Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Mamici cochete
Bine ati venit pe forumul Mamicilor cochete. Pentru a face parte din echipa noastra
va asteptam sa va inregistrati. O zi excelenta!
Mamici cochete
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Contact administrator
Adriana



Teodoraion Maria



Conectare

Mi-am uitat parola

Ultimele subiecte
» La o cafea intre prietene (5)
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2019 5:12 pm Scris de DaNuTzA

» cum slabim?
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:51 pm Scris de adriana

» Sarbatoritii lunii septembrie
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:48 pm Scris de adriana

» Vizitatori - parerea voastra este importanta pentru noi!
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:45 pm Scris de adriana

» Stirea zilei(3)
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:44 pm Scris de adriana

» Ce ii lipseste forumului mamici cochete
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:40 pm Scris de adriana

» Soacra -soacra poama acra..(3)
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 6:39 pm Scris de adriana

» HOROSCOP ZILNIC
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 2:00 pm Scris de anka9mai

» Cuvinte din 3 litere!
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 EmptyMier Sept 04, 2013 3:44 am Scris de DaNuTzA

CEAS

clock-desktop.com
Calendar
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 221, Joi Mar 17, 2011 5:28 pm
Prognoza meteo
Meteo Bucuresti
www.weatheradd.com Starea vremii in Timisoara
Weatheradd.com Prognoza meteo Brasov
Weatheradd.com
Parteneri
Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 2466r05Ady.Biju

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 288ccj4maria-fotomaria.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 2quni4z hmshop.wordpress.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Wkpzltartizele.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Eje7f6miriamknittedstuff.blogspot



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Kaqpztbratari magice



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 69m8w9 Shop/candles



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 25h2tfs art3lier.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 2z9hzjkcadouri-handmade.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Fko6mqcarteacopiilor.ro



Imagine gazduita de servimg.comvicovia.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 2moa4jsbiosens.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 W8p5ip bijuterii-eoti.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 2ef53k2reginamaria.ro



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 2eyclg9 organicbaby.ro



mastercostymastercosty.blogspot.com



Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 52cm4kmagazinuldebrazi.ro




Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

+16
mona_mami
nadvio1973
swe
roxana ,mamica finuta
elena
Elena23
celina74
sandy
cecilia_7625
teodoraion
crina_oc
Raluca30
narcy
anka9mai
adriana
Maria
20 participanți

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de adriana Sam Apr 02, 2011 3:38 pm

multumesc crina , da este delicios ..... azi noapte la 23 papam din el , azio dimineata la 7 cand m-am trezit mi-am mai taiat o felie ..... cred ca pe tot il voi manca doar eu!!!!! Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de teodoraion Sam Apr 02, 2011 4:08 pm

ehehe..azi de la munca diirect la pp-ta cremenita cobor Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de adriana Sam Apr 02, 2011 4:10 pm

te astept cuscra dar sar putea pana ajungi tu sa nu mai fie deloc ..... am mai papat o portie acum cu gabi , deja este jumate tortul Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Maria Sam Apr 02, 2011 4:18 pm

eu in urma cu vreo 3 ani cand am facut tortul asta prima data,nu vroia nimeni sa guste,pe cand si-au dat cu seama ei caci e bun era aproate gata Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
acum il facem tot mereu caci mie mi se pare caci e tare usor de facut Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de cecilia_7625 Sam Apr 02, 2011 4:22 pm

esti de groaza Adriana cu gandul la tort de aia te-ai trezit la 7!
eu nu am mai pus gura pe dulciuri de 2 saptamani
nu stiu ce caut aici la delicii! Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Maria Sam Apr 02, 2011 4:30 pm

chiar ca nu stiu ce cauti pe aici Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844 daca nu ai voie la dulciuri :3345:

Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de teodoraion Sam Apr 02, 2011 4:41 pm

2 saptamani fara?????????nu as putea!!!!!!!!
Maria de ce nu te bagi maica la PRAJITURIA ca eu sunt convinsa ca ai castiga!
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Maria Sam Apr 02, 2011 4:45 pm

nu mi se pare un concurs corect,am pus intr-o editie vreo trei retete si apoi mi sa dus calculatorul si nu am mai reusit sa pun...
poate voi incerca la reteta saptamanii caci trebuie doar o reteta facuta si pusa,sa vedem Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 869129
mersi de incurajare Teo Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 235198
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de teodoraion Sam Apr 02, 2011 4:50 pm

pai atunci era cu like-uri, asculta-ma ca nu ai ce pierde, doar tu esti experta noastra!@
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Maria Sam Apr 02, 2011 4:57 pm

cred ca o sa incerc sa fac reteta ce este acum la reteta saptamanii,dar luni,caci azi trebuie sa fac chec,i-am promis la Gabi...
ei nu se prea omoara dupa prajituri cu multa crema de unt Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 963865
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de teodoraion Sam Apr 02, 2011 5:02 pm

poti sa faci si sa mi-o trimiti mie Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Maria Sam Apr 02, 2011 5:13 pm

iti trimit si tie,dar mananc si eu caci imi plac si mie cu multa crema si siropate bine...
si in loc sa ma duc sa fac checul ,iata-ma tot aici la butonat Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 866103
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de adriana Sam Apr 02, 2011 8:25 pm

teodoraion a scris:poti sa faci si sa mi-o trimiti mie Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844

mai bine sa ne-o trimita la amandoua cuscra , nu fi egoista!!!!! Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de sandy Sam Apr 02, 2011 8:59 pm

pe mine m-ati uitat?..am pus interzis aici..ptr mine..sa nu uit sa intru..Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de adriana Sam Apr 02, 2011 9:00 pm

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844 doamne sandy esti de groaza , rad singura aici cand citesc titlul topicului Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Maria Sam Apr 02, 2011 9:02 pm

acum nu stiu cum sa o mai impart,ati aparut toate Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de cecilia_7625 Sam Apr 02, 2011 9:04 pm

de ce Sandy ai pus interzis? k silueta ta nu are nevoie de ,,interzis,,
cecilia_7625
cecilia_7625
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 47
Joburi/Distractii : plimarile prin parc cu familia

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de adriana Sam Apr 02, 2011 9:07 pm

maria nu ai decat sa faci portie tripla !!!!! Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
adriana
adriana
Administrator
Administrator

Varsta : 45
Joburi/Distractii : as igiena si sanatate publica

https://mamicicochete.forumgratuit.ro/forum.htm

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Maria Sam Apr 02, 2011 9:10 pm

si asa e cam dubla reteta,cu 500 gr margarina,ce ma fac atunci? Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 649217
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de teodoraion Dum Apr 03, 2011 12:56 am

adriana a scris:
teodoraion a scris:poti sa faci si sa mi-o trimiti mie Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844

mai bine sa ne-o trimita la amandoua cuscra , nu fi egoista!!!!! Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844

de acordd cuscra.

lalita ma intreaba:de cine lazi?de ica?cu toate ca nu am pomenit numele tau/..cred ca a vazut poza
teodoraion
teodoraion
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41
Joburi/Distractii : cititul...credinta..copilasii :)

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de anka9mai Dum Apr 03, 2011 2:07 am

ma incriu si eu Maria Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
anka9mai
anka9mai
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 41

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de sandy Dum Apr 03, 2011 3:01 am

pai nu de greutate mi-e mie..si de pofte!!..Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Maria Dum Apr 03, 2011 3:04 am

Sandy ,ce cauti aici iar?
eu azi nu am facut doar doua checuri simple si nu mai vin cu ele caci vi le-am mai aratat Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 869129
te primesc Anka si pe tine Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de sandy Dum Apr 03, 2011 3:27 am

nu am vazut nici o poza,,ce ati pus??
sandy
sandy
Mamica cocheta
Mamica cocheta

Varsta : 39
Joburi/Distractii : mamica-acest fapt de a fi mamik

Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Maria Dum Apr 03, 2011 12:44 pm

am blocat pozele,sa nu le mai vezi tu Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 199844 Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 869129
Maria
Maria
Administrator
Administrator


Sus In jos

Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy. - Pagina 2 Empty Re: Delicatese mamici cochete!!!!! - retete si poze(2)-topic interzis ptr Sandy.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 8 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum