Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 2466r05Ady.Biju

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 2quni4z hmshop.wordpress.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Wkpzltartizele.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Kaqpztbratari magice



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 69m8w9 Shop/candles



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 2moa4jsbiosens.ro



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 2ef53k2reginamaria.ro



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Planuri pentru saptamana ce urmeaza

+30
raruta
anka9mai
brigitta
madalina
sandy
claudia_mami
bebelusha18
florares
popescumelinda
panky(Laura)
theodora
buburuza
flo09
muraru raluca
alinapopa1969
narcy
celina74
monicardragan
adriana
ari05
monica_2008
Liliana
elena
amalia-carmen
Maria
ioanamanuela76
mona_mami
paul_A
STEF30IASI
teodoraion
34 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Ian 19, 2010 10:48 pm

pai deocamdata stam acasa ca e foarte frig ......... Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395 Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395 Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395 Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395

si restul treburilor , .....care le avem acasa ....
Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395 Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395 Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de popescumelinda Mar Ian 19, 2010 10:54 pm

pai de facut mancare am facut...acum imi caut un job..si sper sa gasesc, si mai astept niste analize..sa vedem cum ies!!!
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Ian 24, 2010 12:58 am

acasa la caldurica .....ca e jale afara .......
treburile zilnice ........si cu piticul ......
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Ian 25, 2010 10:27 pm

in barlog...noroc cu concediul restant de anul trecut... Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 377534 ...desi in fiecare zi mi-am programat cate un drum...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de flo09 Dum Ian 31, 2010 2:50 pm

as vrea sa merg sa-mi fac niste analize
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de ari05 Dum Ian 31, 2010 10:07 pm

de maine il duc pe Dari la cresa .... sper sa se acomodeze bine, si sa-mi mai reiau viata sociala, ca deja m-am indobitocit rau de tot acasa Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de flo09 Lun Feb 01, 2010 3:25 pm

sper sa ajung sa-mi fac niste analize
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Feb 01, 2010 3:55 pm

acasa cu andrei ca e in vacanta .......si programul zilnic ..... Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de ari05 Lun Feb 01, 2010 4:14 pm

am o gramada de treburi saptamana asta... sa umblu sa-mi platesc ratele, cheltuielile casei... mai am de rezolvat cate ceva la servici ... am treaba si la banci sa fac pe niste transferuri, licitatii... o sa am de umblat ceva...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Feb 01, 2010 9:02 pm

ari05_Laura a scris:am o gramada de treburi saptamana asta... sa umblu sa-mi platesc ratele, cheltuielile casei... mai am de rezolvat cate ceva la servici ... am treaba si pe la banci sa fac niste transferuri, licitatii... o sa am de umblat ceva...

spor la treaba , ari !!!! Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395 Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395 Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de ari05 Lun Feb 01, 2010 9:09 pm

mercic Stef Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395 sper sa apuc sa le rezolv pe toate ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de paul_A Mar Feb 02, 2010 1:40 am

ari05_Laura a scris:de maine il duc pe Dari la cresa .... sper sa se acomodeze bine, si sa-mi mai reiau viata sociala, ca deja m-am indobitocit rau de tot acasa Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 407405

spor la lucru Ari...daca iti reiei activitatea n-o sa mai ai timp asa mult pentru noi Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 423715
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de flo09 Sam Feb 06, 2010 7:50 pm

deocamdata nu am planuri
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de Maria Dum Feb 07, 2010 4:28 am

planuri nu prea am facut dar incepe scoala si gradi Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de muraru raluca Dum Feb 07, 2010 4:30 am

si la noi maria la fel ...planurile vin pe zi ce trece Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395 Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Feb 07, 2010 4:36 am

si la noi incepe gradinita ........si treburile zilnice ...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de alinapopa1969 Dum Feb 07, 2010 6:04 pm

Maria a scris:planuri nu prea am facut dar incepe scoala si gradi Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 693395

STEF30IASI a scris:si la noi incepe gradinita ........si treburile zilnice ...

cu ninsorile astea...poate se intrerupe scoala...cel putin asa se vorbeste despre Bucuresti!
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Lun Feb 15, 2010 10:06 pm

o saptamana plina ......cu de toate .....
treburile zilnice ....care sunt destule ..........mancare , curatenie , spalat ....etc....
cu andrei ......
cu voi in forum ...


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de muraru raluca Lun Feb 15, 2010 10:34 pm

treburi casnice ....
scoala....
teme....
muraru raluca
muraru raluca
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de claudia_mami Lun Feb 15, 2010 11:07 pm

treburile casnice care nu sunt asa putine ,sa ma ocup de fata mai mult si un pic si cu voi pe forum
claudia_mami
claudia_mami
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 41

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de flo09 Mier Feb 24, 2010 3:35 pm

vedem pe parcurs ce se mai intampla
flo09
flo09
Mamica rafinata
Mamica rafinata


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de ari05 Mier Feb 24, 2010 3:44 pm

de sapt viitoare, vreau sa ma apuc serios de invatat germana, scap si de tratametnul in Felix, asa ca o sa am timp ...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de Maria Joi Feb 25, 2010 4:03 am

ari05_Laura a scris:de sapt viitoare, vreau sa ma apuc serios de invatat germana, scap si de tratametnul in Felix, asa ca o sa am timp ...
spor la invatat germana Laura Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de panky(Laura) Joi Feb 25, 2010 3:20 pm

ari05_Laura a scris:de sapt viitoare, vreau sa ma apuc serios de invatat germana, scap si de tratametnul in Felix, asa ca o sa am timp ...

spor la invatat........si bafta in ceea ce vrei sa faci :pupd:
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de STEF30IASI Sam Feb 27, 2010 6:42 pm

pai cu andrei la gradinita , ....treburile zilnice acasa ,...curatenie , mancare ,,....etc..
si cu voi ..... :pupd: :pupd: :pupd:

:pupd: :pupd: :pupd: :pupd: :pupd:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Planuri pentru saptamana ce urmeaza - Pagina 5 Empty Re: Planuri pentru saptamana ce urmeaza

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum