Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 4 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 4 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 2466r05Ady.Biju

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Wkpzltartizele.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Kaqpztbratari magice



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 69m8w9 Shop/candles



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 2moa4jsbiosens.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 2ef53k2reginamaria.ro



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

+18
brigitta
mofturaki
Elena23
tunde
teodoraion
florentina26luca
mary83
cascaval
Raluca30
alinagherman
elena
paul_A
sandy
mona_mami
anka9mai
narcy
Maria
adriana
22 participanți

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Vin Mar 11, 2011 4:31 pm

Multumim tuturor vizitatorilor forumului Mamici cochete!
Deoarece zilnic avem peste 300 de vizitatori, as dori sa stiu parerea voastra despre forumul Mamici cochete!
Ce va place sau nu va place la acest forum!
Daca ar mai trebui ceva adaugat sau ar trebui ceva anulat!
Parerea voastra este foarte importanta pentru noi!


Ultima editare efectuata de catre adriana in Vin Mar 11, 2011 4:48 pm, editata de 1 ori
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Vin Mar 11, 2011 4:36 pm

binevenit acest topic Adriana :sunflowers:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de narcy Sam Mar 12, 2011 4:49 am

ii asteptam cu parerile lor....acum sunt 15
Cine este conectat?
In total sunt 18 utilizatori conectati: 3 Inregistrati, 0 Invizibil si 15 Vizitatori :: 1 Motor de cautare
va asteptam! Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 869129
narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Dum Mar 13, 2011 2:50 am

eu una nu cred sa auzim vizitatorii "vorbind"...totusi ii asteptam ...
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Dum Mar 13, 2011 3:36 pm

sa vedem daca vreau sa ne spuna ceva,noi ii asteptam cu placere Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de mona_mami Dum Mar 13, 2011 11:41 pm

Cunoastem si alte limbi ... deci discutiile sunt libere, in limita regulamentului!
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 14, 2011 12:39 am

din pacate ..vad ca nu vor sa ne impartaseasca impresii!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de mona_mami Lun Mar 14, 2011 12:44 am

Atunci ... le interzicem ... sa aiba drept de vizionare doar cei care scriu ceva, in limita bunului simt si a respectarii regulamentului, nu doar numai se inregistreaza si sa ne "urmareasca" ... Of, cate le-as spune ... Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 394565 1278
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de paul_A Lun Mar 14, 2011 12:58 am

De acord cu tine Mone Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 869129
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de elena Lun Mar 14, 2011 4:22 am

nu imi place ca suntem "asistate" la discutii...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Lun Mar 14, 2011 2:29 pm

da..aveti dreptate!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de alinagherman Lun Mar 14, 2011 2:35 pm

cred ca sunt persoane si rau intentionate, ca au mai fost cazuri, dar poate unii doar cauta retete sau diverse informatii..cine stie eu nu-i pot intelege, nu am fost niciodata vizitator daca mi-a placut un forum am ramas dar m-am inregistrat de fiecare data
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Lun Mar 14, 2011 3:22 pm

deacord cu tine Alina
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 17, 2011 5:40 pm

ia uitatti fetelor..
In total sunt 200 utilizatori conectati: 5 Inregistrati, 0 Invizibil si 195 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de anka9mai Joi Mar 17, 2011 5:41 pm

stam tare bine Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 17, 2011 5:42 pm

da,,la vizitatori!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Raluca30 Joi Mar 17, 2011 5:48 pm

Foarte multi vizitatori avem,cred ca suntem tare interesante Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 999503
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 17, 2011 5:49 pm

off..da haideti dragi vizitatori..despre ce vreti sa vorbim...aveti vreo emisiune preferata!!??vb pe tema asta..vreti??
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Raluca30 Joi Mar 17, 2011 5:55 pm

Cred ca incercam degeaba Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 423715
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de sandy Joi Mar 17, 2011 6:09 pm

nu fuma de bat!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Raluca30 Joi Mar 17, 2011 6:13 pm

Stai linistita eu nu fumez Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 999503
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Maria Joi Mar 17, 2011 8:55 pm

asta da record :floridar:
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de adriana Joi Mar 17, 2011 11:13 pm

raluca te-ai apucat de fumat?....ma las eu si te apuci tu? Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de narcy Vin Mar 18, 2011 9:16 pm

In total sunt 28 utilizatori conectati: 4 Inregistrati, 0 Invizibil si 24 Vizitatori :: 2 Motoare de cautare
va asteptam la discutii....sunti mai multi vizitatori decat cei inregistrati... Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 587635
narcy
narcy
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : INGINER

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Raluca30 Vin Mar 18, 2011 9:22 pm

Probabil ca suntem renumite ptr retetele noastre si discutile purtate aici si le place sa ne urmareasca Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! 377534
Raluca30
Raluca30
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 39
Joburi/Distractii : ador plimbarile

Sus In jos

Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi! Empty Re: Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum