Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 13 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 13 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Carti educative personalizate pentru copilul tau!

+14
denisadarius
buburuza
AlinaS
Arthemis77
panky(Laura)
amalia-carmen
ari05
elena
scumpetea
adriana
anuta22
STEF30IASI
teodoraion
GABITA
18 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Mier Dec 09, 2009 7:24 pm

astazi am comandat si eu 2 carticele, Un cadou special am luat-o pentru Gabita si cea cu Mos Craciun i-o voi face cadou fetitei educatoarei lui gabita
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Lun Dec 14, 2009 2:42 pm

am primit si eu astazi carticelele...sunt foarte frumoase, acum gabita vrea sa ii citesc si vrea sa ascultam si cd-ul cu colinde!
amalia am intrebat si de carticica ta, ar trebui sa o primesti si tu astazi-maine!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de alinapopa1969 Lun Dec 14, 2009 2:45 pm

superbe aceste carticele personalizate! O ideea impresionanta! Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 449374
alinapopa1969
alinapopa1969
Mamica sexy
Mamica sexy

Varsta : 54
Joburi/Distractii : goblenul, florile

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Mier Dec 16, 2009 11:47 pm

AU SOSIIIT!
ACEASTA ESTE A ALESSIEI:

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 100_1908

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 100_1910

O VOI POZA SI PE CEA FINUTULUI NOSTRU...
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de panky(Laura) Mier Dec 16, 2009 11:53 pm

frumos amalia.......si eu am comandat ......chiar ieri am primit carticica......un cadou special......este superba cartea.......cu poza baietelului.....o sa revin cu poze.
panky(Laura)
panky(Laura)
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Vin Dec 18, 2009 12:07 am

foarte frumoasa amalia...noi o avem deja...este foarte frumoasa si interesanta, lui gabita ii place tare mult
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Vin Dec 18, 2009 10:30 pm

si alessiei..citim in fiecare seara din ea!
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de Maria Sam Dec 19, 2009 12:29 am

frumoasa carticica Amalia si este un cadou cu totul special!
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 0c34a2047faf245d4f598a8b91ce3f4fCarti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 0c34a2047faf245d4f598a8b91ce3f4f
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de amalia-carmen Sam Dec 19, 2009 10:34 pm

si am mai comandat una...chiar dc nu va ajunge de craciun...oricum nu o vom putea darui decat dupa! cei de la "eroudepoveste"sunt niste oameni minunati! le multumesc si aici! :bradut verde c
amalia-carmen
amalia-carmen
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 52

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de AlinaS Vin Ian 15, 2010 6:22 pm

si eu am comandat-o pe cea cu mosul...acum mai vreau inca doua..una tot pt Eric,alta pt nepoatele mele(gemene)...insa ma tot gandesc ce sa le scriu la dedicatie.....sunt intr-o pana de inspiratie totala...
AlinaS
AlinaS
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 43

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 12, 2010 12:41 am

fetele gabita a primit un cadou foarte frumos de la sponsorul nostru.....ii multumesc foarte mult, carticica este frumoasa foc si o recomand tuturor....este un cadou minunat de pasti pentru copii vostri si nu numai
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 2vs2f13
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Efoxu1
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Ok20io
Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 24m9408
multumesc inca o data sponsorului pentru frumosul cadou oferit!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 12, 2010 12:44 am

E momentul in care copilul tau este personajul principal al povestii!!!! Comanda ACUM o carte personalizata si intra in clubul ErouDePoveste.ro!!!
http://www.eroudepoveste.ro/index.php
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de Maria Vin Feb 12, 2010 1:03 am

foarte frumoasa carticica lui Gabita sa se bucure de ea Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 693395
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 12, 2010 1:39 am

multumim mult maria Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Feb 12, 2010 1:45 am

foarte frumos premiul(cadoul )adriana..i l-ai dat deja lui gabita nu ? Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 611610
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 12, 2010 1:53 am

pai cum sa nu il dau teo....cum a venit de la gradi a si desfacut pachetul Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 91489 ...acum incepem sa o citim din nou!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de teodoraion Vin Feb 12, 2010 2:03 am

spor la citit atunci Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 611610
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 12, 2010 2:23 am

multumim teo, avem, avem...acum incep sa i-o citesc!!!! Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de mona_mami Vin Feb 12, 2010 2:47 pm

ce repede a venit iepurasul! ... felicitari pentru carticica! Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 693395
mona_mami
mona_mami
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Vin Feb 12, 2010 8:30 pm

a fost mai rapid intradevar Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 91489 ....multumim mult Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 693395
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de madalina Joi Mar 25, 2010 7:21 am

foarte frumoasa carticica si eu acum m-am uitat sa vad ce carti mai au si toate sunt interesante,numai una si una
madalina
madalina
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 44

http://in-casuta-cu-povesti.hitforum.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Joi Mar 25, 2010 1:42 pm

asa este madalina...eu am 2 carticele de la ei si sunt suerbe....deosebite, in special ca este si poza copilului pe ea....numele lui si al parintilor, prietenilor
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de adriana Lun Apr 12, 2010 11:37 pm

fetele a mai comandat cineva carticele?
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Carti educative personalizate pentru copilul tau! - Pagina 3 Empty Re: Carti educative personalizate pentru copilul tau!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum