Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 19 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 19 Vizitatori :: 2 Motoare de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Carti educative personalizate pentru copilul tau!

+14
denisadarius
buburuza
AlinaS
Arthemis77
panky(Laura)
amalia-carmen
ari05
elena
scumpetea
adriana
anuta22
STEF30IASI
teodoraion
GABITA
18 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de AlinaS Mier Noi 25, 2009 5:29 pm

si asa arata poza copilului pe carte?colorata de ei......
AlinaS
AlinaS
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de buburuza Mier Noi 25, 2009 6:59 pm

nu pe prima si ultima pagina au cate o poza cu ele.trimise de mine
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 25, 2009 7:37 pm

da..si eu am castigat ma de mult de la ei..sunt superbe

o sa fac si eu poze
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de buburuza Mier Noi 25, 2009 7:40 pm

eu inca nu le-am aratat pt ca m-am gandit eu sa le aduca mos nicolae daca tot vine si asa m-am scos. Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 377534
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 25, 2009 7:45 pm

la noi am dat si vine la gradi..bineinteles vine si acasa....
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de buburuza Mier Noi 25, 2009 7:50 pm

la gradi primeste ceva simbolic dar la noi e regula stiuta ca mos nicolae aduce dulciuri iar mos craciun aduce cadouri insa mos nicolae anul asta aduce si carticele pe langa dulciurile si nuielusa care nu lipseste in nici un an.
mos craciun vine si acasa, in fiecare an a venit doar ca nu seamana deloc cu cel de la gradi Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 377534
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 25, 2009 7:55 pm

la noi la gradi nu prea e simbolic..ca am dat cate 500 de mii de copil...deci...
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de buburuza Mier Noi 25, 2009 7:59 pm

la noi anul acesta nu s-au mai srans pt copii pt ca numai fac serbare :steluta roz: asa au hotarat ca cica nu mai au timp .dar se strang bani pt doamne..... oricum la noi vine mosul si acasa dar era frumos sa faca si serbare...
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Mier Noi 25, 2009 8:02 pm

sa ne intorcem la carticele

fetelor sunt super carticele de la erou de poveste se merita sa cumparati
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Mier Noi 25, 2009 8:07 pm

foarte frumoase carticelele buburuza
teo asteptam si pozicile tale cu carticele
alina da eu am compus textele....cu mici influente Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 377534
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de denisadarius Joi Noi 26, 2009 2:49 am

cat e transportul?....in cat timp ajunge sa fie gata o carticica...?
ma intereseaza sa fac cadou... la doi frati...si vreau sa stiu daca poate aparea pe prima si ultima pag o poza cu ambii frati...?
denisadarius
denisadarius
Sponsor
Sponsor

Varsta : 39

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de Maria Joi Noi 26, 2009 4:05 am

denisadarius a scris:cat e transportul?....in cat timp ajunge sa fie gata o carticica...?
ma intereseaza sa fac cadou... la doi frati...si vreau sa stiu daca poate aparea pe prima si ultima pag o poza cu ambii frati...?
taxele postale (9 RON Curier Normal, 14 RON Curier Rapid)
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Joi Noi 26, 2009 4:33 am

acum compun dedicatia...

stiti cumva ce conditii trebuie sa indeplineasca pozele:dimensiuni,pixeli...prim=plan...etc.?
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Joi Noi 26, 2009 12:37 pm

da vali pozele pot fi cu ambi copii cum trimiti tu poza asa ti-o vor pune
amalia nu-i o dimensiune standard din cate stiu eu....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de buburuza Joi Noi 26, 2009 3:36 pm

asa este pozele nu trebuie sa fie de o anumita marime insa trebuie sa fie foarte clare.
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Joi Noi 26, 2009 3:46 pm

amalia-carmen a scris:acum compun dedicatia...

stiti cumva ce conditii trebuie sa indeplineasca pozele:dimensiuni,pixeli...prim=plan...etc.?

e bine sa fie cat mai reusita..clara dimensiune mare ..nu mica de pe telefon de exemplu si sa nu fie lata sa fie ceva de genul:

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 048

o sa fac si u poza la dedicatiile mele.....eu le-am inventat Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 230899
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de AlinaS Joi Noi 26, 2009 7:30 pm

la rude...scriem bunicii,unchii veri...de-astea?
AlinaS
AlinaS
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de buburuza Joi Noi 26, 2009 9:55 pm

cand completezi formularul pt comanda scrii acolo in spatiile libere ,depinde ce carte vrei sa comanzi.eu am complatat pana si numele dr de familie, data nasterii ,greutatea la nastere,ora, la carticica pe care am comandat-o pt Arina.la petra am scris despre doamna educatoare si 2 dintre cei mai buni prieteni.
buburuza
buburuza
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 44

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Dum Noi 29, 2009 4:01 am

multumesc ptr informatii...trebuie sa ma grabesc!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Noi 30, 2009 6:07 pm

am reusit sa comand carticelele! cat despre dedicatie,n-am prea avut inspiratie zilele astea...asa ca am pus ceva mai vechi...un pic:

Ninge lin,mica printesa...
Langa brad noi colindam
Si in cetina-nverzita
Globuri multe atarnam...

Ochisorii tai albastri
Scanteiaza curiosi...
"Oare ce tot spune mama
Despre ingeri,despre Mos?"...

este din seara de ajun,2007...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Dec 01, 2009 3:13 am

astea sunt carticelele pe care le am de la erou de poveste

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Fetele018

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Fetele025

asta am comandat-o pt anays

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Fetele016-1

aventura la circ
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Mar Dec 01, 2009 4:40 am

SUNT SUPERBE CARTILE,TEO!DE-ABIA ASTEPT SA LE PRIMESC SI EU!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de Maria Mar Dec 01, 2009 4:42 am

Foarte frumoase Teo,imi plac tare mult aceste carti,tot ma gandesc sa comand si eu una personalizata si cred ca pana la urma am sa o fac Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 449374
Felicitarii pentru cartii!! Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 24869

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 38273 Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 38273 Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 38273
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Mar Dec 01, 2009 3:44 pm

multumesc fetele intr-adevar isi merita banii..poate castigi una la concurs maria
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Lun Dec 07, 2009 11:18 pm

oare cat dureaza pana vin?eu le-am comandat in 30.11...sper sa soseasca pana la craciun...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 2 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum