Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 2466r05Ady.Biju

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 2quni4z hmshop.wordpress.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Wkpzltartizele.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Kaqpztbratari magice



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 69m8w9 Shop/candles



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 2moa4jsbiosens.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 2ef53k2reginamaria.ro



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

+40
Rania
claudia_mami
adriana
anka9mai
blondyna
panky(Laura)
madalina
amalia-carmen
mary24
sandy
theodora
stefanescu_alina
marccora
raruta
acesta_masculin
bebelusha18
carmita
popescumelinda
muraru raluca
flo09
florares
lilique
macoveianca
ari05
alinapopa1969
deriana
micka27
sorina.popia
tzuckutza
monicardragan
roxanik
scumpetea
teodoraion
paula_mami
elena
celina74
paul_A
Maria
mona_mami
STEF30IASI
44 participanți

Pagina 10 din 16 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Urmatorul

In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 11:23 pm

pai cred...dar vrem sa te vedem si noi Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 11:28 pm

nu cuscra,daca ma voi lasa filmata iti arat tie pe mess...si altor fete dragi mie,,,dar nu am gand sa ma las filmata
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Mier Mar 17, 2010 11:32 pm

eii lasa ca vorbesc eu cu cuscru sa te filmeze pe ascuns si sa te dea pe you tube Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 611610
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Mier Mar 17, 2010 11:41 pm

nu,pai apoi,imi stiu secretele adversarii,si fac la fel,sa piarda stelistii mei
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Joi Mar 18, 2010 8:40 pm

mai nou la noi merge non stop pe minimax Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Joi Mar 18, 2010 9:55 pm

si eu il mai tin pe desene, dar nu prea se uita Alexia...mai bine prefra sa stea calare pe mine la Pc :lim:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Maria Joi Mar 18, 2010 9:57 pm

si la noi cand sunt acasa merge continuu televizorul,dar nu se prea uita Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 496116
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Joi Mar 18, 2010 10:01 pm

eu sper sa nu se stice odata ca e vai de noi pana il reparam ...merge non-stop pana la 11-12 noaptea
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de elena Joi Mar 18, 2010 10:10 pm

ari05_Laura a scris:mai nou la noi merge non stop pe minimax Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 611610
Si la noi la fel, chiar daca se joaca, trebuie sa aibe ceva pe fundal Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 407405 Cateodata le mai scot cablul si ma tot intreaba daca i-a venit semnal...parca le lipseste ceva..oof si nu e bn delok...dar asta se intampla doar iarna, cand stau numai in casa, vara au alte activitati..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 18, 2010 10:13 pm

paul_A a scris:eu sper sa nu se stice odata ca e vai de noi pana il reparam ...merge non-stop pana la 11-12 noaptea

lasa cuscra ca nine caldura,si o sa-ai faca de lucru si pe afara Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Joi Mar 18, 2010 11:12 pm

da, cuscra abia astept sa stam mai mult pe afara...atunci ne vedem la cafenea doar seara :2iep:
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 18, 2010 11:21 pm

cred ca noi cei care stam la curte ,vom sta mai mult pe afara,asa se intampla cand e frumos Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Joi Mar 18, 2010 11:31 pm

elena a scris:
ari05_Laura a scris:mai nou la noi merge non stop pe minimax Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 611610
Si la noi la fel, chiar daca se joaca, trebuie sa aibe ceva pe fundal Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 407405 Cateodata le mai scot cablul si ma tot intreaba daca i-a venit semnal...parca le lipseste ceva..oof si nu e bn delok...dar asta se intampla doar iarna, cand stau numai in casa, vara au alte activitati..

nici dari nu sta sa se uite... dar trebuie sa fie aprins pe minimax Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de mary24 Joi Mar 18, 2010 11:33 pm

ari05_Laura a scris:
elena a scris:
ari05_Laura a scris:mai nou la noi merge non stop pe minimax Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 611610
Si la noi la fel, chiar daca se joaca, trebuie sa aibe ceva pe fundal Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 407405 Cateodata le mai scot cablul si ma tot intreaba daca i-a venit semnal...parca le lipseste ceva..oof si nu e bn delok...dar asta se intampla doar iarna, cand stau numai in casa, vara au alte activitati..

nici dari nu sta sa se uite... dar trebuie sa fie aprins pe minimax Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 611610
stai linistita ca asa este acum la mine desenele merg si alex se lupta cu juk [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si daca schimb prog imediat zice ca dece am schimbat [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mary24
mary24
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Joi Mar 18, 2010 11:35 pm

in concluzie, trebuie sa ne cumparam cate un TV pe cap de membru de familie Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de mary24 Joi Mar 18, 2010 11:38 pm

ari05_Laura a scris:in concluzie, trebuie sa ne cumparam cate un TV pe cap de membru de familie Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 377534
daaaaaaaaaaaaa
mary24
mary24
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 46

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Mar 19, 2010 12:48 am

mary24 a scris:
ari05_Laura a scris:in concluzie, trebuie sa ne cumparam cate un TV pe cap de membru de familie Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 377534
daaaaaaaaaaaaa
asta mi-ar trebui si mie, dar si disaivar...
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Vin Mar 19, 2010 1:01 am

a inceput pe kanal d o prostie de emisiune cu vedete fitoase
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Vin Mar 19, 2010 1:02 am

am vazut si eu cusca, in seara asta e ...parca Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 369508
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Mar 20, 2010 12:41 am

acum ma uit la Happy Hour... eram curioasa de aia de 240 kg care nascuse ....
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de paul_A Sam Mar 20, 2010 1:18 am

trag cu ochiul la nora pt mama
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de sandy Sam Mar 20, 2010 2:18 am

si eu cuscra Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 693395
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Mar 20, 2010 3:51 am

eu ma uit la Dansez pt tine Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 611610
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de madalina Sam Mar 20, 2010 5:10 am

Si eu m-am uitat la Happy Hour,sa ne fereasca Bunul Dumnezeu sa nu ajungem ca ea,trebuie sa ne multumim ca avem sanatate chiar daca suntem un pic mai plinute sau mai slabute
ai vazut Ari ce a zis si de femeia aceea de 300 kg,ca ea vrea sa mai puna inca 200 de kg sa ajunga in cartea recordurilor? Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 693395
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de ari05 Sam Mar 20, 2010 5:23 am

da... ii dusa rau cu capul Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 407405
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti  ? - Pagina 10 Empty Re: Ce emisiuni sau posturi tv va plac , sau urmariti ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 16 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum