim din suflet stef...de abia astept sa le vad reactia..o sa ii spun mamei mele sa faca poza macar cu telefonul..toate le vor fi de folos dar amai ales patura cred ca e o idee extraordinara.
Dumnezeu sa te ajute si pe tine in tot ce iti propui..nu ma asteptam sa se stranga atatea mamici care sa daruiasca :pupicei: :pupicei: :thank you:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de ari05 Lun Sept 07, 2009 9:09 pm

gata, am facut si eu pachetelul...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

imi pare rau doar ca nu am avut mai multe... pantofiorii, caciulita de toamna/iarna si salopeta cu gecutza sunt noi... am mai pus o pereche de botosei de casa, 2 perechi strampi, 4 bluzite si o salopetutza... eu zic ca sunt in stare buna... sper sa le fie de folos !
si sper sa ajung maine la posta ! fetelor... app de posta, ca nu am mai trimis pana acum colet... e ok asa? adik sigur ajunge pachetul la destinatie? intreb si eu... :emotie:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Lun Sept 07, 2009 9:11 pm

multumim si tie ari sunt foarte frumoase lucrusoarele.
eu am trimis de cateva ori colet prin posta si de fiecare data a ajuns bine.
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Sept 07, 2009 9:12 pm

eu am mai trimis , la o mamica , si le-a primit ...totul este sa treci adresa corect si sa pui cu confirmare de primire ....ca sa fii sigura ca a ajuns acolo , unde trebuie ...

:pupicei: :pupicei: :pupicei:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de ari05 Lun Sept 07, 2009 9:24 pm

ok fetelor, multumesc ! asa am sa fac !
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Lun Sept 07, 2009 9:56 pm

fetele adresa pe care v-am dat-o e a tatalui meu ca ei nu stiu nici sa semneze dar o va lua mama mea pe mama copiilor sii ii va da coletul la posta ca altfel nu se descurca.si va multumesc inca o data pentru tot.o sa facem si poze sa vedeti cum au reactionat
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Sept 08, 2009 1:22 am

WAW FETELOR,nici nu stiam ca este topic si la noi asa ceva,eu chiar am niste hainute ramase de la Larisa micute si nu stiu cui sa i le dau,am mai trimis multor mamici pe ici,pe colo de pe NN,de pe unde aud ca au nevoie...a mea are 8,9 kg-e..si 83 cm..
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Sept 08, 2009 1:41 am

hmmm,ar fi frumos sa le adunam cumva in Bucuresti daca sar putea,eu momentan nu pot trimite,poate luna viitoare,am patut pt. copil,si masuta pt. mancat ca Larisa numai sta in ele..daca vor...dar e greu sa le trimit...le-as da cu mare placere... :pupicei: daca nu,le trimit luna viitoare prin posta.. :pupicei:
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Mar Sept 08, 2009 1:48 am

multumim mult melinda tinem legatura si cum am vorbit o intreb pe mama daca ar avea nevoie ei stand intr-o singura camera apoi poate reuseste adriana sa le duca daca are cum cu masina...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 2 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum