Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 6 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 6 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 2466r05Ady.Biju

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 2quni4z hmshop.wordpress.com



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Wkpzltartizele.blogspot.com



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Kaqpztbratari magice



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 69m8w9 Shop/candles



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 2moa4jsbiosens.ro



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 2ef53k2reginamaria.ro



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Barfe din lumea mondena(2)

+17
Monicutza
paul_A
roxanik
Elena23
mofturaki
roxana ,mamica finuta
nadvio1973
lilia
elena
teodoraion
anka9mai
narcy
sandy
adriana
Raluca30
cecilia_7625
Maria
21 participanți

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de elena Mar Dec 13, 2011 12:48 am

Mare pacat...dumnezeu sa o ierte !
elena
elena
Mamica cocheta
Mamica cocheta


Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de adriana Mar Dec 13, 2011 2:32 pm

Dumnezeu sa o ierte ..... nu este nimic de comentat din punctul meu de vedere , insa nu sunt deloc de acord cu astfel de gesturi
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de roxanik Mar Dec 13, 2011 3:06 pm

Malina Olinescu se iubea cu un baiat cu 12 ani mai tanar decat ea! S-a sinucis inainte de casatorie.

Cunoscuta publicului larg prin intermediul show-ului de televiziune "Scoala Vedetelor", cantareata Malina Olinescu a facut o depresie extrem de puternica, cu doi ani in urma, dupa ce sotul ei, Dan Stesco, membru al trupei Compact, a decis sa puna punct mariajului. Artista a suferit un soc si a destainuit apropiatilor, inca de atunci, ca isi doreste sa moara. Multa vreme, ea a sperat ca Stesco se va intoarce la ea, insa acesta si-a refacut viata. Malina a inceput sa slabeasca galopant pe fond nervos, iar mama ei, Doina Spataru, a dus-o la Spitalul Elias, unde a fost diagnosticata cu "depresie anxioasa". In ciuda faptului ca boala o chinuia cumplit, Malina a refuzat internarea si, din nefericire, nu a respectat tratamentul medicamentos prescris de medici, sustinand ca antidepresivele ii schimba comportamentul si ii dau stari de somnolenta. Cu toate acestea, vorbea foarte des despre moarte si, spun apropiatii cantaretei, chiar ar fi promis ca se sinucide. Viata sentimentala a Malinei s-a revigorat, insa, dupa ce l-a cunoscut pe Sebastian Gabriel, un barbat cu 12 ani mai tanar, care s-a mutat la ea, cu caine cu tot. Dupa un an de relatie, cei doi ar fi hotarat chiar sa se casatoreasca si au decis sa-si renoveze complet apartamentul. Universul Malinei s-a prabusit insa duminica, 11 decembrie, cand artista s-a certat cu Sebi, iubitul ei. Reactia sa a fost violenta si neasteptata: nu a mai raspuns nimanui la telefon, a aruncat pe scara blocului toate hainele iubitului ei si l-a alungat din casa pe Ozzi, catelusul ei York-Terrier, care ii amintea de Sebi.
Dupa criza de furie, Malina s-a pus zdravan pe bautura, viciu pe care il capatase de cativa ani, ajungand sa bea si doi litri de vodca pe zi, motiv din cauza caruia si-a ratat prima casnicie.
Potrivit politistilor care au facut cercetarea la fata locului, aceasta ar fi combinat bautura cu antidepresivele, reactia din corp fiind identica cu a unei persoane drogate. Inainte sa se arunce de la etaj, Malina si-a scos din picioare papucii de casa, s-a urcat pe balustrada si a sarit in gol. Cand au ajuns la fata locului, medicii SMURD n-au mai putut decat sa constate decesul.

Familia Olinescu pare urmarita de un blestem fara scapare. In urma cu 30 de ani, Boris Olinescu, tatal Malinei si, totodata, un actor care promitea la vremea respectiva, s-a sinucis aruncandu-se de la etajul zece al blocului in care locuia. Ca o ironie a sortii, acum fiica acestuia a decis sa-si curme viata in acelasi fel, spre groaza si disperarea intregii sale familii. "Sunt sfasiata de durere. Sunt intr-un vis urat, un cosmar, din care nu mai pot sa ma trezesc", a spus, printre lacrimi, artista Doina Spataru.
roxanik
roxanik
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 44

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de alinagherman Mier Dec 14, 2011 2:16 pm

din pacate tindem sa credem ca daca au bani si faima sunt fericiti...acum cred ca sunt mai nefericiti decat noi oamenii simpli..e pacat pt oricine decida sa-ti termine viata in felul acesta
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de anka9mai Mar Ian 03, 2012 10:46 pm

Gabriela Vrânceanu Firea s-a hotărât asupra numelui! Vezi cum îl va chema pe micuţul ei!
Gabriela Vrânceanu Firea se poate considera o femeie norocoasă: pe plan profesional toate îi merg din plin, iar în plan personal, acum, la 39 de ani, aşteaptă un copil cu soţul ei, Florentin Pandele.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Însărcinată în luna a cincea, prezentatoarea tv deja s-a gândit la un nume pentru cel mic, însă nu s-a hotărât asupra celor care îi vor fi naşi de botez. "Pe micuţ îl vom boteza Petru David şi mi-ar plăcea să moştenească de la Florin ordinea şi disciplina, energia debordantă, tenacitatea, simţul umorului, prestanţa, iar de la mine răbdarea, calmul, sensibilitatea".
Gabriela Vrânceanu Firea recunoaşte că este foarte răsfăţată de soţul ei, care se arată teribil de grijuliu în tot ceea ce o priveşte. "Întotdeauna este foarte atent cu mine, grijuliu, vine în întâmpinarea dorinţelor mele, deşi eu sunt genul de femeie care nu cere nimic şi este mulţumită cu ceea ce primeste. Iar Florin mereu mă întreabă ce aş mai vrea, ce mi-aş dori, ce poftesc.
Şi cu Răsvan am avut noroc de o căsnicie lungă şi frumoasă, şi aşa este şi cel de-al doilea mariaj, îi multumesc lui Dumnezeu", a declarat Gabi
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mar Ian 03, 2012 10:49 pm

sa fie fericiti
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de Maria Mar Ian 03, 2012 11:46 pm

gata fetelor,m-am linistit,am aflat cum este fetita lui Laurette,este alba la ten ca si prietenul ei Mihai,nu este mulatra Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de adriana Mier Ian 04, 2012 12:10 am

eu nu aflasem inca cum este maria Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 199844
cat priveste familia pandele sunt frumosi amandoi .... iar gabrielei ii doresc sarcina usoara si un bebe sanatos
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 04, 2012 12:15 am

Adriana,nici somn nu mai aveam pana ce am aflat cum este Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 199844
si mie imi place mult Gabriela,eram un fan al emisiunilor ei,sarcina usoara incantare
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de alinagherman Mier Ian 04, 2012 4:09 pm

sa fie fericiti si sanatosi
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de Maria Mier Ian 11, 2012 3:46 am

Laurette, arsa la salonul de infrumusetare

Dupa tratamentul de slabire si scoaterea vergeturilor dobandite in urma sarcinii, Laurette a ajuns pe patul de spital cu arsuri de gradul 1. La cateva zile de la incident, bruneta a aparut in presa, unde a declarat ca au fost cele mai groaznice momente din viata ei. “Am trait niste clipe ingrozitoare, nu vreau sa mai traiesc acele clipe si nici alte fete, nici cel mai mare dusman al meu.Am simtit ca mor. Nu m-am gandit decat la fetita mea. Nu m-am gandit ca mor. Am avut ameteala, m-au tinut cu perfuzii, am avut frisoane”, a spus mulatra.

Desi se razgandise si nu vroia bani din partea salonului de infrumusetare, Laurette vrea acum despagubiri pentru momentele prin care a trecut mai cu seama ca-i pot afecta cariera de model. “Merg in fiecare seara la spitalul de arsi, din cauza lor am pierdut multe contracte, imi pot pierde cariera mea de model. Din cauza arsurilor am pierdut 3.000 de euro, eu aveam prezentari de mod zilele acestea si contracte de imagine pe care nu le mai pot onora. Ei trebuie sa plateasca acesti bani. Banii pe care ii voi lua ii voi dona copiilor cu probleme”, a declarat Laurette.
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de adriana Mier Ian 11, 2012 4:18 pm

nu vreau sa comentez deloc .....
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de swe Mier Ian 11, 2012 4:40 pm

Ce ziceti de Piturca si Vica? o greseala de 16 ani? un copil de 4! Si el a iesit la rampa sa spuna ca ii pare rau ca sufera sotia lui. Ca pentru el casnicia si familia sunt cele mai importante!
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de anka9mai Mier Ian 11, 2012 5:51 pm

am vauzt si eu aseara ceva la Can Can Tv....am tras concluzia ca ea(Vica) este o d-na si vb foarte frumos despre el (Piturca)...cat despre faptul ca el nu vrea sa sufere familia lui parca vad ca se va intampla ca si cu Borcea....deja is telenovele povestile astea...toate au acelasi subiect si cam aceleasi finalurile
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de swe Mier Ian 11, 2012 5:58 pm

Borcea, Madalin Ionescu,...bla bla modelul tarfei spargatoare de familii cred ca nu e inventat doar de acum! I-a cumparat o casa, o masina si i-a facut un copil! Nici macar nu trebuie sa-i suporte prezenta sau sa -i spele lenjeria Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 199844 Si tot vrea mai mult! Femeile acestea stiu ce vor!
swe
swe
Mamica eleganta
Mamica eleganta

Varsta : 48

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de alinagherman Mier Ian 11, 2012 7:47 pm

eu nu stiam ....nu am vazut nimic...m-a surprins vestea nu mi se parea vica genul de femeie sa aiba relatii cu un barbat insurat ...dar aparentele inseala mereu
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Mier Ian 11, 2012 11:35 pm

si eu am vz aseara la cancan
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de alinagherman Joi Ian 12, 2012 2:54 pm

am vazut si eu doar ca eu am confundat vici-le ...m-am gandit la o alta vica ...cred ca sunt la moda relatiile extraconjungale
alinagherman
alinagherman
Mamica de cariera
Mamica de cariera

Varsta : 41

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de adriana Joi Ian 12, 2012 3:19 pm

o fi vreunu care nu are amanta? nu mai spun de copil!!!!!!!!!!!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de Maria Joi Ian 12, 2012 3:22 pm

a vorbit frumos despre el,ma refer la Vica dar cred ca a si exagerat putin..
nu se putea ca atatia ani sa nu-i surprinda nimeni impreuna,cum zicea ea caci ieseau impreuna Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 867249
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de adriana Joi Ian 12, 2012 11:38 pm

maria dar din cate am auzit stia toata lumea inclusiv presa doar ca nu sa scris despre asta!
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de sandy Vin Ian 13, 2012 12:34 am

pai ieseau dar cine stie pe unde..prin munti....Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de Maria Joi Ian 19, 2012 3:03 pm

Oana Niculescu Mizil a recunoscut, pe blogul personal, relaţia cu primarul sectorului 5, precizând că s-a separat de soţ încă de la sfârşitul anului trecut, scrie Cotidianul.

"Da, este adevărat, Marian Vanghelie şi cu mine alcătuim, acum, un cuplu. Suntem doi oameni care se iubesc şi nu ne este ruşine să o recunoaştem, chiar dacă relaţia noastră a fost şi va rămâne una discretă. După cum se ştie, el a făcut public faptul că suntem împreună, iar eu îl susţin, chiar dacă am negat la un moment dat. Aşa mi s-a părut firesc, în acel moment, să îl las primul pe el să îşi asume această relaţie, bărbăteşte, iar acesta este unul dintre lucrurile care îmi plac cel mai mult la el. Bărbăţia, onestitatea, ambiţia şi faptul că îşi asumă faptele şi opiniile fără a da înapoi. Dar, mai ales, îmi place la Marian tandreţea cu care mă înconjoară şi pe care nu o bănuiam la prima vedere. Este un om inteligent şi un bărbat de încredere.

Avem o relaţie firească, frumoasă, care a evoluat de la sine. Trăim o "întâmplare" umană specială, dar atât de obişnuită, care ne face fericiţi şi care nu supără pe ceilalţi, atât timp cât amandoi suntem nişte oameni liberi. Atât eu cât şi Marian ne-am separat de soţii noştri şi suntem în relaţii foarte bune cu ei. Eu şi Jimmy suntem separaţi de la sfârşit anului trecut, dar am rămas foarte buni prieteni. Este un om minunat, căruia îi datorez mult în devenirea mea. Va avea mereu un loc în sufletul meu.

Ne-ar bucura, pe mine şi Marian, în egală măsura, ca presa să se ocupe mai puţin de relaţia noastră, mai ales în contextul actual. Aşadar, îi rog pe jurnalişti, pe această cale, să ne respecte intimitatea, nouă şi celor apropiaţi nouă", scrie Oana Niculescu Mizil pe blog.
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de cecilia_7625 Joi Ian 19, 2012 3:11 pm

am vz aseara la cancan si la capatos.......
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de sandy Joi Ian 19, 2012 3:16 pm

pacat de ea,,eu o stiam fata desteapta!!,,dar se dovedeste contrariul!!!
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Barfe din lumea mondena(2) - Pagina 5 Empty Re: Barfe din lumea mondena(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum