Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 9 din 16 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Mar 17, 2010 2:53 pm

asa este ari.....toate emisiunile sunt numai tampenii......... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 870859
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 2:55 pm

eu nu prea urmaresc posturile romanesti... prefer sa ma uit la filme sau la documentare...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 4:38 pm

eu astazi ma uitla DINAMO-STEAUA,,,eu stelista,sotul meu dinamovist,,, Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 5:34 pm

oleeee !!! deci azi e marele meci ? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 5:36 pm

sandy_bell a scris:eu astazi ma uitla DINAMO-STEAUA,,,eu stelista,sotul meu dinamovist,,, Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 199844

iese scantei cuscra?
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 5:37 pm

normal florina , mai intrebi ? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 611610

vesnicele rivale... dinamo... steaua... :pls:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 5:39 pm

rau e sa fii microbist...
aseara m-am uitata la "frumusete pe muche de cutit"
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 5:45 pm

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 955206 ooofffff am uitat de emisiunea asta Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 955206 si vroiam sa o vad ...
dar dk a trrbuit sa plecam in ungaria... na fie, ca o sa vad urmatoarele emisiuni Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 257143
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 6:06 pm

pai cand ati plecat , aseara?
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 6:09 pm

pe la 7 fara ceva.... si am ajuns acasa pe la 10 ... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 16974 si pana l-am culcat pe dari ....
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 6:10 pm

aaa dar ce repede ati si venit...acasa
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 6:13 pm

nu chiar... ca am pierdut vremea si la mama... cam 2 ore ne ia sa mergem pana acolo, sa facem cumparaturile si sa ne intoarcem...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 6:14 pm

e bine...sunt mai bune produsele acolo, de calitate sau mai ieftine?
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 6:32 pm

si ... si ... si ... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 257143
bine, nu la toate... unele au devenit mai scumpe acum ca a crescut si forintul ... dar in general alimentele sunt mai ieftine... noi de aici luam doar painea Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 199844 si maruntisuri... in rest din ungaria ne aprovizionam cu mancare...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 6:33 pm

e foarte bine...si noi luam ce -i mau scump si mai mult din supermarket din oras...de la magazinul de la poarta doar maine si cinestie ce...de asta se uita patroana urat Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 407405
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 7:20 pm

paul_A a scris:
sandy_bell a scris:eu astazi ma uitla DINAMO-STEAUA,,,eu stelista,sotul meu dinamovist,,, Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 199844

iese scantei cuscra?

nici gand.. Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 9955 eu fac ca toate alea,,,incep ma tampitule,,unde ai dat mingea aia,,,ce prost e borcea,,,uite cum face,,,si multe altele,,,iar el se amuza copios,,,uitandu-se la mine Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 870859
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Mier Mar 17, 2010 7:23 pm

si faci inregistrarea promisa? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 693395
acum ar fii o ocazie buna :2iep: :2iep: :2iep:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de popescumelinda Mier Mar 17, 2010 7:23 pm

si eu am fost miscrobista odata..cand eram la Timisoaraa,acum m-am reprofilat..gata..numai..iar azi ce vad..uite ce fac fotbalistii nostri...intre ei..SEX????am ramas socata...asta e!!!! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 199844 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 199844 ,lipsa...lipsa...vrei sa vedeti????dau link???
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 7:23 pm

ooo da da sandy !!! vrem sa te vedem... si auzim... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 257143 :zambet larg:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 7:24 pm

popescumelinda a scris:si eu am fost miscrobista odata..cand eram la Timisoaraa,acum m-am reprofilat..gata..numai..iar azi ce vad..uite ce fac fotbalistii nostri...intre ei..SEX????am ramas socata...asta e!!!! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 199844 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 199844 ,lipsa...lipsa...vrei sa vedeti????dau link???


ceeeeeeeeeeeeeeee??? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 587635 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 587635 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 587635
ia da link !!!! Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 407405 numa sa nu fie ceva deocheat Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 7:49 pm

ari05_Laura a scris:ooo da da sandy !!! vrem sa te vedem... si auzim... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 257143 :zambet larg:

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 9955 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 9955 Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 9955 nici gand...ce sa fiu de rasu forumului Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 369508
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 8:07 pm

pa idc sandy ??? cum a fii de rasul forumului ? eeiiiii ... Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 9955

las ca dk reusesc il filmez eu pe sot... doar e dinamovist Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 8:40 pm

asa Laura,,,ca-i dinamovist,,breau....

pai sunt de tot rasul recunosc Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 611610
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Mier Mar 17, 2010 8:43 pm

pe mmine nu ma amuza ... de l-ai auzi cum injura :bataie:

numai de-aia nu suport fotbalul Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 9955
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 8:46 pm

aoleu asa nu vreau,,,daca ar fi ca mine ai rade,,,de te-ai tine cu mainile de burta...fac show garantat Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 9 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 16 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum