Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 2466r05Ady.Biju

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 2quni4z hmshop.wordpress.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Wkpzltartizele.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Kaqpztbratari magice



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 69m8w9 Shop/candles



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 2moa4jsbiosens.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 2ef53k2reginamaria.ro



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

+13
pupkiss
popescumelinda
STEF30IASI
anays
analis
elena
VULCAN
ari05
alinapopa1969
anka9mai
adriana
Liliana
teodoraion
17 participanți

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de ari05 Mar Sept 15, 2009 6:29 pm

gata, am ajuns si eu azi la posta Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 16974 de parca ar fi la 100 km distanta de mine, asa greu am ajuns :zambet larg: dar imp e ca am reusit sa trimit azi pachetelul ! pe vineri ar trebui sa-l primeasca , zicea dna de acolo... sper sa-i fie de folos micutei hainutele si pantofiorii :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de Vizitato Mar Sept 15, 2009 10:33 pm

vreau si eu sa ma intalnesc cu voi sa va dau ce am strans de la picii mei ! nu sunt lucruri noi, dar sunt bune !
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Mier Sept 16, 2009 1:05 am

multumesc ari,o sa te anunt cand au ajuns

liliana azi au luat si pachetul de la tine trebuie sa iti spun ca din el au mai dat la inca doua fetite si mai sarace..cate un pix si un creion si niste hainute care nu veneau fetitei pt care era destinat dar te asigur ca ai facut un bine la 3 familii :pupicei:

iassmina vedem cum facem sapt viitoare sa ne intalnim..ori cu m ine ori cu adriana daca are drum pe aproape de tine :pupicei: :pupicei: :pupicei:

raruta daca ai ceva caietele pentru fetitele astea de la tara ar fi minunat ca tare saraci mai sunt...abia au cate un caiet... :lacrimi:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de raruta Mier Sept 16, 2009 2:59 am

Sigur Teo! Am mai strans si de pe la scoala si cu ce am mai cumparat eu si vedem cum facem. Am si niste hainute ptr o fetita de 3 ani de la o profesoara. Mi le-a adus azi. Ma gandeam ca poate le sunt de ajutor!
raruta
raruta
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 43

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de Vizitato Mier Sept 16, 2009 1:35 pm

Astept un semn TEO CAND SE POATE !
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Mier Sept 16, 2009 4:41 pm

Multumesc mult STEFY, LILIANA, ARI, MELINDA, IASSMYNA, RARUTA, IULIA VULCAN,...sunteti niste mamici deosebite si inca o data va multumesc din suflet pentru tot ceea ce faceti pentru acesti copilasi
Eu astazi ma intalnesc cu Iulia ca sa imi dea pachetul
maine merg la matusa mea ca sa imi dea plapuma, lenjeriile de pat , imbracamintea pentru parinti..... iar vineri ne ducem sa le ducem copiilor
caiete, creioane, le-am mai cumparat si eu teo, le-am scos la imprimanta niste imagini si desene de colorat.....sper sa le fie de folos
iassmyna si melinda poate reusiti sa va intalniti cu teo....eu sunt foarte prinsa zilele astea, luati voi legatura si vedeti cum faceti :pupicei:
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Joi Sept 17, 2009 1:10 am

multumesc si eu tuturor fetelor si in mod special tie adriana pentru implicare ..aui un suflet sensibil si esti minunata :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Joi Sept 17, 2009 1:44 am

teo dupa cum vam mai spus eu am mai facut o campanie umanitara pentru un camin de copii abandonati, am strans fonduri din tot spitalul, am fost la cumparaturi, am dus cadourile.....mi-a facut o deosebita placere sa o fac, am avut o satisfactie nemaipomenita sa le vad fetisoarele fericite cand si-au primit cadourileerau atat de fericiti si atat de cuminti....stateau toti pe scaunele la mese si asteptau...parca le era si teama sa desfaca pungulitele sa vada ce este acolo....erau in total 150 de copii de la cateva luni, care erau in patut....pana la copii de 5 ani....a fost o zi speciala pentru mine si un an pe care nu-l voi uita niciodata....se intampla pe 6 decembrie...iar pe 20 decembrie am aflat ca sunt insarcinata!
cu aceeasi mare placere incerc sa ajut si acesti copii desi nu-i cunosc, nu stiu absolut nimic despre ei, decat ca nu au ce manca, pe ce dormi, cu ce se imbraca.....ce suflet ar trebui sa ai, ca sa fi indiferent?????????????????
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Joi Sept 17, 2009 2:17 am

asa e adriana ..dar multi se gandesc doar la ei..

e minunat ce ai facut tu
de aceea si eu fac facultatea de asistenta sociala
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 18, 2009 12:33 am

gata am facut bagajele sau strans vreo 4 saci....am facut si poze, le voi pune pe parcurs...m-am intalnit si cu iulia vulcan si mi-a dat o sacosa de lucrusoare.....maine pe la ora 13.30 plecam spre copilasi
Multumesc inca o data tuturor mamicilor care au oferit diverse lucrusoare ,produse,uniforma scolara, caiete, creioane, incaltaminte.... :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei:
STEFY, LILIANA, ARI, MELINDA, IASSMYNA, RARUTA, IULIA VULCAN,ALINA POPA.
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Vin Sept 18, 2009 12:37 am

si eu am sortat lucrusoarele de la melinda si ii multumesc di nou e o femeie deosebita si voi toate ce v-ati implicat.
ari mi-a zis mama ca a sosit un colet din oradea dar nu a ajuns sa il ia .maine probabil.
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Vin Sept 18, 2009 1:39 am

acestea sunt lucrusoarele si produsele pe care le ofer eu copilasilor
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Vin Sept 18, 2009 1:49 am

te asigur adriana ca nu au vazut niciodata atatea dulciuri..o sa vezi maine ce incantati vor fi.te pupic
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de ari05 Vin Sept 18, 2009 2:01 am

teodoraion a scris:si eu am sortat lucrusoarele de la melinda si ii multumesc di nou e o femeie deosebita si voi toate ce v-ati implicat.
ari mi-a zis mama ca a sosit un colet din oradea dar nu a ajuns sa il ia .maine probabil.

:pupicei: ma buc ca au ajuns, sper sa ii fie bune hainutele si pantofiorii...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de alinapopa1969 Sam Sept 19, 2009 10:24 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 4527
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Sam Sept 19, 2009 11:19 pm

ari05 a scris:
teodoraion a scris:si eu am sortat lucrusoarele de la melinda si ii multumesc di nou e o femeie deosebita si voi toate ce v-ati implicat.
ari mi-a zis mama ca a sosit un colet din oradea dar nu a ajuns sa il ia .maine probabil.

:pupicei: ma buc ca au ajuns, sper sa ii fie bune hainutele si pantofiorii...

din pacate nu i-au fost bune dar a zis mama ca trebuie sa nasca o fata in curand si i le va da ei deci oricum ti-ai facut pomana ca ea e si mai saraca..nu are nici curent electric deja :pupicei: :pupicei: :pupicei:


nu stiu daca a intrat adriana sa va spuna cate ceva despre ce a facut in Dragos-Voda..,a facut si poze deci va va arata cum au reactionat copii...cea mare u stia pe ce sa puna mai repede mana...era atat de fericita!!!tocmai cand trebuia sa plece adriana au venit cei de la cablu sa le taie cablu ca nu platisera de 4 luni desi nici nu le mersese....ai mei nici nu stiau ca nu au platit cablul...si se suise deja pe stalp cel ce efectua taierea cand adriana l-a oprit si i-a spus ca va plati ea...va multtumim tuturor celor ce v-ati implicat si v-ati facut datori de OAMENI acum pe mai departe speram ca si ei sa tina de lucruri si sa aprecieze caci astfel de donatii nu se fac des..parintii mei ii tot educa si le exolica ce sa faca insa mai au mult de munca cu ei.va pupic si va multumesc ..multumesc adriana mi-ai aratat ca esti minunata si deosebita....asa cum si stiam ca esti :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de anays Dum Sept 20, 2009 1:34 am

asteptam poze cu copii fericiti
anays
anays
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 42

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Dum Sept 20, 2009 1:12 pm

alinapopa1969 a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 4527

alina intr-adevar acei copii au mare nevoie de ajutor, dar medici din acel spital mi-au lasat un gust tare amar, nu voi mai merge cu gabita in veci acolo....eu eram disperata iar o doctora ...medic sef de sectie ....a inceput sa tipe la mine sa astept ca este foarte ocupata...desi asistenta sefa care a iesit de la ea mi-a spus sa intru ....si modalitatea de a vorbi lasa mult de dorit.....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Dum Sept 20, 2009 1:14 pm

acestia sunt copii carora le-am dus lucrusoarele

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de deriana Lun Sept 21, 2009 3:41 pm

Adriana foarte frumos gestul tau, se poate vedea bucuria din ochii acelor copii cand au primit jucariile si dulciurile.
Sa fie sanatosi si sa se bucure de ele.
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de adriana Mar Sept 22, 2009 11:27 pm

multumesc caty....asa este, pacat ca a fost o bucurie de moment...eu sper sa primeasca ceva ajutor din partea primariei iar parinti sa se implice mai mult in treburile gospodaresti ca sa isi poata creste copii
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Mar Sept 22, 2009 11:30 pm

asa este adriana ..ai mei tot incearca sa-i educe sa fie mai gospodari dar e greu ca nu au educatie si nu stiu sa se gospodareasca......
daca nu erau ai mei nu aveau nici lumina ,nici fantana...pur si simplu a trebuit sa managerieze totul tatal meu
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de mona_mami Joi Sept 24, 2009 4:08 pm

doamne, saracii copii!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de teodoraion Joi Sept 24, 2009 4:13 pm

si astia aau lumina mona si alte lucruri pe care altii nu le au...uneori sunt de vina parintii alteori saracia....si statul caruia nu-i pasa
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de mona_mami Joi Sept 24, 2009 4:35 pm

sunt multi la noi, si putini celor care le pasa, dar care ar trebui sa fie interesati prin natura meseriei lor!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani - Pagina 4 Empty Re: Hainute pentru un copil de 1 an si unul de 3 ani

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 5 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum