Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 2466r05Ady.Biju

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Kaqpztbratari magice



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 69m8w9 Shop/candles



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 2moa4jsbiosens.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 2ef53k2reginamaria.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

+24
agy82
livya
radumihaela36
david
anuta22
roxana ,mamica finuta
tit.ioana
marccora
anka9mai
paul_A
muraru raluca
madalina
sandy
panky(Laura)
brigitta
adriana
mary24
monica_2008
teodoraion
alinapopa1969
Maria
ari05
mona_mami
STEF30IASI
28 participanți

Pagina 41 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Urmatorul

In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de sandy Sam Mai 15, 2010 12:21 am

o bataita fetelor? La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de paul_A Sam Mai 15, 2010 12:22 am

se vede ca a venit cuscra mea...pusa pe sotii La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 211629
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de sandy Sam Mai 15, 2010 12:25 am

asa sunt eu...dar sunteti cateva care ma placeti si asa...La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 15, 2010 2:54 am

in mod sigur mai multe te plac decat sa nu te placa..deja e mai animat forumul La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 211629

:nociv: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 748454
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de adriana Sam Mai 15, 2010 10:47 am

inainte de a pleca la tara mai bag si eu o ultima tigara La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 423715
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de roxana ,mamica finuta Sam Mai 15, 2010 2:17 pm

vin dupa voi la tigara , sa vad ce susotiti pe aici voi !!!? La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 919660
roxana ,mamica finuta
roxana ,mamica finuta
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Joburi/Distractii : calatorile

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Mai 15, 2010 2:20 pm

vin si eu roxana la o La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 423715
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 15, 2010 2:33 pm

drum bun fara tigari :nociv:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de ari05 Sam Mai 15, 2010 8:55 pm

vai ce aer curat aici La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 611610 se vede ca am cam lipsit...
cuscra... asa-i ca ma lasi sa bag macar una? La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 423715
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Sam Mai 15, 2010 9:18 pm

dupa ce ai bagat-o zici :nervi:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de brigitta Lun Mai 17, 2010 1:03 am

am ajuns si eu la o La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 423715 vad ca nu prea este nimeni La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 199844
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de sandy Lun Mai 17, 2010 1:12 am

si tu eva te afumi???
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de brigitta Lun Mai 17, 2010 1:13 am

da Sandy, tu nu? La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 423715 La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 611610
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de paul_A Lun Mai 17, 2010 1:13 am

heeei cuscra,,,am crezut ca te-ai apucat de fumat in pauza de pe forum La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 211629
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de sandy Lun Mai 17, 2010 1:14 am

yac La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 9955...ies repede
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mai 17, 2010 2:01 am

fetele am un anunt de facut:

mai nou fumez si eu..m-a corupt tatal meu..are el niste tigari super..vin cu o poza sa va arat ce tigari...dar nu cu mine..doar cu tigarile
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de sandy Lun Mai 17, 2010 2:03 am

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 199844 asa tigari sa fumeze toata lumea
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mai 17, 2010 2:05 am

eee repede intri tu..vroiam sa le fac curioase!!

astea sunt tigarile noastre

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 23mws2d
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de brigitta Lun Mai 17, 2010 2:06 am

vai teo La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 423715 nu as fii gandit ca chiar tu o sa La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 423715 La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 611610
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de sandy Lun Mai 17, 2010 2:08 am

sunt pe faza mereu..nu ai spus tu??
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mai 17, 2010 2:11 am

da..am spus-o asa e..

fetele nu vreti sa va reprofilati pe tigarile mele..
serios vb tatal meu e fumator si s-a lasat de mai bine de un ann si mananca seminte..
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de sandy Lun Mai 17, 2010 3:02 am

da de 3 ani s-a lasat tatutu...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mai 17, 2010 3:04 am

de 3 ani?!!!!! cum asa? nu de cand a fost mami in spania? de doi jumate deci ca abia am nascut-o pe lari cand a venit dar oricum a trecut timpul La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 369508
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de sandy Lun Mai 17, 2010 3:07 am

pai da...deci aproape3 ani...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de brigitta Lun Mai 17, 2010 1:17 pm

de dimineata repede La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 423715 cu cafea La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 377534
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 41 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 41 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum