Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 5 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 5 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 2466r05Ady.Biju

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 2quni4z hmshop.wordpress.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Wkpzltartizele.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Kaqpztbratari magice



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 69m8w9 Shop/candles



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 2moa4jsbiosens.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 2ef53k2reginamaria.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

+52
raruta
Raluca30
crina_oc
mofturaki
scumpetea
radumihaela36
tit.ioana
emidiaconu
flori
Crina
roxana ,mamica finuta
micka27
bebelusha18
brigitta
anka9mai
mary24
madalina
blondyna
Rody
sandy
panky(Laura)
florares
marccora
muraru raluca
flo09
adriana
ari05
macoveianca
amalia-carmen
barizoana
alinapopa1969
anays
paula_mami
mona_mami
nestian
dani23ela
Liliana
elena
Maria
popescumelinda
alidascalu
roxanik
buburuza
pupkiss
deriana
narcy
paul_A
STEF30IASI
celina74
teodoraion
geodeny
GABITA
56 participanți

Pagina 3 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de STEF30IASI Dum Aug 16, 2009 8:20 pm

MULTUMIM MULT !!!!!
cand mai faci , sa ne mai trimiti , ca noi nu refuzam , nimic ce e buuuuunnnnn!!!! Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534
:pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei: :pupicei:




:floare: :floare: :floare:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de elena Joi Aug 20, 2009 6:04 pm

Azi le-am facut si eu la copii o placinta cu brânza dulce. Va arat poze si va scriu si rețeta, sa o incercati si voi, e usor de facut și delicioasa...
200 g faina
1 kg brânza dulce de vaca
50-100 ml lapte dulce
250 g zahar
200 g stafide
1 praf de copt
4 oua
sare
Brânza se amesteca impreuna cu laptele(daca branza e mai uscata, adaugati 100ml lapte, daca e mai moale, doar 50 ml)
Albusurile se bat separat cu zaharul ; punem albusurile peeste branza si amestecam apoi adaugam praful de copt, galbenusurile, stafidele , faina.
Compozitia bine omogenizata se toarna in tava unsa cu ulei si tapetata cu faina. Se opreste un galbnus și il amestecam cu miere- cu amestecul obținut ungem pe deasupra, apoi o dam la cuptor pâna se rumeneste bine deasupra.
POFTA BUNA !”!!
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 001-2Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 002-4Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 004-3Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 005-7
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de STEF30IASI Joi Aug 20, 2009 11:11 pm

arata bine placintuta :yes!!: , dar cavalerii tai sunt deliciosi cum papa :pupicei: :pupicei: :pupicei:


:floare: :floare: :floare:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Liliana Joi Aug 20, 2009 11:29 pm

delicios!delicios!
O sa-mi notez reteta sa o incerc si eu!
am si eu o reteta asemanatoare numai ca faina nu se pune in compozitie ci se fac 4 foi si se alterneaza cu compozitia de branza si se mai adauga si nuci pisate si folosesc mai multe oua.

:floare: :floare: :floare:
Liliana
Liliana
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 50
Joburi/Distractii : mamica de printesa!

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de deriana Joi Aug 20, 2009 11:41 pm

Yam yam ce bine arata, vreau si eu.
Elena esti o adevarata gospodina :pupicei:
avatar
deriana
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 45

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de elena Vin Aug 21, 2009 2:44 am

Mulțumesc feetele, sa stiți ca a fost delicioasa, au mancat-o foarte repede, data viitoare fac doua tavi, sa ne ajunga Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de teodoraion Vin Aug 21, 2009 2:51 am

super eu mor de dragul lui teo ca e scump imbracat asa..ce as vrea sa il vad in realitate si maria e tare dragalasa!! :pupicei: :pupicei: :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de elena Vin Aug 21, 2009 2:56 am

teodoraion a scris:super eu mor de dragul lui teo ca e scump imbracat asa..ce as vrea sa il vad in realitate si maria e tare dragalasa!! :pupicei: :pupicei: :pupicei:
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 si mie imi place la nebunie clopul din paie. l-am cumparat cand am fost la munte, la Sinaia ,dar si lui ii place, singur și-l pune pe cap cand iese afara...se aseaza asa bn, ca se apleaca si nu-i cade, e f haios... :pupaceli:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de popescumelinda Mier Aug 26, 2009 2:47 pm

iamia,faina reteta...daaa.si clopul imi place...sunt asa de draguti cand usnt mici...asai? Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534
popescumelinda
popescumelinda
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 47

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de paul_A Mier Aug 26, 2009 3:42 pm

luni am facut si eu cozonac, poza e inca in telefon, o sa o descarc sa va arat, mi-au iesit super , m-a laudat sotul Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534
paul_A
paul_A
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 38
Joburi/Distractii : mamy - full time

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de STEF30IASI Mier Aug 26, 2009 8:23 pm

paul_A a scris:luni am facut si eu cozonac, poza e inca in telefon, o sa o descarc sa va arat, mi-au iesit super , m-a laudat sotul Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534


Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 ce a iesit super , paul_a Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 , poza Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 sau cazonacul Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 ...???? Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 377534
:pupicei: :pupicei: :pupicei:



:floare: :floare: :floare:
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Sept 01, 2009 4:41 am

TORT DE IAURT CU FRUCTE


barizoana a scris:ingrediente:1 iaurt de fructe de 500 ml(Yogobella),12 linguri de zahar,2compoturi de fructe(800ml),3 pliculete de gelatina alimentara,500 ml frisca(hulala sau meglle,care este crema de patiserie)2 foi de blat de tort din comert(la pachet sunt 3,folosesti doar 2),sau rulada cu dulceata de fructe .

Iaurtul cu cele 12 linguri de zahar se amesteca bine intr-un castronel,din compot fructele de taie mai marunt si zeama se pune intr-o cana de 300 ml si se amesteca cu un pliculet de gelatina si se incalzeste pana se dizolva gelatina,
Intr-o cutie rotunda sau lunguiata de plastic sau oala cu diametrul cat blatul se aseaza portocale curatate si taiate rondele sau felii (le asezi dupa preferinte)si peste pui incet cana de compot cu gelatina dizolvata si lasi sa se intareasca cca jumatate de ora,
-intr-un castron mai mare se pune frisca si se bate bine pana se intareste tare (cu mixerul)apoi se adauga iaurtul amestecat cu zaharul si celelalte 2 pliculete de gelatina dizolvate in cealalta zeama de la celalalt compot si incalzita tare,se amesteca bine tot de jos in sus pana se incorporeaza tot bine.
Peste fructele gelatinate se aseaza jumatate din compozitie si jumatate din fructele taiate din compot,apoi se aseaza primul blat de tort si se apasa putin ,apoi se repeta operatiunea ,la urma sa raman blatul sus,se pune in frigider pana maine zi cand prin rasturnare va iesi tortul care se poate orna cu frisca pe margini sau se poate servi doar asa.

POFTA BUNA !!!

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Img3883.th

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Img3910g.th
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de alidascalu Mar Sept 01, 2009 2:00 pm

Uau ce bine arat ,pare foarte delicios,multumim de reteta! :pupicei:
alidascalu
alidascalu
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 43

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de STEF30IASI Mar Sept 01, 2009 7:27 pm

da alina , chiar arata foarte bine , ....
multumesc barizoana , pentru reteta , o sa o incerc si eu... :pupicei: :pupicei: :pupicei:


🌹 🌹 🌹
avatar
STEF30IASI
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 46

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de elena Joi Sept 03, 2009 3:10 am

delicioss arata ... maine poate fac si eu ceva bunn, poate doar niste clatite...vad ce timp am :juggle:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Joi Sept 03, 2009 3:14 am

ce bine arata!
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de dani23ela Mar Sept 08, 2009 5:20 pm

Bulgari portocalii-6 portii; mediu; 1 ora

un plic sarlota de portocale; 200 gr ciocolata; 100 gr unt; 3 galbenusuri; 5 albusuri batute spuma

Se totpeste ciocolata taiata bucatii in baie de aburi. Se adauga untul si galbenusurile, amestecand mereu. Cu o lingura de lemn se pun si albusurile, batute spuma tare, c apt bezea, dar fara zahar. Se iau 6 forme mici de tarta, se ung cu unt si se tapeteaza cu faina. Se umplu aceste forme cu compozitia de ciocolata pana la trei sferturi. Se dau la cuptorul incins si se coc cel mult 10 min. Se scot apoi, iar dupa ce s-au racit se rastoarna pe un platou de desert. Separat se pregateste sarlota de portocale, care se toarna peste cosuletele de pe platou. Dupa se s-a inchegat, se orneaza cu ciocoplata topita.

Sfat: Se serveste cu felii de kiwi
Bautura: ompot de visine
dani23ela
dani23ela
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 42
Joburi/Distractii : familia si prietenii, gatitul, desenul...

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de dani23ela Mier Sept 09, 2009 11:32 pm

revin si azi cu o reteta f usoara

BULGARI CU NUCA DE COCOS- 4 portii; mediu; 1 ora;

250 gr margarina; 75 gr zahar pudra, 1 punga fulgi nuca de cocos; 500gr lapte praf, stafide sau alune; ciocolata rasa

Se freaca margarina cu zaharul si cu laptele praf pana cand se obtine o compozitie buna de modelat. Se ia cu lingurita din amestecul obtinut, se pune in mijloc o stafida sau o aluna, se fac bilute si se dau prin nuca de cocos.

Sfat: Se pot da si prin ciocolata rasa
Bautura; Ciocolata calda
dani23ela
dani23ela
Mamica rafinata
Mamica rafinata

Varsta : 42
Joburi/Distractii : familia si prietenii, gatitul, desenul...

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de nestian Joi Sept 10, 2009 5:25 am

Pandispan cu visine (in locul visinelor se pot folosi orice fel de fructe ai)
Ingrediente:
-6 oua
-10 linguri cu zahar
- 5 linguri ulei
- 10 linguri varfuite cu faina
- 2 plicuri praf de copt
- 2 plicuri vanili
- un praf de sare
- 1 lingura cu scortisoara
-1 kg visine
- 2 ligurincu faina
Se prepara dupa cum urmeaza:
Separi albusurile de galbenusuri, albusurile se bat spuma cu praful de sare dupa care se pune zahar ploie batind in continuare , in continuare se pune cate un galbenus pe rand ,adaugi vanilia si faina care a fost amestecata separat cu praful de copt ne diluat.Ungi 2 tavi de cozonac sau de chec cu unt sau cu ulei si le tapetezi cu faina.Torni compozitia in tavi in parti egale. Scoti simburii la visine si le amesteci cu faina cele 2 linguri si cu scortisoara dupa care le pui peste copozitia din tavi. Dai la cuptor pentru 40 de minute. Facultativ daca vrei poti sa-i pui deasupra budinca de caramel sau lapte indulcit dupa gust sau se pudreaza cu zahar. Va doresc suces si pofta buna .
nestian
nestian
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 54
Joburi/Distractii : asistent medical de farmacie

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de nestian Joi Sept 10, 2009 3:07 pm

Chec cu pere:
Ingrediente:
- 4 pere coapte
- 150 g faina+ 1 lingura pentru tapetat
- 5 oua
- 1 praf de copt
- 150 g zahar
- 50 g unt
- 50 g stfide
- 2 linguri rom
- 2 linguri apa calduta
- un praf de sare
Mod de preparare: Inmoi stafidele in rom , in care ai adaugat 2 linguri de apa caduta. Cureti perele de coaja si de partea lemnoasa , le tai cubulete , le prajesti in 30 g unt si amesteci pana incep sa se rumeneasca . Le lasi apoi la racit . Separi albusurile de galbenusuri . Bati albusurile spuma cu praful de sare adaugi zaharu dupa care pui cate un galbenus pe rand . Incorporezi faina cu praful de copt ne stins . Adaugi in aluat perele si stafidele . Ungi tava cu untul ramas si taptezi cu faina . Sfat : daca vedeti ca coca este umpic cam moale mai padaugati 2 linguri cu faina eu asa am facut . Iar dupa aceea il bagati la copt timp de 30 minute la 150 grade . La urma se tapeteaza cu zahar. Pofta buna . :pupicei: :pupicei: :pupicei:
nestian
nestian
Mamica incepator
Mamica incepator

Varsta : 54
Joburi/Distractii : asistent medical de farmacie

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de teodoraion Joi Sept 10, 2009 11:47 pm

cand aveti si poze sa ne puneti fetele ca e si mai bine :pupicei:
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Vin Sept 11, 2009 10:20 pm

teodoraion a scris:cand aveti si poze sa ne puneti fetele ca e si mai bine :pupicei:
Eu va pun o poza cu tortul facut azi.
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Sdc11535
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de elena Sam Sept 12, 2009 1:50 am

wow, f bine arata, nu ne scri si reteta? :pupicei:
maine fac si eu tort..
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Maria Sam Sept 12, 2009 2:02 am

elena a scris:wow, f bine arata, nu ne scri si reteta? :pupicei:
maine fac si eu tort..
Este tort diplomat daca vrei si nu o stii eu o scriu,este o reteta care mie imi place tare mult.
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de elena Sam Sept 12, 2009 2:05 am

nu am reteta de tort diplomat,( o pot gasi pe net, dar nu prea incerc retete neprobate) :pupicei:
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze - Pagina 3 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 42 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum