Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Carti educative personalizate pentru copilul tau! EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Carti educative personalizate pentru copilul tau! EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Carti educative personalizate pentru copilul tau! EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Carti educative personalizate pentru copilul tau! EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Carti educative personalizate pentru copilul tau! EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Carti educative personalizate pentru copilul tau! EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Carti educative personalizate pentru copilul tau! EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Carti educative personalizate pentru copilul tau! EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Carti educative personalizate pentru copilul tau! EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 17 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 17 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Carti educative personalizate pentru copilul tau! 2466r05Ady.Biju

Carti educative personalizate pentru copilul tau! 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! 2quni4z hmshop.wordpress.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! Wkpzltartizele.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Carti educative personalizate pentru copilul tau! Kaqpztbratari magice



Carti educative personalizate pentru copilul tau! 69m8w9 Shop/candles



Carti educative personalizate pentru copilul tau! 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! 2moa4jsbiosens.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! 2ef53k2reginamaria.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Carti educative personalizate pentru copilul tau!

+14
denisadarius
buburuza
AlinaS
Arthemis77
panky(Laura)
amalia-carmen
ari05
elena
scumpetea
adriana
anuta22
STEF30IASI
teodoraion
GABITA
18 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de GABITA Dum Iul 05, 2009 7:26 pm

Carti educative personalizate pentru copilul tau http://www.eroudepoveste.ro/index.php

"Pas in doi!"
Va invitam la o calatorie in lumea basmului, unde frumoasa poveste a nuntii este cu printi si printese! Ce spuneti daca vor citi copiii ca parintii lor sunt eroi de basm? Faceti un exercitiu de imaginatie si mai mult de atat retraiti clipele minunate ale casatoriei, clipele cand ati oferit sau ati primit inelul si sentimentul dragostei a triumfat. E frumos nu-i asa? "Pas in doi", carticica personalizata cu numele mirilor, al nasilor, cu locatia evenimentului, prezinta toate acestea intr-un mod mai special si aprinde sentimente deosebite atat in sufletele parintilor, cat mai ales al copiilor.



Pretul este de 25 de RON + taxele postale (9 RON Curier Normal, 14 RON Curier Rapid)

Comanda in perioada de reduceri pana la 30 Iunie la pretul de doar 21.9 RON, iar optional poza copiilor pe hartie fotografica pe prima si ultima pagina a cartii, la doar 24.9 ron!
GABITA
GABITA
Administrator
Administrator

Varsta : 45

https://mamicicochete.forumgratuit.ro

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de GABITA Mar Iul 07, 2009 2:15 am

Va asteptam cu drag in clubul ErouDePoveste.ro! Introduceti numele si adresa de e-mail pe site www.eroudepoveste.ro si reintrati in lumea copiilor!....."Pas in doi!" ultima aparitie....retraieste momentele frumoase ale nuntii in lumea basmului!!....Doar incearca....
GABITA
GABITA
Administrator
Administrator

Varsta : 45

https://mamicicochete.forumgratuit.ro

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Iul 08, 2009 1:25 pm

o sa incercam :pupa:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de Vizitato Vin Iul 10, 2009 8:53 pm

am sa incerc si eu :flori:
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Aug 02, 2009 7:17 pm

sunt frumoase cartile , avem si noi una ....

:floare: :floare: :floare:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de anuta22 Lun Aug 10, 2009 5:42 am

din cate am auzit de la mamicile care sunt in posesia unei carti de la sponsorul Erou De Poveste,cica sunt foarte frumoase si in al doilea foarte interesante si educative ptr copil.
anuta22
anuta22
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 36

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Lun Aug 17, 2009 2:40 pm

asa am auzit si eu anuta....mi-ar place tare mult sa aiba si gabita una....sper ca cat de curand sa i-o pot cumpara
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de scumpetea Mier Aug 26, 2009 12:46 am

Si mie mi-ar placea una...Sper sa ii pot cumpara una in curand!
scumpetea
scumpetea
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 45

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de elena Mier Aug 26, 2009 3:08 am

Am si eu o carte de la eroudepoveste-ABC CITESTE SI ZÂMBESTE , Maria este f incântata de ea, la fel si eu , am comandat-o acum vreo 2 luni, cred și a ajuns foarte repede...
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de ari05 Lun Noi 02, 2009 9:45 pm

sunt f dragute carticelele, in special "citeste si zambeste" , asta sper sa i-o pot lua in curand :pupicei: imi place tare mult si ideea de a personaliza caritcelele cu pozele copiilor... e chiar super !
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 17, 2009 4:49 am

Va invitam la o calatorie in lumea basmului, unde frumoasa poveste a nuntii este cu printi si printese! Ce spuneti daca vor citi copiii ca parintii lor sunt eroi de basm? Faceti un exercitiu de imaginatie si mai mult de atat retraiti clipele minunate ale casatoriei, clipele cand ati oferit sau ati primit inelul si sentimentul dragostei a triumfat. E frumos nu-i asa? "Pas in doi", carticica personalizata cu numele mirilor, al nasilor, cu locatia evenimentului, prezinta toate acestea intr-un mod mai special si aprinde sentimente deosebite atat in sufletele parintilor, cat mai ales al copiilor. www.eroudepoveste.ro
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 17, 2009 5:15 am

Salveaza-l pe Mos Craciun!- pretul promo la doar 19.7 Ron
carticelele sunt cu pozele copiilor incluse - prima si ultima pagina pe hartie foto.
Va mai oferim si 1 dvd bonus cu povesti audio si colinde de Craciun. Toate acestea doar pentru copilul tau!
http://www.eroudepoveste.ro/
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Noi 17, 2009 5:30 am

super faina carticica , mai ales ca pun si pozele copilului ...... :pupicei:

:bradut verde c :bradut verde c :bradut verde c
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Mar Noi 17, 2009 9:02 pm

super interesant!ne gandim...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Mier Noi 18, 2009 3:31 pm

in afara de faptul ca se pun poze mai primim si un dvd cu colinde de craciun....eu zic ca merita din plin
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Noi 19, 2009 2:03 am

daaa..se merita sunt superbe
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de ari05 Vin Noi 20, 2009 4:51 am

adriana a scris:in afara de faptul ca se pun poze mai primim si un dvd cu colinde de craciun....eu zic ca merita din plin
chiar merita, e super oferta :pupicei:
ari05
ari05
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 43

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de panky(Laura) Sam Noi 21, 2009 8:30 am

adriana sa nu ma uiti si pe mine cu cartiile. multumesc!
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de Arthemis77 Lun Noi 23, 2009 9:58 am

Cum putem comanda si noi o carticica cu Mos Craciun care sa aiba si dvd cu colinde si poze ale copilasilor incluse?
Arthemis77
Arthemis77
Mamica incepator
Mamica incepator


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de AlinaS Lun Noi 23, 2009 4:18 pm

super..vreau si eu sa comand cartea cu mos...insa nu stiu ce sa scriu la dedicatie...fetele poate ma ajutati... :pupicei:
AlinaS
AlinaS
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 24, 2009 11:48 am

uite alina 2 modele ...
Se scutura din nori, de sfinte sarbatori
Povesti cu ingerasi, pentru copilul meu poznas.
Povesti cu sfinti parinti, pentru copii cuminti

Printre fulgi de nea
Se va strecura, in casuta ta
Si iti va lasa, acolo in ghetute
Multe cadouri dragute
Oferite cu drag ....
De Mos Nicolae!

aceste dedicatii le-am scris eu pe carticele
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Mar Noi 24, 2009 11:51 am

Arthemis77 a scris:Cum putem comanda si noi o carticica cu Mos Craciun care sa aiba si dvd cu colinde si poze ale copilasilor incluse?

Intri pe site-ul sponsorului si acolo iti va spune toti pasiicare ii ai de facut.....poti specifica prin chestionar pe acolo ca esti de pe forumul Mamici cochete....siasta sa o scri si aici la topic....poate vor mai fi si ceva avantaje

Zilele astea voi mai comanda si eu 2 carticele....vreau sa le fac cadou fetitei educatoarei si una lui Gabita
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de AlinaS Mar Noi 24, 2009 4:41 pm

mersi Adriana.....super textele...
de unde le ai...textele...sau le-ai compus tu?
AlinaS
AlinaS
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Mier Noi 25, 2009 2:41 am

voi comanda si eu ptr alessia si finutul meu!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de buburuza Mier Noi 25, 2009 3:13 pm

va zic ca merita ,mie mi-au ajuns zilele trecute si vreau sa zic ca sunt deosebite .cred ca o sa comand si cea cu mosul
imi place mult de tot ca pe prima pagina se afla fotografia lor si dedicatia noastra pt ele

Carti educative personalizate pentru copilul tau! DSCN0550
Carti educative personalizate pentru copilul tau! DSCN0552
Carti educative personalizate pentru copilul tau! DSCN0553
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 43

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum