Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 12 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 12 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 2466r05Ady.Biju

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 2quni4z hmshop.wordpress.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Wkpzltartizele.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Kaqpztbratari magice



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 69m8w9 Shop/candles



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 25h2tfs art3lier.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 2moa4jsbiosens.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 2ef53k2reginamaria.ro



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

+24
agy82
livya
radumihaela36
david
anuta22
roxana ,mamica finuta
tit.ioana
marccora
anka9mai
paul_A
muraru raluca
madalina
sandy
panky(Laura)
brigitta
adriana
mary24
monica_2008
teodoraion
alinapopa1969
Maria
ari05
mona_mami
STEF30IASI
28 participanți

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de panky(Laura) Lun Mai 17, 2010 1:24 pm

vin si eu brigitta,sa iti tin companie la o La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Lun Mai 17, 2010 2:14 pm

fetele va invit la o tigare de-a mea..

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 23mws2d[/quote]
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Mai 18, 2010 3:47 pm

buna cochetelor ....... La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 693395
nu e nimeni pe aici ?
asta e bine .......desi nu prea cred ca v-ati lasat de fumat ...... La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 937148
va las o cafeluta smileyssmileyssmileys

si sa aerisim ....sa fie aer prospat in camera .......
smilessmilessmiles
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de brigitta Mar Mai 18, 2010 3:49 pm

mersi Steff pentru cafea dar fara o La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715 nu merge La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 377534
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de Maria Mar Mai 18, 2010 3:50 pm

vin sa servesc eu o cafea caci fetele sunt plecate sau nu mai fumeaza La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Mai 18, 2010 6:32 pm

cafeluta va asteapta cochetelor ....smiliessmilies

smilessmilessmiles
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de brigitta Mar Mai 18, 2010 7:00 pm

mersi mult, si bag si o La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715 repede pe fuga La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 199844
brigitta
brigitta
Mamica de cariera
Mamica de cariera


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Mai 18, 2010 8:50 pm

c-am liniste pe aici..........bag si eu repede o La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mai 18, 2010 8:54 pm

si eu La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715 La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de Maria Mar Mai 18, 2010 8:55 pm

e cam liniste fara voi pe aici La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 377534 :pupd:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Mai 18, 2010 8:55 pm

bine ai venit laura la o La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mai 18, 2010 8:56 pm

da da... :lim: dar las ca revin eu si sa vedeti ce fum va fi aici iar... La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 377534
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de Maria Mar Mai 18, 2010 8:57 pm

macar nu va mai vedem de fum cand intram La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715 La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de panky(Laura) Mar Mai 18, 2010 8:58 pm

te asteptam cu mare drag.........vorba mariei........c-am liniste pe aici fara tine La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de ari05 Mar Mai 18, 2010 9:03 pm

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 377534 pai laura... revin eu in curand... :zambet larg: acum profit de concediul sotului printre altele La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 355692 sa mai iesim din casa... desi... cu vremea asta La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 16974

maria, asa-i ca maibine sa nu fim vazute de fum La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715 decat ca nu intram La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 611610

mai bag repede una si apoi aerisesc La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 423715
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Mier Mai 19, 2010 3:50 am

pai laura e tartotul aici ..mai bine fetele fara vicii din astea c anumai rau va face... :lacrimi:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de ari05 Mier Mai 19, 2010 3:55 am

asa e cuscra ! ai mare dreptate :lacrimi:

viciile astea ne omoara incet... La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de Maria Mier Mai 19, 2010 3:57 am

vad caci tu intri noaptea aici de nu te mai vedem noi La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 377534
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de teodoraion Mier Mai 19, 2010 4:01 am

pai macar nu ne mai intoxica pe noi....dar eu le cert ca imi pasa de ele....dar de ele depinde .....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de ari05 Mier Mai 19, 2010 4:03 am

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 377534 pai da... noaptea fumez cand nu ma vede nimeni La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 611610

teo, stiu ca ne certi pt ca ne vrei binele... numai ca depinde f mult de vointa fiecareia sa se lase La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 16974
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de sandy Mier Mai 19, 2010 4:07 am

ce bine ai spus-o da vointa...nu ca nu se poate..un om realist nu gluma...
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de ari05 Mier Mai 19, 2010 4:19 am

cred ca-ti trebuie un impuls.. ceva tare sa te faca sa ai vointa necesara sa te lasi de un viciu... eu prima data m-am lasat pt Dari... cand am ramas gravida... pt el... acum desi ma ami prostesc cu tigarile,.. cand voi ramane iar gravida sunt convinsa ca nu voi mai pune gura pe ele... si trebuie sa am grija pe viitor sa nu mai existe tentatia sa ma reapuc...
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3) - Pagina 42 Empty Re: La o tigara virtuala (topic pazit de teo) , avem grija de sanatatea voastra !!! (3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 42 din 42 Înapoi  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum